Velkoobchod

V oblasti velkoobchodu spolupracujeme s nejlepšími obchodníky, kteří chtějí svým zákazníkům přinést zboží prémiové kvality. Staňte se velkoobchodním partnerem značky EREXAN.

Pro velkoobchodní partnery poskytujeme:

Rychlé dodávky zboží
Vysoké obchodní marže
Kvalitní a žádané produkty

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás prosím kontaktujte na následující e-mailové adrese:

Jak nastartujeme naši velkoobchodní spolupráci?

V prvním kroku nám poskytnete informace o Vaší obchodní společnosti nebo živnostenském oprávnění. Důležitý je název podnikatelského subjektu, IČO, DIČ, DIČ a další běžné identifikační údaje. Následně Vám poskytneme velkoobchodní ceník.

Po odsouhlasení cen si dohodneme další důležité náležitosti, jako způsob dodání, splatnost faktur, případně objemové slevy. Když bude vše potřebné dohodnuto, přistoupíme k první objednávce zboží.

Zboží bude dodáno bezprostředně po úhradě první faktury. Pokud proběhne vše v pořádku, zboží Vám budeme dodávat na základě objednávek a fakturovat s dohodnutou délkou splatnosti faktur.

Nejčastější dotazy a velkoobchod EREXAN

Pokud Vás zajímají další podrobnosti o velkoobchodní spolupráci, přečtěte si následující nejčastější dotazy, které by Vás mohly zajímat.

Jaké jsou velkoobchodní ceny produktů EREXAN?

Velkoobchodní ceny produktů EREXAN jsou mimořádně příznivé. Záleží nám na tom, abychom našim partnerům poskytli dostatečný prostor na ziskovou marži. Věříme, že pouze oboustranně výhodná spolupráce může být dlouhodobě udržitelná.

Dostaneme dodatečnou objemovou slevu při odběru většího množství zboží?

Ano, objemové slevy jsou možné.

Jak nám dodáte objednané zboží?

Zboží, které si u nás objednáte, si můžete vyzvednout v našich skladech v Bratislavě a v Praze. Druhou možností je paletová přeprava ve spolupráci s DHL. V případě menších velkoobchodních objednávek může být využita kurýrní přeprava. Způsob dodání je otázkou dohody.

Jaká je splatnost velkoobchodních faktur?

První faktura je splatná před dodáním zboží. Následující splatnosti se pohybují od 7 do 20 dní.

Máte další dotazy k velkoobchodu?

Neváhejte nás kontaktovat na výše uvedené e-mailové adrese.