Spolehlivá pomoc
při intimních problémech mužů

Certifikované výživové doplňky Erexan jsou dlouhodobě volbou číslo jedna u mužů, kteří se rozhodli zlepšit kvalitu svého sexuálního života.

Značka Erexan nejsou jen pilulky na erekci. V průběhu let se produktové portfolio Erexan rozšířilo i o další výživové doplňky, které poskytují spolehlivou pomoc při nejčastějších intimních problémech mužů. Hlavní filozofií značky je pomáhat mužům, kteří chtějí vést sexuálně aktivní a uspokojující život v každém věku.

Erexan je tou správnou volbou, pokud hledáte řešení problémů se slabou erekcí (tzv. erektilní dysfunkcí), nízkou chutí na sex (tzv. nízké libido) nebo nedostatečnou výdrží při sexu (například předčasnou ejakulací).

floating-leaf
floating-leaf

Co Erexan obsahuje
a jak funguje?

Při výrobě našich produktů si dáváme záležet na nejvyšší kvalitě použitých složek. Produkty z řady Erexan proto neobsahují žádná zbytečná umělá barviva nebo konzervanty. Účinnost Erexanu je založena na unikátní receptuře, která kombinuje koncentrované přírodní extrakty a aminokyseliny.

„Záleží nám na kvalitě Vašeho sexuálního života. Pomůžeme Vám vyřešit problémy s nespolehlivou erekcí, slabým libidem nebo krátkou výdrží.“

1
Aminokyselina

L-Arginin

Aminokyselina L-Arginin je jednou z nejčastěji používaných složek při boji proti slabé erekci. Podílí se na tvorbě oxidu dusnatého v organismu. Ten pomáhá uvolnit hladké svalstvo a cévy vedoucí do penisu, které zajišťují dostatečné prokrvení pohlavního údu. Arginin navíc zlepšuje produkci a kvalitu spermatu a ovlivňuje tak mužskou potenci.

2
Aminokyselina

L-Citrulin

Další důležitou složkou Erexanu Standard je L-Citrulin, který zajišťuje stabilní hladinu L- Argininu v buňkách. Právě díky tomu penis vydrží ztopořený déle a je opticky větší a delší. L-Citrulin napomáhá vzniku energie a ovlivňuje využití kyslíku, čímž prohlubuje zážitek z pohlavního styku.

3
Aminokyselina

L-Lysin

Na důkladném prokrvení penisu se podílí i aminokyselina L-Lysin. Její nedostatek se projevuje slabou erekcí a nižší výdrží při sexu. Pozitivně ovlivňuje produkci hormonů ovlivňujících čas potřebný na regeneraci po sexuálním aktu. Právě proto jsou lidé s dobrou hladinou L-Lysinu schopni opakovaně podávat lepší sexuální výkony.

4
Stimulant

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní (tribulus terrestris) je bylina, která podporuje tvorbu testosteronu a nárůst sexuální aktivity u mužů. Pozitivně ovlivňuje fyzickou i psychickou výkonnost, sexuální touhu a zlepšuje erekci.

5
Aminokyselina

L-Ornitin

Erexan Standard obsahuje i další důležitou aminokyselinu – L-Ornitin, který stimuluje produkci testosteronu. Pomáhá dosáhnout delší výdrž a odstraňuje potíže s předčasnou ejakulací.

6
Extrakt

rostliny MACA

Maca, také známá jako řeřicha peruánská, je díky svým blahodárným účinkům na různé oblasti lidského zdraví jednou z nejoblíbenějších superpotravin. Je to silné afrodiziakum, zajišťuje produkci energie a má také vynikající výsledky při řešení problémů s prostatou, impotencí a slabou erekcí.

„Již více než šest let úspěšně pomáháme mužům, kteří se rozhodli zlepšit celkovou kvalitu svého sexuálního života.“

Mohlo by
Vás zajímat

Hodnocení 4.9

Vedlejší účinky a Erexan

Erexan je vyroben výhradně ze surovin vysoké farmaceutické kvality a ve standardu GMP. Na rozdíl od klasických léků na erekci předepsaných lékaři (včetně známé modré pilulky) nemá žádné negativní vedlejší účinky na lidské zdraví.

Naopak můžete pocítit pozitivní vedlejší vlivy. Při užívání Erexanu se může dostavit mírné zvýšení fyzické síly a celkové vitality.

Naše certifikáty

Všechny produkty z řady Erexan splňují přísné zdravotní normy a jsou certifikovány Úřadem Veřejného zdravotnictví Slovenské republiky.

Hodnocení 4.9

Důležité
informace o výrobě

V zájmu garance nejvyšší kvality dodávaných produktů probíhá výroba Erexanu v certifikovaných prostorách splňujících přísné normy HACCP.

Na vývoji a zlepšování receptury se podílejí odborníci z oboru sexuologie a urologie. Můžete se tak spolehnout na kvalitu produktů Erexan bez nepříjemných vedlejších účinků.

Koupí přípravku Erexan nezískáte pouze jeden z nejkvalitnějších produktů na zlepšení sexuální výkonnosti, ale zároveň i 100% garanci spokojenosti. Pokud byste z jakéhokoli důvodu nebyl s výrobkem spokojen, pošlete nám ho zpět a my Vám vrátíme peníze.

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Diskrétnost

Přestože poruchami potence trpí téměř polovina mužské populace, respektujeme požadavek diskrétnosti při zakoupení přípravku, jakým je Erexan. Abychom chránili Vaše soukromí, Erexan posíláme v obálkách bez jakékoliv reklamy. Obsah balíčku proto budete znát pouze Vy.

Dlouhodobé užívání Erexanu

Produkty Erexan nemají žádné negativní vedlejší účinky, díky čemuž je můžete užívat dlouhodobě. Je však důležité, abyste nepřekročili maximální denní dávku.

Rizikové skupiny

Při vývoji produktů Erexan klademe velký důraz na to, aby mohlo přípravky používat co nejširší spektrum uživatelů. Erexan ale není vhodný pro osoby, které trpí kardiovaskulárními nemocemi a muže mladší než 18 let.

Distribuci produktů pro intimní zdraví mužů se věnujeme již od roku 2015.

Těší nás, že jsme za ten čas pomohli více než 80 000 spokojených mužů. Dohromady jsme prodali už půl milionu produktů Erexan.

  • 100 000 spokojených zákazníků
  • 500 000 prodaných balení
  • 4 evropské země


Erexan v médiích

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
 Gubert 53 rokov
Dá sa povedať že som spokojný. Beriem Erexan vždy keď mám pocit že treba. Viac by mi ale vyhovovalo niečo na dlhodobé užívanie. Niekedy tie intímne chvíle prichádzajú nečakane. Vtedy má človek málo času.
Gubert 53 rokov
Ondrej 41 rokov
Vysoká spokojnosť, po pravde na začiatku som tomu neveril. Na to, že som bol totálne unavený, bez spánku 36 hodín, cítil som sa ako za mlada. Odporúčame to úprimne.
Ondrej 41 rokov
Libor 71 rokov
Už sme sa s mojou ženou veľmi dlho nemilovali a keď som jej ukázal článok o Erexane v časopise, len sa zasmiala že nám dvom už ani svätená voda nepomôže. Ale v tom by bol čert. Objednal som si na skúšku jedno balenie a zafungovalo to. Po pätnástich rokoch sme sa opäť milovali a vydržal som až 20 minút. Slušné
Libor 71 rokov
floating-leaf
floating-leaf

Vysoký podíl účinných látek

Příznivá cena

Bezpečný nákup

Dostupnost v lékárně

Žádné nežádoucí vedlejší účinky

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence

Spolehněte se, že Erexan pomůže i Vám

Vážíme si, že jste se rozhodli právě pro Erexan. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy
na tel. čísle +420 277 279 921 nebo prostřednictvím e-mailu erexancz@augeri-nut.eu.