Trápí vás zvětšená prostata? Co s ní?

floating-leaf
floating-leaf

Mnozí z vás si určitě myslí, že problémy s prostatou mohou mít muži až ve zralém věku. Není to však úplně pravda. Zvětšená prostata se týká i mužů před padesátkou. Zbystřit pozornost byste měli už po třicátých narozeninách.

Příznaky zvětšené prostaty

Stává se vám stále častěji, že se v noci budíte s nutkáním jít na malou? Příčinou nemusí být to, že jste před spaním vypili hodně vody, ale to, že vaše prostata tlačí na močový měchýř. Pokud se k tomu přidají bolesti či pocit neúplného vyprázdnění měchýře, jednoznačně jde o problém s vaší prostatou.

Zvětšená prostata - Erexan.eu

Jaké jsou rizikové faktory?

Rizikovým faktorem je v první řadě věk muže. Po padesátce je v rizikové skupině téměř každý. V ohrožení jsou také více muži, kteří často požívají alkoholické nápoje, kouří nebo pijí hodně kávy. Alkohol, nikotin ale také kofein mohou podnítit nadměrný růst buněk, a tak zvětšit prostatu.

Zvětšená prostata se netýká jen mužů po padesátce. Stále častěji postihuje už třicátníky.

Kdy navštívit lékaře?

Svého urologa byste měli navštěvovat preventivně jednou za rok, ale pokud spatříte ve své moči například krev, máte časté problémy s erekcí nebo se nemůžete několik dní vymočit, na nic nečekejte a běžte k lékaři.

Prostata a sexuální život

Zdraví prostaty je velmi háklivá záležitost. Při sexu vám plní funkci „spouštěče spermií“ – poluce – díky předejakulační tekutině. Všichni muži by se měli snažit udržet si zdravou prostatu co nejdéle, protože jakékoliv problémy s ní přímo souvisejí se silou erekce a s celkovou schopností souložit a užít si sex či erotické hry.

Říká se, že časté milování je prevencí před vznikem různých onemocnění prostaty a udržuje ji v dobré velikosti i kondici. Pokud už ale problém s prostatou nastane, ovlivní to i sexuální život. Zvětšená prostata může mít za následek neschopnost erekce, předčasnou ejakulaci či úplnou ztrátu libida a chuti na sex.

Zvětšená prostata sexuální život - Erexan.eu

Péče z pohodlí domova

Zvětšená prostata vyžaduje péči, která by měla začít již v domácím prostředí. Slyšeli jste například o zázračném stromě lásky yohimbe, přírodních tabletách s okamžitým účinkem nebo účinných prostředcích s dlouhodobým účinkem?

Výtažky yohimbe

Účinky stromu yohimbe znali již starověké africké kmeny. Z kůry stromu si připravovali nápoj, který užívali nejen jako afrodiziakum, ale i jako lék na kašel, chřipku a dokonce malomocenství. Nadprůměrné účinky má yohimbe zejména u mužů. Jeho užití podporuje sexuální vzrušení a samotnou touhu po sexu. Zesiluje smysl pro dotek a pocitovou stimulaci. Je to způsobeno tím, že v oblasti pánve se zvýší krevní tlak, a tedy i prokrvení.

Okamžité řešení problému

Svůj sexuální život a problémy s erekcí můžete vyřešit jednoduše a okamžitě pomocí certifikovaného přírodního výživového doplňku Erexan. Stačí jej užít pouze 30 až 60 minut před pohlavním stykem, protože jeho účinky a zlepšení problémů s erekcí se dostaví velmi rychle.

Dlouhodobé léčení zvětšené prostaty

Ulevte si od bolestivých problémů spojených se zvětšenou prostatou pomocí koncentrované směsi účinných látek v tabletách EREXAN Stabil. Tento přípravek vám pomůže dostat prostatu opět pod kontrolu a předejít dalším komplikacím.

Jak je to tedy se zvětšenou prostatou?

V první řadě je důležité zpozorovat příznaky problémů s prostatou co nejdříve. Zvětšená prostata se ohlásí zejména bolestivým močením, problémy s erekcí a častým nucením jít na malou. Pozor si dejte i tehdy, pokud patříte k mužům v rizikové skupině spojené s vyšším věkem, nadměrným pitím alkoholických nápojů, kouřením či pitím hodně kofeinových nápojů.

A jaké jsou možnosti řešení problémů?

  • Vyzkoušejte přírodní produkt Erexan s okamžitým účinkem na zlepšení erekce.
  • Dlouhodobě užívejte EREXAN Stabil se směsí účinných látek pro léčbu zvětšené prostaty.
  • Zkuste yohimbe – afrodiziakum, které okamžitě prokrví vaše pánevní partie.
  • A nezapomínejte ani na preventivní prohlídky u svého urologa.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence