Dodací
podmínky

Rychlé dodání

Diskrétní doručení

Bezpečný nákup

Certifikované produkty

Erexan.eu to je rychlost a diskrétnost

Zboží, které si objednáte v e-shopu erexan.eu, je obvykle expedováno ještě týž den. Nejpozději však do 48 hodin od zadání objednávky během pracovních dnů. Uvědomujeme si, že si možná nepřejete, aby kdokoli věděl o tom, že jste si objednali přípravek na povzbuzení potence. Proto všechny balíčky odesíláme s maximálním ohledem na diskrétnost, ve speciálních obalech bez jakékoliv reklamy. Na balíčku není uveden ani název e-shopu. Najdete tam pouze adresu příjemce a adresu odesílatele. Všechny potřebné dokumenty jsou přiloženy k výrobku uvnitř obalu.

Možnost osobního odběru

Jste z Prahy nebo okolí a vyhovoval by vám více osobní odběr? Zboží si můžete vyzvednout v našem centrálním skladu na ulici Do Čertous 2772/8, Praha 9. Osobní převzetí je možné pouze na základě online objednávky. O tom, že bylo zboží připraveno, vás budeme informovat prostřednictvím emailu. Zboží je obvykle k dispozici na osobní odběr do několika hodin, nejpozději však do 48 hodin. Zboží si prosím přijďte vyzvednout až když k tomu budete vyzváni!

Osobní převzetí je možné v pracovní dny 9:00 – 17:30

Adresa na vyzvednutí zboží:

Shipmall a.s.
P3 park hala B4
Do Čertous 2772/8
193 00 Praha 9 – Horní Počernice

Kurýrní a poštovní doručení

Zboží je obvykle odesláno v den objednání, nejpozději však do 48 hodin. Pokud chcete, aby vám byl Erexan doručen rychle, využijte možnost kurýrní služby. Diskrétní balíček vám doručí kurýr na dobírku přímo do vašich rukou již druhý den od odeslání. Pokud pro vás není podstatná rychlost doručení, ale jeho cena, doporučujeme vám dodání poštou na dobírku. Pošta doručí diskrétní balíček do dvou pracovních dnů.

Ceník dopravy a způsob platby

MetodaCena v CZKPlatbaDoba dodání
CZ pošta – Balík na poštu125 Kčdobírka / platba kartouD*+2-4
CZ pošta – Balík do ruky135 Kčdobírka / platba kartouD*+2-4
Kurýrní služba GLS99 Kčdobírka / platba kartouD*+1
Osobní odběr – Zásilkovna66 Kčdobírka / platba kartouD*+0-1
Osobní odběr – sklad Praha29 Kčdobírka / platba kartouD*+0-1

*D=den odeslání. Ceník je platný od 09.05.2022. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Ceny dopravy jsou dotovány, proto prosíme vážené zákazníky, aby objednané zboží převzali ve stanovené odběrní lhůtě. Pokud zákazník zboží neodebere ve stanovené lhůtě, zboží nám dopravce vrátí, za což požaduje dodatečné poplatky. Tím vznikají zbytečné finanční škody.

floating-leaf
floating-leaf

Vyzkoušejte
některé ze silných tabletek

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence

Vrácení zboží a reklamace

Garantujeme 100% spokojenost nebo vrácení peněz. To znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s produktem spokojeni, můžete ho poslat zpět a my Vám vrátíme peníze. Peníze Vám vrátíme za každé neotevřené balení.

Ve smyslu ustanovení § 7 zákona o ochraně spotřebitele při zásilkovém prodeji (zákon č. 102/2014 Sb.) máte právo od smlouvy uzavřené na dálku odstoupit bez uvedení důvodu do 14 dnů ode dne převzetí zboží, přičemž je nezbytné, aby bylo v uvedené lhůtě vaše oznámení o odstoupení od nákupu zboží spolu s dokladem o koupi doručeno prodávajícímu.

Odstoupení od kupní smlouvy musí být přiloženo ke zboží. Odstoupení od smlouvy může být uskutečněné elektronickou formou komunikace. Za odstoupení od kupní smlouvy se nepovažuje nepřevzetí závazně objednaného zboží.

Postup:

  • Zboží nám zašlete nejpozději do 14 dnů od doručení.
  • Přiložte vyplněný formulář na odstoupení od kupní smlouvy který stáhnete po kliknutí na odkaz. Nezapomeňte uvést číslo účtu, datum a Váš podpis. Peníze vracíme jenom převodem na bankovní účet.
  • Zpět se zbožím nám zašlete i originál dokladu o koupi.
  • Zboží posílejte tak, aby se při přepravě nepoškodilo.
  • Adresa pro doručení Augeri – Shipmall a.s. P3 park hala B4, Do Čertous 2772/8, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice
  • Zboží nezasílejte do sídla společnosti nemohlo by být převzato.

Sráhnout formulář

Adresa na vrácení zboží

Augeri – Shipmall a.s.
P3 park hala B4
Do Čertous 2772/8
193 00 Praha 9 – Horní Počernice

Částka, která Vám bude vrácena nezahrnuje výšku již zaplaceného poštovného. Peníze vracíme výhradne převodem na bankovní účet. Peníze poštou nevracíme.

Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od smlouvy a vrácení zboží.