Víte, že potence není samozřejmost?

floating-leaf
floating-leaf

Problémy s potencí jsou časté, vy se jim však můžete vyhnout

Když jsme plní síly a v intimní oblasti nepociťujeme žádné nedostatky, ani nás nenapadne, že by to jednou mohlo být jinak. Co však dělat v případě, kdy tato schopnost přestane být samozřejmostí? Přečtěte si více o faktorech způsobujících ztrátu potence, ale io možnostech rychlé a účinné pomoci.

Co to je potencia?

Samotné slovo potence pochází z latinského potentiam, což v překladu znamená energie, síla, moc. Potence je ve svém hlavním významu schopnost plození nebo pohlavního styku.

Potence znamená schopnost plození nebo pohlavního styku.

V dnešní době je potence v obecném pojetí chápána jako erekce, tedy ztvrdnutí, ztopoření pohlavního údu vlivem sexuálního vzrušení. Lékařská věda nám definuje, že ztopoření (nebo laicky řečeno ztvrdnutí) pohlavního údu je způsobeno nahromaděním krve v penisu. Díky nahromaděné krve penis ztvrdne a také se prodlouží. Během erekce může obsahovat až šestkrát více krve než ve stavu bez vzrušení. Jednoduše řečeno, erekce je schopnost udržet penis dostatečně tvrdý během celého sexuálního styku. To je znakem mužnosti a splněním snu o vašem vášnivém sexu. A také jedinou spolehlivou cestou, jak uspokojit ženu.

Impotence = neplodnost?

Opakem potence, tedy mužské síly a energie, je impotence – neschopnost dosáhnout erekce potřebné pro zrealizování pohlavního styku. Dlouhodobým neřešením erektilní dysfunkce si můžeme zapříčinit neplodnost, která při zanedbání vašeho zdravotního stavu může zůstat navždy.

O erektilní dysfunkci jde tehdy, kdy každý třetí pokus o pohlavní styk není úspěšný a jestliže jeden nebo oba partneři jsou touto situací frustrováni, traumatizováni a nesnášejí ji dobře. Tehdy je na čase vyhledat lékaře.

Ztráta schopnosti dosáhnout erekce může být zapříčiněna řadou faktorů. Může jít o problémy spojené s vnímáním vlastní osobnosti:

 • ztrátou sebevědomí,
 • pocity napětí,
 • snížením libida,
 • strachem ze selhání v intimní sféře.

K impotenci a ztrátě schopnosti dosažení erekce může dojít i vlivem nesprávného životního stylu či civilizačními vlivy. Ztráta erekce postihuje převážně kuřáky, muže, kteří si na denní bázi neodpustí skleničku, a ty, kteří jsou často vystavováni stresovému prostředí.

Potence kuřák - Erexan.eu

Dalším faktorem snížení nebo celkové ztráty potence může být lékařské či biologické hledisko:

 • andropauza,
 • diabetes (cukrovka),
 • onemocnění cévního systému,
 • onemocnění štítné žlázy,
 • hypertenze,
 • poúrazové stavy,
 • užívání některých léků.

Každý problém sa dá řešit

Potence tedy opravdu není samozřejmostí. Pokud jste sami obětí erektilní dysfunkce a ve výše uvedených bodech jste našli její možnou příčinu, nemusíte zoufat. Změnit se dá hodně. Můžete změnit svůj životní styl či návyky. I když to zrovna není nejjednodušší cesta. Zkuste si dopřát více pohybu, méně stresu, myslete pozitivně a přestaňte o sobě pochybovat. Dopřejte si vyváženou stravu i pravidelný spánek. Přehodnoťte užívání vašich léků nebo si dopřejte o jednu cigaretku denně méně. Pokud trpíte nadváhou, snažte se jí zbavit. Vyhýbejte se jakýmkoli drogám. Pokud jste dlouhodobý pacient a léčíte se na výše uvedené onemocnění, zahoďte zábrany a konzultujte situaci s lékařem.

Potence změna životního stylu - Erexan.eu

Nechcete nic měnit, ale chcete změnu?

Nejjednodušší cestou, jak opět najít ztracenou mužnost, jsou tabletky na erekci, které vám zaručí nejen výborné výsledky, ale jsou dostupné i bez lékařského předpisu. Díky nim se budete cítit plný mužské síly a vrátí se vám chuť do intimního života a celková potence.

Tabletky na erekci Erexan jsou certifikovaným výživovým doplňkem používaném na zlepšení potence a sexuální výkonnosti. Jejich užívání je úspěšné a spolehlivé. Buďte si jistý, že po tom, jak sáhnete po tomto výživovém doplňku na podporu erekce, váš život se změní od základu. Tak jako spoustě spokojeným zákazníkům před vámi. Ti potvrdili prodloužení pohlavního styku, zvýšení libida a chuti na sex a dosažení erekce během pohlavního styku.

Pilulky na erekci Erexan jsou dostupné v každé dobré lékárně, proto je můžete mít hned. Nemusíte čekat na kurýra či vyzvedávat si je na poště. Jednoduše jsou vám na dosah. A vaše potence vám poděkuje.

Jak se tedy zbavit problémů s potencí?

 • Myslete pozitivně a buďte sebevědomý.
 • Změňte životní styl a žijte zdravě.
 • Zahoďte ostych a v případě zdravotních potíží vyhledejte lékaře.
 • Vyzkoušejte spolehlivé pilulky na erekci Erexan.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence