Výstřik semene jako součást zdravé ejakulace

floating-leaf
floating-leaf

Vše, co o výstřiku semene (možná) nevíte

Všichni muži chtějí být v očích své partnerky číslo jedna i v intimní oblasti. Chtějí, aby jejich sperma přišlo přesně v té chvíli, kdy je to nutné, aby ho byl dostatek a v neposlední řadě, aby bylo kvalitní a schopné zplodit dítě. Pokud i vy chcete vědět, jak můžete ovlivnit výstřik semene, jeho kvalitu a objem, určitě čtěte dále.

Co to vlastne semeno je?

Mužské semeno – nebo jinak řečeno ejakulát – je bílá viskózní tekutina, která obsahuje spermie a další tekutiny produkované prostatou a semenných žlázami. Mužský ejakulát se pravidelně vytváří v mužských pohlavních orgánech. Vnitřní mužské pohlavní orgány tvoří přídavné žlázy a semenný trakt, tedy semenotvorné kanálky, nadvarlata a chámovody.

Jak dochází k výstřiku semene?

Ejakulace, tedy výstřik semene je proces řízen nervovou soustavou. Vždy proběhne právě v tom momentě, kdy je muž nejvíce vzrušený. Mužský mozek začne vysílat impulzy k svalům chámovodu a mužskému pánevnímu dnu. Stahy těchto svalů způsobí přemístění ejakulátu až do močové trubice. Mozek zároveň zajistí uzavření močového měchýře. Síla těchto svalů je taková, že způsobuje výstřik semene z močové trubice. Po ejakulaci nastává automaticky fáze útlumu a skončí i erekce. U každého muže je časové rozpětí mezi jednotlivými erekcemi individuální. Může to být pouze několik minut, ale také hodin.

Výstřik semene proběhne právě tehdy, kdy jste nejvíc vzrušený.

Výstřik semene ejakulace - Erexan.eu

Se semenem můžete mít i problémy

Mnohé problémy se semenem mohou být pouze důsledkem jiných problémů, například s výškou hladiny mužského hormonu – testosteronu nebo se zvětšením prostaty. Mezi nejčastější patří zejména:

#1 Nízka hladina testosteronu

Pokud se cítíte v nerovnováze a máte pocit, že kdysi byla vaše chuť na milování větší nebo dosažení vyvrcholení mnohem jednodušší, může to znamenat, že máte nižší hladinu testosteronu. K nejrizikovějším vlivům snižování hladiny testosteronu patří zvyšování věku muže, stres, ale i nadváha nebo cukrovka či nesprávný životní styl.

Hladinu testosteronu můžete zvýšit i správnou životosprávou. Nejjednodušší způsob, jak začít, je přidat do svého jídelníčku potraviny bohaté na zinek a větší porce zeleniny, a naopak začít se vyhýbat mastným jídlům, ale hlavně stresovým situacím.

#2 Zvětšená prostata

Chodíte močit i během noci? Cítíte při močení bolesti a máte problémy i s erekcí? Příčinou je téměř jistě zvětšená prostata. Na to, abyste dosáhli vyvrcholení a vaše partnerka vaginálního orgasmu, musí být vaše prostata v pořádku.

Při léčení potíží s prostatou a zlepšení vašeho sexuálního života vám pomůže, pokud omezíte kofeinové nápoje, alkohol a cigarety. Vynechejte ze svého jídelníčku i kořeněná jídla a dopřejte si více vitamínů. Prostatě také pomáhá pravidelná masáž. Jejím účinkem je vyprázdnění tekutiny z kanálků, v nich se můžou nalézat bakterie odpovědné za záněty prostaty. Masírovat můžete svými prsty nebo použít přímo pomůcky na masáž prostaty, které jsou už tvarované k dráždění bodu P.

#3 Předčasné vyvrcholení

Kdy můžeme mluvit o předčasné ejakulaci? Muž vyvrcholí do minuty po vniknutí penisu do partnerčiny pochvy, není schopen výstřik semene kontrolovat a tento stav překáží jemu i partnerce.

Vyzkoušejte několik triků na oddálení ejakulace a docílení kvalitnějšího pohlavního styku. Jednou z možností je například masturbace před pohlavním stykem. Věnujte před pohlavním stykem dostatečný čas předehře a následná erekce a dosažení vyvrcholení potrvá déle. Zkuste během milování i několikrát změnit polohu nebo na krátkou dobu milostný akt přerušit.

 

Výstřik semene problémy - Erexan.eu

Efektivním způsobem na oddálení ejakulace jsou tabletky Erexan, které možná znáte jako přípravek, který se užívá při problémech s erekcí. Tabletky však pomáhají i v tom případě, když chcete získat tvrdou erekci a prodloužit trvání pohlavního styku.

Jak můžete zlepšit výstřik semene a předejít problémům s ejakulací?

  • Zlepšete váš životní styl – cvičte, jezte hodně zeleniny a vitamínů.
  • Zvyšte hladinu testosteronu.
  • Vyzkoušejte přípravek Erexan, který dokáže prodloužit dobu pohlavního styku.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence