Ženská ejakulace. Víme, jak na mokrý orgasmus u žen

floating-leaf
floating-leaf

Ženská ejakulace není mýtus

Slyšeli jste už o tom, že i žena dokáže ejakulovat, jinak řečeno zažít výstřik nebo squirting či mokrý orgasmus? Mnozí muži si myslí, že je to pouze mýtus, ale my známe jednoduchý návod, jak ženě tyto příjemné pocity navodit. Zažijte i vy na vlastní kůži, ženská ejakulace opravdu existuje.

Odkud se ženská ejakulace bere?

Už je to několik let od doby, kdy vědci objevili orgán podobný mužské prostatě i v ženském těle. Ve srovnání s mužskou prostatou je ta ženská podstatně menších rozměrů, ale její chemické složení je téměř stejné jako mužské prostaty v období puberty. Právě tato část totiž může za to, že ženy dokážou zažít kromě vaginálního orgasmu i ten mokrý, tedy ejakulovat.

Při výzkumu vzorků ženského sekretu se našel hlavně speciální prostatický antigen, který je přítomen i v mužském ejakulátu a slouží k tomu, aby spermie mohly plavat.

Proč jsme se o něm dozvěděli až teď?

Hlavním důvodem bylo, že ženy samotné se za mokrý orgasmus styděly. Většina z nich totiž ejakulát považovala za uniklou moč. I pro ty, které věděly, že tento sekret není moč, to bylo nepřirozeným jevem, který je blízký mužům a ne ženám.

Kde hledat ženskou prostatu?

Podle sexuologů je ženský orgán podobný mužské prostatě zdrojem hlubokého pánevního orgasmu a také místo, kde mystická ejakulace vzniká. Nachází se hned při vstupu do vagíny mezi klitorisem a vchodem do pochvy. Pokud ho chcete nahmatat, buďte připraveni na vrásčitou strukturu. To je přesně to správné místo, jehož drážděním a stimulací mohou dosáhnout mokrého orgasmu i ženy.

Kdy dochází k mokrému orgasmu?

Pro dosáhnutí ženské ejakulace je nutné intenzivně masírovat ženskou prostatu. Při takové stimulaci je prý téměř každá žena schopna dosáhnout mokrého orgasmu. Množství ejakulátu je podobně jako při mužském výstřiku semene různé a závisí na délce sexuální abstinence.

Ženská ejakulace postup - Erexan.eu

I váš penis se potřebuje připravit

K dosažení silného vaginálního, ale i pánevního orgasmu musí být dostatečně vybaven i váš penis. Pokud máte problémy s krátkou či slabou erekcí, jste méně obdařen, co se velikosti a tloušťky týče, je právě na čase před plánovaným dosažením ženské ejakulace pořídit podpůrné přírodní produkty, s nimiž svou partnerku (ani sebe) nezklamete a oba dosáhnete vrcholu.

Jaký přípravek opravdu funguje?

Zapomeňte na léky na prostatu, které mají množství vedlejších účinků a jsou plné chemikálií. Sáhněte raději po přírodních produktech jako jsou tabletky Erexan, tedy účinné přírodní pilulky na podporu erekce. Stačí pár kliknutí pro objednání přímo k vám domů a první výsledky se dostaví již po hodině od užití.

Jaký je teda postup pro dosáhnutí ženské ejakulace?

V první řadě je třeba zjistit, co to ženská ejakulace a jak jí dosáhnout. Připravte na dosahování ženského mokrého orgasmu i své pohlavní orgány, například užíváním přírodních tabletek Erexan, které vám zajistí silnou a dlouhotrvající erekci, díky které budete moci spolehlivěji přivést ženu k ejakulaci.

Ženská ejakulace přípravek - Erexan.eu

Stačí, když dodržíte tyto 3 jednoduché kroky

  • Nahmatejte ženský orgán podobný mužské prostatě. Nachází se hned při vstupu do vagíny mezi klitorisem a vchodem do pochvy. Pokud ho chcete nahmatat, buďte připravena na vrásčitou strukturu.
  • Začněte s masáží a stimulací tohoto místa.
  • Po několika minutách můžete očekávat ženskou ejakulaci, nebo jinak řečeno squirting či mokrý orgasmus.

Jak jednoduché, že? Je pravda, že téměř každá žena dokáže dosáhnout tohoto typu, tedy hlubokého pánevního orgasmusu, ale je třeba dodržet ten správný postup. Tak milí páni, už víte, co budete dnes se svou partnerkou dělat?

Shrnutí:

  • Ženská ejakulace není mýtus a dokáže jí dosáhnout téměř každá žena.
  • Pomozte partnerce dosáhnout mokrého orgasmu masírováním ženské prostaty
  • Výborným pomocníkem na cestě k mokrému orgazmu pro vás bude přípravek Erexan.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence