Vy se ptáte –
my odpovídáme

Připravili jsme pro vás souhrn nejčastějších dotazů, které pravidelně dostáváme od našich klientů, abyste měli možnost získat přesné a rychlé odpovědi na vše, co vás v souvislosti s Erexanem zajímá.

V případě, že zde nenajdete odpověď na vaši otázku, neváhejte a napište nám do poradny, kde vám kvalifikovaný personál obratem ochotně poradí.

Je možné kombinovat Erexan s alkoholem?

Kombinace jakýchkoliv léků s alkoholem se nedoporučuje, protože může dojít k interakcím, případně ke snížené účinnosti. V rozumné míře však alkohol nevadí. Více o kombinaci léků na erekci s alkoholem.

Jak se má správně Erexan užívat?

Erexan se užívá před předpokládaným pohlavním stykem. Doporučuje se užít 1-2 tablety 60 minut před sexem. Erexan je určen k okamžitému užití – to znamená, že není nutné přípravek užívat pravidelně. Erexan může zajistit dokonalou tvrdost erekce až na 36 hodin. Více o užívání Erexanu.

Jaké má Erexan vedlejší účinky?

Nebyly zjištěny žádné negativní vedlejší účinky při užívání Erexanu. Někdy se však mohou vyskytnout sekundární účinky jako zvýšení fyzické síly, větší vytrvalost nebo zlepšení kognitivních schopností. Více o vedlejších účincích Erexanu.

Jak často mohu přípravek užívat?

Erexan můžete užívat dle potřeby každý den. Maximální denní dávka 2 tablety se však nesmí přesáhnout. Více o frekvenci užívání Erexanu.

Může se Erexan užívat dlouhodobě?

Přípravek můžete užívat dlouhodobě, protože neobsahuje žádné škodlivé látky, které by se v organismu hromadily a způsobovaly jakékoliv potíže. Více o dlouhodobém užívání Erexanu.

Mohu Erexan užívat i když nemám žádné potíže? Může zlepšit můj výkon?

Ano, Erexan lze užívat i v případě, že netrpíte poruchami erekce ani předčasnou ejakulací. S Erexanem můžete dosáhnout mnohem vyšší sexuální výkon, než na jaký jste byl do teď zvyklí, navíc se budete cítit plný síly a přirozené mužské energie. Více o zvýšení požitku z milování.

Doporučujete Erexan každému, nebo existují lidé, kteří Erexan užívat nesmí?

Erexan není určen pro každého. Smí jej užívat pouze muži starší 18 let. Pacientům trpícím na kardiovaskulární onemocnění Erexan výslovně nedoporučujeme. Také by ho neměly užívat ženy a osoby trpící alergií na kteroukoli ze složek přípravku. Více o tom, kdo nesmí užívat Erexan.

Jaké je rozmezí věku, ve kterém doporučujete Erexan užívat?

Erexan lze užívat od 18 let, vrchní věková hranice není nijak omezena. Více o věku ve kterém lze Erexan užívat.

Jak zařídíte, aby se lidé z mého okolí nedozvěděli, že jsem si koupil pilulky na zlepšení erekce?

Víme, že ne každý chce, aby o něm někdo věděl, že si koupil přípravek na zlepšení sexuálního výkonu. Proto chráníme soukromí našich klientů tím, že přípravky balíme do speciálních měkkých přepravních obalů, které nejsou označeny názvem e-shopu ani žádnou reklamou. Na obalu je jen adresní štítek s adresou dodání a adresou odesílatele. Vaše soukromí je tak zaručeno. Více o diskrétnosti Erexanu.

Jak rychle Erexan zabere?

Erexan je vyvinut tak, aby působil velmi rychle. První účinky pocítíte do 30 minut, plný účinek se dostaví nejpozději do 60 minut. Více o rychlosti působení Erexanu.

Mohu přípravek vrátit, pokud nebudu spokojen?

Ano, garantujeme Vám spokojenost nebo vrácení peněz. V případě, že nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojen, pošlete nám objednané zboží zpět a my Vám vrátíme peníze. Prosím, postupuje při tom podle pokynů uvedených na této stránce.

Mohu vaše pilulky na erekci užívat spolu s jinými léky, mají nějaké interakce?

Erexan můžete bez obav užívat spolu se všemi druhy léků a výživových doplňků. Výjimku tvoří léky na kardiovaskulární onemocnění. Více o interakcích Erexanu.

Vyberte si jeden
z prémiových produktů EREXAN

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence

V těchto médiích
se vyjádřili o produktech EREXAN

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo