Klitoris a tajemství jeho dráždění

floating-leaf
floating-leaf

Víte, jak můžete nejlépe dráždit klitoris?

Svou partnerku můžete uspokojit různými způsoby. Pokud jí však chcete poskytnout opravdu dokonalý orgasmus, nenechte nic náhodě a přečtěte si nejlepší způsoby, jak dráždit klitoris.

Co je klitoris?

Pánové, věříme, že mezi vámi není nikdo, kdo by to nevěděl… 🙂 Ale pro jistotu. Je to jediný orgán v ženském těle, který nemá jinou funkci než zajistit sexuální potěšení.

Klitoris je jediný orgán v ženském těle, který existuje jen pro to, aby přinesl sexuální potěšení.

Klitoris se skládá ze stejné tkáně jako předkožka penisu a stejně se také dokáže ztopořit. Jeho velikost může být různá. Kromě vnější části, která je viditelná, má i vnitřní. Ta tvoří přibližně ¾ z celkové velikosti. Během života se klitoris v důsledku hormonálních změn zvětšuje – po třicítce je přibližně čtyřikrát větší než na konci puberty. Vzrušivost klitorisu však s jeho velikostí vůbec nesouvisí.

Klitoris obsahuje až 8000 nervových zakončení, což je o polovinu více než na penisu. Při jeho stimulaci se navíc aktivuje ještě dalších 15000 nervových zakončení. Je to tedy nejcitlivější místo, jehož dráždění dokáže vaší partnerce přinést neskonalé uspokojení. Při velkém množství žen dokonce i bez vaginální stimulace.

Uneni drazdeni klitorisu

Klitorální versus vaginální orgasmus

Pravděpodobně víte, že žena je schopna dosáhnout dvou typů orgasmu – klitorálního nebo vaginálního. Obecně je známo, že většina žen dokáže dosáhnout klitorálního orgasmu, ale ne vaginálního. Není však pravda, že klitorálního orgasmu může žena dosáhnout pouze drážděním klitorisu a vaginálního orgasmu penetrací vagíny. Pravda je taková, že za oba typy orgasmů je zodpovědný klitoris. Zatímco klitorální orgasmus vzniká stimulací vnější části klitorisu, vaginálního žena dosáhne drážděním vnitřní části klitorisu během soulože.

Klitoris je krátce po orgasmu připraven na další vyvrcholení a zvládne neomezené množství orgasmů po sobě.

Klitoris dokáže zvládnout neomezené množství orgasmů po sobě.

Jak dráždit klitoris?

Orgasmu drážděním klitorisu může žena dosáhnout i bez pomoci penisu nebo prstů. Stačí teplé prostředí, zúžené svalsvo nebo tření o nějaký předmět. Co jste možná nevěděli je, že v každém věku ženy je klitoris stejně citlivý, tedy nestárne. A právě to můžete využít při sexuálních hrátkách i se staršími partnerkami.

Pozor na to, jak klitoris dráždíte. Cílem je partnerce přinést slast, ne bolest. A právě to se některým mužům stává. Klitoris je totiž mnohem citlivější, než kterákoli jiná část těla. Musíte se ho dotýkat se správnou silou a intenzitou. Čím menší sílu použijete, tím lépe. Nezapomeňte také na důkladné zvlhčení – slinami nebo lubrikačním gelem. Zvlášť lubrikační gely vám můžou pomoct s přivedením partnerky k orgasmu. Jednak zvláčňují intimní partie ženy, ale mohou obsahovat i různé složky pro větší dráždivost, mohou to být např. lubrikanty s chladivým nebo hřejivým efektem.

drazdeni klitorisu

Nejlepší triky na dráždění klitorisu

Drážděte plochou. Nejlepší dokáže klitoris uspokojit jazyk. Ale prsty také umí dovést práci k dokonalému vyvrcholení. Vzhledem k velkému množství nervových zakončení, které klitoris obsahuje, nedrážděte ho špičkou, ale celým bříškem prstu. Když ruku vyměníte za druhou, na kterou partnerka není zvyklá, pocit vzrušení se několikanásobně stupňuje. Nezapomeňte se přitom druhou rukou věnovat jiným částem těla, například bradavkám.

Dráždění klitorisu je tou nejlepší předehrou. Nejdříve podráždíte klitoris svým penisem, potom pronikněte do 1,5-centimetrové hloubky, pak do 2,5 cm a nakonec do 3,5 cm.

Pro dokonalé dráždění klitorisu si vyložte partnerčiny nohy na vaše záda. Při této poloze jsou stehna partnerky blízko k sobě, následkem čehož se svalstvo zužuje a prokrvuje a vaše prsty ucítí intenzivněji.

Nebo zkuste její nohy omotat těsně kolem vašich stehen. Když budete nad ní, nasměrujte svůj penis tak, aby byl přitlačen k jejímu klitorisu. Pohyb v houpavé rytmu vyvolá dokonalé dráždění.

I cesta k 15-minutové orgasmu vede přes klitoris. Palec nasměrujte na klitoris a dva a dva prsty rozdělte pod obě poloviny zadku. Střídejte pomalé a rychlé pohyby a následně vytvořte tlak na vagínu. To zabere vždy.

Nikdy se však nezaměřujte pouze na jeden způsob dráždění. Partnerka pak ví, co má očekávat, a to není žádoucí. Stereotyp v sexu přece nikdo nevítá s nadšením. Čím více způsobů prozkoumáte, tím lépe. Pokud vám chybí kreativita, pomůže vám například i malá knížka kamasutra. Požádejte také o pomoc partnerku. Pokud vám sama ukáže, jak se dotýká klitorisu při masturbaci, máte vyhráno.

Pomozte si Erexanem

Pokud rádi experimentujete, při obšťastňovaní partnerky vám pomohou i tabletky na erekci Erexan. Jde o certifikovaný doplněk výživy, který se úspěšně používá při problémech s erekcí. Přípravek však můžete užívat i tehdy, když takové problémy nemáte.

Díky Erexanu můžete zlepšit i váš sexuální život – pomáhá totiž zlepšovat potenci a sexuální výkonnost. Už jedna až dvě tabletky několik minut před sexem zajistí dlouhotrvající a tvrdou erekci.

Jeho účinnost je založena na na koncentrovaných přírodních extraktech a aminokyselinách. Na rozdíl od klasických léků na erekci, které jsou dostupné na lékařský předpis, však nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.


Náš tip: Prečtěte si více o negativních účincích jednotlivých léků na erekci.


Shrnutí:

  • Klitoris je jediný orgán v ženském těle, který nemá jinou funkci než sexuální potěšení.
  • Je zopovedný za klitorální, ale i vaginální orgasmus.
  • Vyzkoušejte ověřené triky na dráždění klitorisu, a pomozte si přitom Erexanom.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence