Okořeňte si svůj sexuální život. Zahrajte si erotické hry

sex
floating-leaf
floating-leaf

Popusťte uzdu svojí fantazie a zahrajte si v posteli i vy

Zdá se vám, že do vaší ložnice se pomalu ale jistě vkrádá nuda? Nenechejte se jí přemoci a vneste do vašeho sexuálního života nové vzrušení. Pomohou vám erotické hry.

Jaké erotické hry můžete hrát?

#1 Vyzkoušejte kamasútru

O kamasútře jste již určitě něco slyšeli, ale vyzkoušeli jste si ji už na vlastní kůži? Stačí nastudovat několik z 82 erotických poloh, které si najdete na internetu nebo v knížce, a možná se nebudete stačit divit. Dozvíte se nejen informace o tom, jak se můžete zajímavě milovat, ale i různé další informace z intimního světa. Tato kniha je totiž skutečnou knihou lásky (což i kamasútra v překladu znamená). Samozřejmě, nikde nenajdete, která poloha je nejlepší. Ta nejlepší může být přece pro každého jiná. Ale s kamasútrou máte opravdu mnoho možností, které můžete vyzkoušet.

Podobné vzrušení vám přinese i tantra. Přeci když se spojí takové dvě dobré věci jako jsou masáž a erotické hry, určitě to nemůže být na škodu. Nemusíte být profesionál, abyste zvládli základy tantra masáží, které vám mohou sloužit jako dokonalá předehra k dokonalému sexu.

Erotické hry kamasútra - Erexan.eu

 

#2 Použijte erotické hračky

Vzpomeňte si na to, jak jste si jako malé dítě rádi hráli. I v dospělosti vám mohou hračky přinést neskonalé potěšení. A to zejména tehdy, pokud jde o hračky erotického charakteru. Pokud jste si to dosud mysleli, erotické hračky nejsou jen pro osamělé jedince. Můžete je využít i při společných sexuálních aktivitách. Masturbace s erotickými hračkami přináší do sexu nové – dosud nepoznané – zážitky. Poznáte se navzájem ještě lépe a užijete si nepoznané erotické hry.

#3 Vsaďte na společenské hry

Speciálním typem erotických hraček jsou i společenské hry. Opravdu. Napadlo vás někdy, že i stolní společenské hry mohou poskytovat mnoho vzrušení? V obchodech najdete nejen společenské hry přímo s přívlastkem „společenské hry pro dospělé“ či „erotické společenské hry“, dobře vám poslouží i hry, které máte doma. Stačí použít staré dobré obyčejné člověče. Během cesty panáčka do domečku si můžete vymyslet různé erotické úkoly od svlékání, přes lízání až po… „Po“ vlastně v tomto případě neexistuje. Fantazii se přece meze nekladou. Takové společenské hry vám přinesou smích, uvolnění a zábavu a co víc si k uvolněnému sexu můžete přát?

Erotické hry nepoznají hranice. Všechno závisí na vaší fantazii.

#4 Zahrajte si divadlo

Že nejste žádným umělcem a příroda vás neobdařila žádným hereckým talentem? Nevadí! Zahrajte si takovým způsobem, že každý z vás bude hrát nějakou roli. Může to být například učitel a neposlušná žákyně. Nebo lékař a jeho mladá pacientka. Vaše partnerka může zahrát také na služku. Možností je opravdu hodně. Vymýšlejte podle toho, zda se vám líbí být dominantní nebo naopak submisivní. I tímto způsobem lze splnit vaše dosud nenaplněné fantazie. Vyšší level je, pokud si k tomu koupíte i nějaký vhodný kostým, ale i bez něj má hraní rolí své kouzlo.

Erotické hry divadlo - Erexan.eu

#5 Pomožte si výživovými doplňky

Pokud máte chuť experimentovat, pomůže vám i příroda. Konkrétně výživové doplňky na přírodní bázi, jakými jsou i tabletky Erexan. Že netrpíte erektilní dysfunkcí, pro kterou je Erexan primárně určen? Tabletky působí jako účinné afrodisiakum a pomohou vám udržet vaši erekci pevnější a delší – a o to při intenzivních sexuálních zážitcích přece jde. Stačí užít 1-2 tabletky několik minut před sexem a Erexan vám zabezpečí sexuální energii až na 36 hodin. A to vše bez vedlejších účinků, jen za pomoci extraktů z rostlin, jako jsou maca peruánská a kotvičník zemní a účinné aminokyselin.


Náš tip: Prečtěte si i článek Kopřivový čaj a jeho účinky. Toto jste o něm nevěděli


Shrnutí:

  • Erotické hry přinesou do vašeho života nečekané vzrušení
  • Vyzkoušet můžete i kamasútru, erotické hračky, společenské hry či hraní rolí.
  • Při sexuálních experimentech vám pomůže i účinný výživový doplněk – tabletky na erekci Erexan.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence