Zapomeňte na afrodiziaka. Objevte tajemství pořádné erekce.

Rozbalte to s pořádnou erekcí bez afrodiziak!

Člověk je od přírody tvor zvědavý. A navzdory rozšířenému názoru to neplatí jen při ženách. I muži rádi zkoušejí nové věci, nebojí se nových zážitků či zkušeností. Zejména v otázkách sexu jim odvaha nechybí a často touží po obzvláštnení běžné rutiny. Co však dělat, když najednou zjistíte, že vaše výbava nepostačuje a zklame vás v tom nejnevhodnějším okamžiku?

Klasická afrodiziaka vyšla z módy

Snad nikdo z nás ani nevěřil, že chilli, zázvor nebo čokoláda dělají zázraky a ženy nám díky nim budou ležet u nohou. Zapomeňte na babské rady a pojďte na to chlapsky – vědecky. Stačí si nastudovat trochu biologie a chemie a snadno zjistíte, které látky vám pomohou nejen ke zvýšení sexuálního apetitu, ale ik samotné kvalitní erekci. Na to, aby váš věrný kamarád fungoval, jak má (a jak si představujete), potřebuje být především dostatečně prokrven. A tady se dostáváme k nejčastějšímu kameni úrazu při problémech s erekcí.

Podle statistik trpí na Slovensku poruchami erekce a potence více než 40% mužů nad 40 let.

Co byste tedy měli udělat pro své tělo, abyste byli vy i vaše partnerky v posteli spokojeni? Odpověď je jednoduchá. Dodat mu ty správné látky, které zlepší nejen společný sexuální život, ale především vám zvýší sebevědomí a zabrání trapným momentem, které obyčejně přicházejí tehdy, když to nejméně potřebujete. Které látky to jsou?

  • L-arginin. Zlepšuje prokrvení celého těla včetně pánevní oblasti. K jeho dalším prospěšným účinkům patří schopnost zvýšit celkovou energii, vitalitu a obranyschopnost organismu. Také zlepšuje kvalitu, pohyblivost a počet spermií, díky čemuž se využívá i na léčení mužské neplodnosti. L-arginin je ideální výživový doplněk pro muže – díky němu budete mít větší chuť na sex, kvalitnější spermie a větší svaly.
  • L–citrulin. Hraje v těle podobnou roli jako L-arginin. Vstřebává se přímo do krve a následně se na něj mění. Mimo jiné zlepšuje přesun energie do svalů a příznivě působí na imunitní systém. Ve srovnání s L-argininem je lepším zdrojem molekul oxidu dusného, ​​který zajišťuje potřebné prokrvení. Tyto dvě látky tedy přímo ovlivňují délku erekce.
  • L-lysin. Podílí se na vzniku hormonů ovlivňujících čas potřebný na regeneraci po sexuálním aktu. Proto jsou lidé s dobrou hladinou L-lysinu schopni podávat opakovaně lepší sexuální výkony. Určitě ho tedy nepodceňte.
  • Zajištění dostatečné hladiny testosteronu. Testosteron ovlivňuje fyzickou sílu a výkonnost, ale v první řadě sexuální žádostivost a schopnost mít erekci. Pro každého muže je proto důležité mít jeho hladinu v dostatečné výšce. Zaměřte se na stimulant tribulus terestris, který ovlivňuje množství testosteronu a na aminokyselinu L- ornytin, která stimuluje jeho vylučování.

Afrodiziaka muž - Erexan.eu

Nepodceňujte zdravý životní styl

Nakoupit si a užívat všechny možné podpůrné prostředky je tou nejjednodušší a nejpohodlnější cestou. Nezapomeňte však, že jsou to stále jen pomůcky. Pokud si chcete zajistit kvalitní sexuální život nadlouho, je nezbytné nejprve se vzdát milovaných neřestí jako kouření, zvýšený příjem alkoholu a nezdravé stravování. Těžko lze očekávat dlouhotrvající a tvrdou erekci když budete mít tělo zanesené toxiny, když budete vést sedavý způsob života nebo pravidelně konzumovat různé léky či drogy. Vždy si připomeňte, že již samotnou tvorbu testosteronu příznivě ovlivňuje pobyt na čerstvém vzduchu a cvičení. Trocha sportu ještě nikdy nikomu neublížilo. Právě naopak. Vždyť ne nadarmo se říká – ve zdravém těle, zdravý vzruch. 🙂

Na závěr shrnutí:

  • Známé afrodiziaka jsou fajn, není však dokázán žádný jejich reálný účinek na sílu erekce.
  • Při snaze o déletrvající erekci a zvýšení sexuální výkonnosti sáhněte po produktech s obsahem L-argininu, L-citrulinu, L-lysinu a látkách podporujících tvorbu testosteronu.
  • Zbavte se neřestí jako kouření, alkohol, užívání léků a jiných návykových látek.
  • Začněte sportovat. Podpoříte tak nejen své libido, ale i sebevědomí, které přichází s postupným upravováním postavy.

Autor článku: Lívia

Lívia

Urológii a sexuológii sa venujem už niekoľko rokov. Pre to som sa rozhodla prispieť k dobrej veci a podporiť tento blog mojimi – dúfam informačne hodnotnými článkami. Verím že moje články ...

Zobrazit více

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčků