Předčasná ejakulace

floating-leaf
floating-leaf

Předčasná ejakulace – obtěžující problém

Problematika ejakulace a zvlášť, předčasné ejakulace přímo nesouvisí s erekcí, které je věnován tento blog. Přesto jsme se tomuto tématu rozhodli věnovat podrobněji, protože jde o sexuální zdraví a záleží nám na tom, byste byli s vaším intimním životem maximálně spokojeni. Navíc, na téma ejakulace jsme už jeden článek zveřejnili, nyní se ale podrobněji podíváme právě na předčasný a nechtěný výron semene. Problém s předčasnou ejakulací může pořádně ztrpčit život. Čtěte dále zjistěte co se s tím dá dělat a jak to efektivně vyřešit.

Znáte to. Chcete si užít s přítelkyní konečně trochu vzrušení. Přirozeně chcete, aby samotný akt trval co nejdéle, aby z něj něco měla i vaše polovička a také vy sami. Ale co to? Ani ne po minutě vášnivého milování jste na vrcholu a nemůžete s tím nic udělat. Předčasná ejakulace vám jednoduše bez okolků přerušila horké chvíle v objetí. Trapnost celé situace ještě více vystupňuje zlověstný pohled vaší partnerky s otázkou: To už jsi opravdu hotový?

Takové zážitky nejsou vůbec příjemné, zvlášť pokud jde o první milování se ženou vašich snů. Pokud se situace opakuje pravidelně, je to ještě horší a celý vztah začíná otřásat v základech. Každý následek však má své příčiny a na každý problém se najde řešení. Ale jaké?

K tomu abychom mohli ukázat, že problém s předčasnou ejakulací lze řešit většinou jednoduše a rychle, musíme se podívat na příčiny, které způsobují tento obtěžující neduh.

Krátká uzdička penisu jako příčina předčasné ejakulace

Problém s krátkou uzdičkou penisu je jednou z nejčastějších příčin předčasné ejakulace. Většinou jde o vrozenou anomálii, dá se k ní však přijít i během života a to díky úrazu penisu při neopatrném milování a podobně. Tehdy může vzniknout zjizvená tkáň které zapříčiní že uzdička zkrátí. Uzdička je vlastně kožní řasa která spojuje předkožku se žaludem penisu. Nachází se v ní obrovské množství erotogenních nervových zakončení. Mechanická stimulace těchto nervových zakončení způsobuje vzrušení které při dostatečné délce trvání vede až k vyvrcholení. Tento fakt vám už je zřejmě dávno jasný. Jak to ale souvisí s předčasnou ejakulací?

Pokud je uzdička příliš krátká, během milování dochází k jejímu nadměrnému mechanickému napínání, což způsobuje mnohem silnější stimulaci nervových zakončení v této oblasti. Pokud by byla uzdička delší, nedocházelo by až k takovému napínání a tedy sexuální stimulace penisu by nebyla tak intenzivní. Jak to ale vyřešit? V zásadě máte dvě možnosti. Řešení medikamenty nebo chirurgicky.

Existují mnohé medikamenty které pomáhají vyřešit problém s předčasnou ejakulací. Nektoré jsou na předpis, jiné zase ne. Dobrým řešením bývají tabletky které dokáží prodloužit milování. Vyzkoušejte volně prodejný Erexan, nebo se poraďte s lékařem který vám po vyšetření může předepsat jiné léky. Za vyzkoušení také stojí znecitlivující mastičky. Ty sice dokáží částečně oddálit ejakulaci, mají ale nevýhodu v tom, že mohou způsobit i znecitlivění partnerky, která si tím pádem milování opět neužije.

Skutečným řešení pro to zůstává chirurgické odstranění nebo prodloužení uzdičky. Tento zákrok trvá jen několik minut a po jeho absolvování můžete jít hned domů. V prvních hodinách po zákroku ale pacienti pociťují silné bolesti, které mnoha odrazují. Výhodou je, že pokud se stydíte, nemusíte s touto věcí chodit za vaším obvodním lékařem, ale stačí se objednat na jakékoliv soukromé urologické klinice hoc iv sousedním městě, kde vám zákrok za poplatek bez problémů provedou.

Psychické příčiny předčasné ejakulace

Narozdíl od problému s krátkou uzdičkou, psychologické příčiny předčasné ejakulace mohou být mnohem zapeklitější a zdlouhavější řešitelné. Tyto problémy se vyskytují zejména u mladých nezkušených mužů, ale s přibývajícími sexuálními zkušenostmi často rychle odeznívají. Horis je, pokud se psychické příčiny vyskytnou u zkušených milovníků. V tedy pomůže návštěva sexuologa a následná psychoterapie která může trvat měsíce. S řešením problémů s předčasnou ejakulací však netřeba otálet. Platí, že čím dříve je začnete řešit, tím dříve se dočkáte vytoužených výsledků.

Pokud se vám nechce k sexuologovi, zkuste samotréning. Viz následující video nebo si přečtěte seznam tipů, které jsme pro vás připravili.

 

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=m_sIvDyYSyM[/embedyt]

Jak prodloužit sex?

  • Přerušení milování – pokud zjistíte, že se již blížíte k vrcholu, jednoduše přerušte milování. Penis můžete na chvíli vytáhnout z pochvy a partnerku pár sekund stimulujte rukou. Líbejte se. Partnerka si toho bude vážit, protože si bude vědoma, že vám záleží i na jejím uspokojení.
  • Masturbace před sexem – nebo také lidově takzvané „honění penisu“. Pokud víte, že se v daný den pravděpodobně budete milovat, a chcete se pojistit proti předčasné ejakulaci, vyzkoušejte masturbaci před sexem. Jde o starý a zaručený trik, který zaručeně účinkuje a pomůže vám prodloužit milování i o polovinu. Je pravda, že po masturbaci nebudete mít až tak velkou chuť na sex. O to nám však jde. Pokud chcete vědět více o masturbaci (honění penisu) podívejte i TU.
  • Změna polohy během milování – není nic jednoduššího než během milování požádat partnerku o změnu polohy. Umožní to na chvilku přerušit sex, díky čemuž si penis trochu odpočine. Vyzkoušejte různé polohy a vyberte si takovou, která vás příliš nevzrušuje, ale partnerce je příjemná. Tímto způsobem můžete získat zajímavou souhru při milování.
  • Povídejte si – nakonec vaše partnerka je ten nejhlavnější člověk, kterému by mělo záležet na kvalitě společného sexuálního života. Nebojte se svěřit s vašimi obavami které způsobují přílišné napětí vedoucí k předčasné ejakulaci. Uleví vám a budete se cítit svobodněji.
  • Kegelove cviky – tyto cviky jednoznačně stojí za vyzkoušení. Díky jejich tomu že budete trénovat vaše PC svalstvo, dokážete efektivněji potlačit ejakulaci. Tyto cviky také dokáží podpořit sílu erekce a tak i velikost penisu. Více o tom jak je cvičit zjistíte v článku „cviky na podporu erekcie„.

Jak vidíte, předčasná ejakulace má mnoho příčin. existuje však i mnoho řešení. Pokud máte problém s krátkou uzdičkou, vyzkoušejte léky nebo gely na znecitlivění. Nejjistějším řešení však bude vždy jen operace. Pokud jsou příčiny vaší předčasné ejakulace psychické, zkuste rozhovor s partnerkou, nebo se obraťte na sexuologa který vám zaručeně poradí správný způsob řešení. Pokud se vám nezamlouvá ani jedna z nabízených možností, jak první pomoc můžete vyzkoušet i přípravek Erexan, který dokáže prodloužit dobu pohlavního styku.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence