Vaginální orgasmus – sen mnoha žen i mužů

floating-leaf
floating-leaf

Pomozte své partnerce dosáhnout vaginálního orgasmu

Orgasmus je jeden z důvodů, proč se muži i ženy oddávají milostným hrám. Orgasmus je sexuální vyvrcholení, které je doprovázeno příjemnou a silnou fyziologickou reakcí. Tato reakce je způsobena prokrvením pohlavních orgánů. U mužů orgasmus zpravidla doprovází ejakulace. Bohužel, u žen to tak jednoduché není.

Více o orgasmu

Podle odborníků je hlavním rozdílem v dosahování orgasmu u mužů a žen fakt, že mužská sexualita je více podmíněna biologicky. Sexuální prožívání ženy má spíše psychologický charakter.

Pokud však žena dosáhne orgasmu, má obvykle delší trvání než ten mužský. Může trvat od 16 sekund až do více jak minuty.

Tím častějším a snadněji dosažitelným je orgasmus klitorální. Ženy se s ním poprvé setkávají většinou při sebeuspokojováním a i u mužů je to „vsazení na jistotu“. Dosáhnout ho lze několik minutovou stimulací klitorisu. Orgasmus dosažený drážděním klitorisu bývá kratší, ale intenzivní.

Kromě klitoriální orgasmu však známe i vaginální orgasmus. Ten je zpravidla méně intenzivní, ale delší a podle odborníků více uspokojující. Žena ho dosahuje stimulací vnitřní části klitorisu skrytém v těle ženy pohlavním aktem. Je však škoda, že mnohé ženy a jejich partneři tento orgasmus znají pouze z doslechu, protože sami ho při milostných hrách nezažili. Pokud žena ještě nezažila vaginální orgasmus, určitě to trápí nejen ji, ale i jejího partnera. Nic však není ztraceno. Ještě stále může přijít do vašeho intimního života nový vítr.

Vaginální orgasmus uspokojení - Erexan.eu

Jak dosáhnout vaginálního orgasmu?

Ženy po něm touží stejně jako muži. Pro muže, kterému záleží na tom, aby byla uspokojena i partnerka, je dosažení vaginálního orgasmu velmi důležité. Zde je několik tipů, jak se k němu propracovat:

  • Nepodceňujte předehru. Kvalitní předehra může trvat i 45 minut. Nejdůležitější jsou doteky. Hlaďte partnerku, něžně ji líbejte po celém těle, zvláště si dejte záležet v erotogenních zónách. Ty se nacházejí na těle i na jiných místech, než jsou prsa či ženské genitálie. Žena by se měla pod vašimi dotyky uvolnit, díky čemuž se začnou vylučujovat ženské hormony estrogeny, které ovlivňují dosažení orgasmu.
  • Vyzkoušejte různé polohy. Nemusíte se stát mistrem kamasutry. Cílem je najít polohy, které budou příjemné pro vás oba. Pokud vám však záleží, aby s vámi dosáhla partnerka vaginálního orgasmu, hledejte sexuální polohy, které se líbí především jí. Snažte se na jejím těle najít pověstný bod G. Bod G je tkáň uvnitř pochvy velká asi jako menší mince. Tato tkáň je topořivá, takže když se naplní krví, nabobtná a je snadněji rozpoznatelná. Hledat jej je třeba na přední stěně pochvy, za stydkou kostí. Nejen vystřídání několika poloh, ale také různých míst, kde se odehrávají vaše milostné hry, určitě okoření váš sexuální život.
  • Pomozte si erotickými pomůckami. Nepodceňujte jejich sílu. Samozřejmě, nemusíte hned běžet do erotického obchodu a nechat tam svou peněženku. Použít můžete věci, které najdete doma. Výbornou pomůckou je i obyčejný šátek, kterým zavážete své partnerce oči. Vaše doteky budou pak mnohem intenzivnější. Tímtéž šátkem můžete pro změnu svázat partnerce i ruce. Drážděte ji na celém těle rukama i ústy a uvidíte, že se dostaví intenzivní vzrušení.
  • Překonejte se. Vaginálního orgasmu žena určitě nedosáhne hned. Důležité je, aby partner situaci zvládl a jeho vyvrcholení nepřišlo dříve než vyvrcholení partnerky. Nemusíte však hned sahat po Viagře či tadalafilu. Pokud potřebujete podpořit vaše libido či prodloužit pohlavní akt, poohlédněte se po výživových doplňcích na přírodní bázi. Oproti lékům jsou bez vedlejších účinků a jejich účinek je spolehlivý. Tabletky proti předčasné ejakulaci vám pomohou nejen prodloužit sexuální styk, ale zvýší i váš sexuální apetit, což partnerka jistě ocení.
  • Doporučte partnerce vhodné cviky. Dosažení vaginálního orgasmu podpoří i cviky na posílení poševního svalstva. Velmi účinné je opakované stahování a následné uvolňování vnitřních svalů pochvy.

Vaginální orgasmus uspokojení - Erexan.eu

Zdraví na prvním místě

Problém dosáhnout vaginálního orgasmu může být způsoben krátkou výdrží partnera. Protože je při vaginálním orgasmu nezbytné dlouhodobé dráždění vnitřních stěn pochvy, penis musí být přímo v pochvě, čímž dochází k intenzivní sexuální stimulaci i u partnera. Vydržet proto nemusí být jednoduché.

Za předčasnou ejakulací může být skrytých mnoho závažných problémů, o kterých muži neradi otevřeně mluví. Předčasnou ejakulaci může způsobit například zvětšená prostata. Prostata při pohlavním styku plní funkci „spouštěče spermií“, tedy poluce. Proto dobrý zdravotní stav muže po této stránce neodmyslitelně patří k dosažení partnerčina vaginálního orgasmu.

Někdy může nastat problém s dosažením orgasmu u ženy i vlivem jejich biologických změn. Jde zpravidla o změny způsobené příchodem menopauzy. Během menopauzy dochází k hormonální nerovnováze, kdy ženské tělo přichází o estrogen a další důležité ženské hormony. S požitkem dosahování orgasmů se však žena nemusí rozloučit natrvalo. Obnovit hladinu ženských hormonů, zmírnit návaly horka či náladovost pomohou fytoestrogeny v nejrůznější podobě.

Shrnutí:

  • Dosažení vaginálního orgasmu není samozřejmostí.
  • Vaginální orgasmus podporuje předehra, stimulující polohy, pomůcky, cvičení a dobrá výdrž partnera.
  • Ani v menopauze se nemusíte s vaginálním orgasmem rozloučit.
  • Pro lepší sexuální zážitek vyzkoušejte výživové doplňky, jako jsou Erexan pro muže a Feminox pro ženy.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence