Jak uspokojit ženu? Nechte se inspirovat

floating-leaf
floating-leaf

Nabízíme vám návod na to, jak uspokojit vaši partnerku

Téma, jak uspokojit ženu, je jedno z věčných témat, a zároveň stále tak trochu opředené tajemstvím. Mnozí muži ani po letech sexuálních zkušeností nevědí, jak uspokojit ženu. Zapomeňte na úporné hledání mystického bodu G a nechte se vést následujícím postupem, jak dovést svou partnerku k dokonalému orgasmu.

Dobrá příprava je základem úspěchu

Ženský orgasmus je známý tím, že k němu vede složitější cesta než k mužskému. To je často příčinou mužské netrpělivosti, a zároveň největší bariérou, se kterou muži při snaze dopřát ženě orgasmus bojují. Pánové, někdy to chce prostě čas. Naštěstí je tu pár vylepšováků, které při této nelehké roli uspokojování ženy pomohou.

Ženský orgasmus je složitější než mužský.

Prvním předpokladem je dokonalé poznání ženského těla a zjištění toho, co se kde vaší partnerce líbí. Jak se říká „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. Přeneseny do praxe – věnujte dostatek času poznávání toho druhého. Takové objevování si můžete naplánovat i na čas, který považujete za předehru, nebo ještě dříve. Když pak přijde „na věc“, pomůže vám to dostat partnerku do nálady rychleji. Zakázané nejsou ani pomůcky v podobě dobrého vína, afrodiziak či viagry pro ženy.

Povinná předehra?

V posteli nic povinné není. Z toho vycházejí i teorie, že přivést ženu na vrchol slasti se dá i bez předehry. Inu, všechno je možné a nedá se to vyloučit. Dobrá předehra je však něco jako polévka před hlavním jídlem. Připraví vám chuťové pohárky a nastartuje chuť na hlavní chod. Určitě ji tedy netřeba brát jako nutné zlo.

Stravte jí alespoň 10 minut a věnujte se každé části partnerčina těla. Samozřejmě hlavně nejcitlivějším erotogenním zónám.

Jak uspokojit ženu předehra - Erexan.eu

 

Když jde do tuhého

Cítíte, že už jste na sebe správně naladěni? Vzrušení se stupňuje, dech se zrychluje… Nyní je vhodný čas na to postoupit o krok dál. Pokud jste tak ještě neučinili, je načase pomalu zbavit partnerku šatů. Ale ne jen tak odhodit. Pokračujte ve pozvolném tempu. Za současného svlékání podprsenky drážděte polibky prsní bradavky, a když se dostanete ke stahování kalhotek, nezapomeňte se jazykem nenápadně dotknout klitorisu.

Pokud na partnerčině straně zaznamenáte iniciativu, rozhodne se jí nebraňte. Sex je hra pro dva hráče. Za odměnu na ni vytáhnete svou nejsilnější zbraň. Předpokládáme, že v tomto okamžiku je již váš penis připraven na svůj hlavní výstup. Dejte si však na čas. Toto je moment, kdy mnoho mužů ztrácí hlavu a celou zábavu rychle ukončí. Udržet erekci déle vám pomohou Kegelovy cviky nebo Erexan.

Nyní je čas pohodlně uložit partnerku (například na záda) a jemně jí penisem dráždit klitoris. Není ostuda pomoci si prsty, právě naopak. Může to být jen prospěšné cestě k tomu, jak uspokojit ženu.

Jdeme do finále

Klitorisu je třeba věnovat náležitou pozornost. Je to totiž právě on, který je zodpovědný za sílu ženského orgasmu, resp. za to, že ho žena vůbec zažije. Aby se tak stalo, je samozřejmě i ve vašem zájmu. Teď už není cesty zpět. Nejdříve pronikněte jen „na okraj“, pak o kousek hlouběji a střídáním tempa hledejte to, po čem oba nejvíce toužíte.

Jak uspokojit ženu finále - Erexan.eu

Co mužům brání v lepších výkonech v posteli?

  • Slabá informovanost, resp. neznalost ženských tužeb. Týká se zejména mladých mužů, kteří mají méně praktických zkušeností s tím, jak uspokojit ženu, a jsou v posteli trochu sobečtí.
  • Impotence či problémy s erekcí. Erektilní dysfunkce umí nepříjemně zasáhnout do intimního života. Jedním z diskrétních řešení je užívání volně prodejných doplňků. Zkuste přírodní Erexan.
  • Užívání léků a návykových látek, které blokují chuť na sex. Například betablokátory bývají často zodpovědné za problémy s nízkým tlakem i a erekcí.

Shrnutí:

  • Způsobů, jak uspokojit manželku či partnerku, je několik. Stejně důležité jako dosažení orgasmu je však i užít si vzrušující cestu k němu.
  • Povolené jsou všechny zbraně. Záleží na vaší fantazii a společných touhách.
  • Odstraňte všechny překážky, které vám brání v dokonalém vyvrcholení.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence