Chcete prožít opravdu vášnivý sex?

Vášnivý sex můžete zažít i vy

Chcete přítelkyni připravit nezapomenutelné překvapení? Co takhle prožít spolu vášnivou noc? Vyžeňte stereotyp z vaší ložnice a prožijte něco opravdu speciálního.

Příprava je důležitá

Ruku na srdce, přemýšleli jste někdy nad tím, že vaše výkony v posteli ovlivňuje i to, co děláte mimo ni? Pokud se například stydíte za své pivní bříško či povislé svaly, na sebevědomí vám to nepřidá ani při sexu. Začněte se tedy hýbat. Cvičte, jděte se projít či zaplavat. Pohyb navíc vyplavuje hormony štěstí – endorfiny, které vás na sex ještě více nabudí. A určitě neuškodí ani změna stravování.

Začněte pozvolna

I vášnivý sex může začít klidně a pomalu. Připravte si pohodovou uvolněnou atmosféru. Abyste navnadili i partnerku, vsaďte na trošku romantiky. Příjemná hudba, voňavé svíčky a pořádná milostná předehra. Může jí být například i erotická masáž, erotický film či sexy tanec. Nezapomínejte přitom ani na líbání. Ženy to neskutečně vzrušuje. Na oplátku se vám odvděčí pomocí při honění vašeho zázraku.

I vášnivý sex může začít pomalu. Nezapomeňte na předehru.

Hrajte si s jejím tělem

Postupně procházejte celým jejím tělem a věnujte mu veškerou svou pozornost. Pokud partnerka začala kroužit boky, je to signál, abyste se věnovali právě tomu místu, kterému se věnujete. Určitě přitom nezapomeňte na klitoris. Právě jeho stimulace prsty nebo orálně patří k sexuálním činnostem s nejuspokojivějším výsledkem pro ženy. Když je na čase, pomalu vsuňte ukazováček a prostředníček do zvlhčené pochvy, vzrušení tím ještě znásobíte. Po vniknutí střídejte tempo a polohy. Můžete se spolehnout na ověřenou klasiku, ale více vzrušující je, když vyzkoušíte nové sexuální polohy. Střídáním poloh dokážete zároveň prodloužit i samotný pohlavní styk, s čímž mívá hodně mužů problém. Toto jsou zaručeny rady na to, jak uspokojit ženu.

Vyberte si neobvyklé místo

Stereotyp v sexu často souvisí s tím, že ho praktikujete stále na stejném místě. Zkuste se zamyslet nad tím, kde byste „to“ chtěli dělat. Vzrušuje vás představa sexu na kuchyňské lince, v autě či ve výtahu? Je čas proměnit vaše představy ve skutečnost!

Vášnivý sex na pláži - Erexan.eu

Získajte sexuální energii jinak

Abyste získali dostatek energie na celý sexuální akt, vezměte si na pomoc výživové doplňky. Tabletky Erexan možná znáte jako přípravek, který se užívá při problémech s impotencí. Erexan ale dokáže mnohem víc – zajistí vám dlouhotrvající a tvrdou erekci až na 36 hodin. Jeho účinek spočívá v promyšlené kombinaci výtažků z rostlin, jako jsou maca peruánská nebo kotvičník zemní, které vhodně doplňují účinné aminokyseliny. Tabletky zvyšují sexuální výkonnost i libido a umožní vám prožít vášnivý sex v takové podobě, jakou si dnes jen těžko dovedete představit.


Náš tip: Podobné účinky na ženy má Viagra pro ženy.


Ale pozor, vášnivý sex je pro náš mozek návykový jako drogy. Takže počítejte s tím, že ho budete chtít zas a znova.

Shrnutí:

  • Vášnivý sex můžete prožít, když věnujete dost času přípravě a předehře.
  • Při samotném aktu střídejte polohy a vyzkoušejte si nezvyklá místa.
  • Pro dlouhotrvající a tvrdou erekci užívejte tabletky Erexan.

Autor článku: Lívia

Lívia

Urológii a sexuológii sa venujem už niekoľko rokov. Pre to som sa rozhodla prispieť k dobrej veci a podporiť tento blog mojimi – dúfam informačne hodnotnými článkami. Verím že moje články ...

Zobrazit více

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčků