Kegelovy cviky nejsou jen pro ženy. Pomohou i při erekci

floating-leaf
floating-leaf

Slyšeli jste už něco o účincích Kegelových cviků na ženy? Možná ještě nevíte, že tyto cviky jsou stejně vhodné i pro muže. Cviky mužům umožňují lépe ovládat erekci, předčasnou ejakulaci a také problémy s prostatou.

Kegelovy cviky pomáhají při předčasné ejakulaci i problémech s prostatou

Co jsou Kegelovy cviky?

Kegelovy cviky pravděpodobně i vy znáte jako typ cvičení, které pomáhá ženám posilovat svaly pánevního dna, a tedy posilovat močové ústrojí, dělohu a konečník.

Kegelovy cviky opravdu vznikly prioritně na pomoc ženám, konkrétně na úpravu drobných anatomických odchylek po porodu, které zapříčiňovali inkontinenci. Jejich autorem je americký gynekolog Arnold Kegel, který je světu představil už v 20. letech 19. století.

Kegelovy cviky by měly být součástí nejen života každé ženy, ale i muže.

Kegelovy cviky jsou obzvláště vhodné, pokud máte sedavé zaměstnání, máte problémy s inkontinencí, páteří, máte problémy s početím potomka, máte předčasnou ejakulaci či slabou erekci. Nebo když prostě jen chcete vylepšit svůj sexuální život. Kegelovy cviky nejsou vhodné jen na řešení problémů, ale i jako jejich prevence.

Jak cvičit Kegelovy cviky?

Kegelovy cviky jsou v zásadě velmi jednoduché. Na jejich cvičení nepotřebujete žádnou  výstroj, tělocvičnu, ani speciální oblečení. Postačí vám zkrátka jen trochu klidu a vaše vlastní tělo.

Procvičujete přitom pubococcygeální sval (dále jen PC sval), který je umístěn v pánevním dnu. Je to sval, který umíte vědomě ovlivnit při zadržování moči nebo při vytlačení poslední kapky.

Kegelovy cviky v sedě - Erexan.eu

Cvičení můžete realizovat v sedě, v leže, ve stoje, nebo dokonce i za chůzi. Před samotným cvičením se vymočte. Soustřeďte se na svůj PC sval. Postupně ho v pravidelném rytmu stahujte a uvolňujte. Začněte v mírné intenzitě, a postupně na rytmu přidávejte. Při každém cvičení byste měli provést přibližně 50 cviků, tedy stažení a uvolnění PC svalu. Na začátku jich pravděpodobně nezvládnete takové velké množství, ale můžete si je rozdělit například do sérií po 10 cvicích. Každé stažení a uvolnění by přitom mělo trvat 1 až 5 sekund. Procvičováním se bude trvání prodlužovat. Kegelovy cviky můžete procvičovat také při močení.

Kegelovy cviky byste měli cvičit obden. Stahujte a uvolňujte PC sval v trvání 1 – 5 sekund.

Aby měly Kegelovy cviky správný efekt, měli byste se jim věnovat pravidelně a procvičovat je obden. Den volna bude sloužit k regeneraci svalů. I v tomto případě totiž platí, že byste svaly neměli přepínat.


Náš tip: Velmi příjemnou obdobou Kegelových cviků je jejich cvičení ve dvojici. Zajistí vám zároveň mnohem příjemnější předehru.


Kegelovy cviky ve dvojici - Erexan.eu

Pozitivní účinky Kegelových cviků u mužů

  • Cvičením bojujete proti předčasné ejakulaci. Tajemství spočívá v tom, že po osvojení cviků dokážete lépe kontrolovat svůj penis, bude pevnější, a to umožní zlepšit i vaši sexuální výdrž. Ejakulaci můžete vědomě zastavit stažením svalů.
  • Lehčeji dosáhnete erekce. Vaše pánevní oblast bude díky cvičení lépe prokrvená, což má pozitivní vliv nejen na samotné dosažení erekce, ale i na její udržení.
  • Kegelovy cviky vám pomohou zvýšit vzrušení. Naučí vás nejen to, jak jednoduššeji dosáhnout vyvrcholení, ale i to, jak mít kontrolu nad svým orgasmem. Dokáží vám tak přinést silnější či vícenásobný orgasmus.
  • Zvyšují počet spermií. Kegelovy cviky zajistí lepší produkci spermií, které vycházejí z varlat.
  • Cvičením udržujete zdravou prostatu. Kegelovy cviky zároveň udržují vaši prostatu ve zdravém stavu. Snadněji se tak vyhnete inkontinenci moči či jiným problémům s prostatou. Kegelovy cviky doporučujeme cvičit i v případě, pokud máte za sebou operaci prostaty. Prostata se tak rychleji zregeneruje.

Kegelovy cviky jsou opravdu účinné, ale…

…ale vyžadují řádnou dávku vytrvalosti. Pokud mají mít skutečně výše popsané účinky, musíte je cvičit opravdu poctivě, pravidelně a dlouhodobě. Velmi příjemnou alternativou ke Kegelovým cvikům je i masturbace (honění penisu) – i taková aktivita totiž prokazatelně funguje jako prevence před selháním erekce. Platí to však jen tehdy, pokud je pojatá jako cvičení a není pouze nástrojem na samoukájení.

Pokud však na Kegelovy cviky nemáte čas nebo trpělivost, nebo si chcete užít sexuální radovánky mnohem dříve, doporučujeme na podporu vašeho zdravého sexuálního života užívat přírodní výživové doplňky, jako jsou tabletky na erekci Erexan.

Erexan je přípravek, který účinně pomáhá při erektilní dysfunkci, zvýšení libida a chuti na sex a prodloužení pohlavního styku. Není třeba, abyste jej užívali dlouhodobě. Stačí, když pár minut před sexem užijete 1 – 2 tabletky Erexanu a můžete si užívat jejich 36-hodinový účinek. Na rozdíl od jiných přípravků na erekci dostupných na lékařský předpis, jakými je například Viagra, nezpůsobuje žádné nepříjemné vedlejší účinky jako bolest hlavy, rozmazané vidění či zarudnutí obličeje.

Všechny informace o ceně Erexanu najdete v e-shopu. Objednejte si tedy Erexan na www.erexan.eu nebo si ho kupte v některé z lékáren po celém Česku. Můžete si tak užívat sexuální radovánky okamžitě, bez čekání na účinek Kegelových cviků.

 

Shrnutí:

  • Kegelovy cviky jsou cviky na posílení pánevního dne, které jsou užitečné jak pro ženy, tak pro muže.
  • U mužů cviky bojují proti předčasné ejakulaci, zlepšují erekci a udržují zdravou prostatu.
  • Pokud nemáte trpělivost na pravidelné cvičení, použijte tabletky na erekci Erexan.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence