Časté dotazy

Vy se ptáte,
my odpovídáme

Připravili jsme pro vás souhrn nejčastějších dotazů které pravidelně dostáváme od našich klientů, abyste měli možnost získat přesné a rychlé odpovědi na vše co vás v souvislosti s Erexanem zajímá.

V případě, že zde nenajdete vaši otázku, neváhejte a napište nám do poradny, kde vám kvalifikovaný personál obratem ochotně poradí.

Kombinace jakýchkoliv léků s alkoholem se nedoporučuje, protože může dojít k interakcím, případně ke snížení účinnosti. V rozumné míře však alkohol nevadí.

Erexan se užívá před předpokládanou dobou pohlavního styku. Doporučuje se použít 1-2 tablety 60 minut před sexem. Erexan je určen k okamžitému použití- to znamená, že není nutné přípravek užívat pravidelně. Erexan může zajistit dokonalou tvrdost erekce až na 36 hodin.

Nebyly zjištěny žádné negativní vedlejší účinky při užívání Erexanu. Někdy se však mohou vyskytnout sekundární účinky, jako zvýšení fyzické síly, větší vytrvalost nebo zlepšení kognytývnych schopností.

Erexan můžete užívat dle potřeby každý den. Maximální denní dávka 2 tablety se však nesmí přesáhnout.

Přípravek můžete užívat dlouhodobě, protože neobsahuje žádné škodlivé látky, které by se v organismu hromadily a způsobovaly jakékoliv potíže.

Ano, Erexan lze užívat i v případě, že netrpíte poruchami erekce ani předčasnou ejakulací. S Erexanem můžete dosáhnout mnohem vyšší sexuální výkon, na jaký jste byli do teď zvyklí, navíc se budete cítit plný síly a přirozené mužské energie.

Erexan není určen pro každého. Smějí ho užívat pouze muži starší 18 let. Pacientům trpícím na kardiovaskulární onemocnění Erexan výslovně nedoporučujeme. Také by ho neměli užívat ženy a osoby trpící alergií na některou ze složek přípravku.

Erexan lze užívat od 18 let, vrchní věková hranice není nijak omezena.

Víme, že málokdo chce, aby o něm kdokoli věděl, že si koupil přípravek na zlepšení sexuálního výkonu. Proto chráníme soukromí našich klientů tím, že přípravky balíme do speciálních měkkých přepravních obalů, které nejsou označeny názvem e-shopu ani žádnou reklamou. Na obalu je jen adresní štítek s adresou dodání a adresou odesílatele. Vaše soukromí je tak zaručeno. Nikdo se nedozví že balíček obsahuje Erexan

Erexan je vyvinut tak, aby působil velmi rychle. První účinky pocítíte do 30 minut, plný účinek se dostaví nejpozději do 60 minut.

Ano samozřejmě, garantujeme vám spokojenost nebo vrácení peněz. V případě, že nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni, pošlete nám objednané zboží zpět a my vám vrátíme peníze. Prosím, postupuje při tom podle pokynů uvedených na této stránce.

Erexan můžete bez obav užívat v souběhu se všemi druhy léků a výživových doplňků. Výjimku tvoří léky na kardiovaskulární onemocnění.

My odpovídáme

Máte další otázky? Neváhejte a napište nám do poradny. Kvalifikovaný personál vám obratem odpoví!

Správu sa nepodarilo odoslať
Erexan výhodné balíčky s rychlým doručením

Vyberte si jeden z balíčků