Kegelovy cviky na podporu erekce pro dokonalý sex

Kegelovy cviky na podporu erekce

Zjistili jste, že vaše erekce již nedosahuje takovou intenzitu a výdrž jako kdysi? Pokud jste si jisti, že vaše potíže nezpůsobuje nadměrný stres, případě jiné psychické potíže a chcete slabou erekci řešit nejprve bez použití pilulek, možná vám pomohou speciální cviky, určené na podporu erekce, takzvané Kegelovy cviky. Jde totiž o cviky na podporu erekce.

Kegelovy cviky nejsou žádnou novinkou a pravděpodobně jste už o nich slyšeli. Objevitelem těchto cvičení je doktor Arnold Kegel, který s nimi začal experimentovat již v první polovině dvacátého století. Brzy se zjistilo, že tyto posilující cvičení mají neobyčejně příznivý vliv na kvalitu mužské erekce. Muži, kteří si vypěstovali zvyk na jejich pravidelné procvičování zjistili, že se jejich erekce v poměrně krátkém čase výrazně zlepšila a zpozorovali i mírné zvětšení penisu během erekce. Tento zajímavý vedlejší efekt Kegelovích cviků jistě ocení každý muž 🙂

Jak cviky na podporu erekce probíhají?

Výhodou je, že Kegelovy cviky na podporu erekce Můžete provádět ať jste kdekoli, například během cesty autobusem nebo při čekání v supermarketu. Cvičení probíhá tak, že muž vědomně stahuje své pubococcygenálne svalstvo (zkráceně PC svalstvo) v pravidelných, zhruba dvousekundovích intervalech. Pro optimální výsledky je užitečné cvičení opakovat dvakrát denně po dobu pěti minut.

Co je to PC svalstvo?

Jde o malé svalové partie, které se přímo napojují na kořen penisu. Jak zjistíte, že tyto svaly máte i vy? Vyzkoušejte někdy při močení zastavit proud moči – na tuto činnost jste právě využili PC svaly. Pokud proud moči nedokážete zcela zastavit, vaše PC svalstvo je již pravděpodobně výrazně atrofováno (zmenšeno, oslabeno) a budete potřebovat delší čas na to, abyste mu navrátili původní sílu. Netřeba však zoufat, určitě se vám to při poctivém cvičení podaří.


V čem všem vám Kegelovy cviky na podporu erekce pomohou?

  • Výrazně ovlivňují tvrdost a výdrž erekce
  • Zvýší průtok krve v penisu
  • Kgelovy sciky můžete zintenzivnit prožitky při sexu, můžete tak dosáhnout větší míru uspokojení
  • Cvikmi můžete zvětšit tloušťku vašeho penisu během erekce
  • Kagelovy cviky zmírňují problémy s častým močením a příznivě ovlivnují zdraví prostaty

Co když vám cvičení nepomůže?

Je málo případů, kdy by Kegelovy cviky nepomohly alespoň mírně zlepšit tvrdost a výdrž erekce. Pokud se po pravidelném cvičení nedostaví žádné výsledky, ve cvičení nepolevujte a zkuste upravit vaši stravu tak, aby odpovídala zásadám racionálního stravování. V případě, že ani tak nedokážete zlepšit vaši erekci, poraďte se s vaším lékařem nebo sáhněte po volně prodejných tabletách na podporeu erekce , které jistě pomohou.

Autor článku: Erexan

Erexan

Píšeme pro vás zajímavé články, abyste se dozvěděli více informací o starostech a radostech se sexualitou mužů.

Zobrazit více

1 bod2 body3 body4 body5 bodů 1 hlasů, skóre: 5,00
Loading...

Vyberte si jeden z balíčků