Oddálení ejakulace je dosažitelné. Víme, jak na to

floating-leaf
floating-leaf

Předčasná ejakulace je jako noční můra. Jak s ní skoncovat?

Problémy v sexuální oblasti patří mezi ty témata, o kterých lidé stále nedokáží komunikovat otevřeně. Sdílíme je proto s přáteli, známými, přičemž nejtěžší je o nich mluvit s osobou, která by nám měla být nejblíže. V současnosti už každý třetí muž trpí problémy s předčasnou ejakulací. Bohužel dnešní doba plná stresu a vysokých nároků tomuto jevu vůbec nepomáhá.

Jaké jsou příčiny předčasné ejakulace?

Jak je již z názvu zřejmé, předčasná ejakulace je stav, kdy mužův výstřik semena proběhne předčasně, nekontrolovaně a dříve, než si přeje. Častokrát přichází krátce po vniknutí, přibližně do minuty nebo dokonce ještě dříve. To ovlivňuje nejen kvalitu sexuálního života, ale ochuzuje oba partnery.

I přesto, že s předčasnou ejakulací se potýkají ze začátku sexuálního života zejména mladí muži, nevyhnou se tomu ani ti ve středním věku. Příčin je samozřejmě několik. Vstup do nového partnerského vztahu, stres, deprese či úzkost, která může přímo souviset se sexuální výkonností, nepříjemně ovlivňují délku sexuálního aktu. Právě nespokojenost nás, jako partnera, způsobuje největší obavy. Řeči okolí a přátel o tom, jací jsou v posteli alfa samci nejsou žádnou podporou. Mezi další příčiny patří například nezdravý životní styl, problémy s prostatou, slabá erekce nebo traumatická zkušenost z dětství.

Velmi důležitým faktorem, který ovlivňuje erekci a ejakulaci, je i samotný přístup partnerky. Každý chce v partnerském svazku přivést k orgasmu i svou partnerku. Obavy z toho, že to nedokážeme, jsou ještě větší zátěží. Zdravé mužské sebevědomí tak dostává na frak a o to těžší je pak oddálení ejakulace zrealizovat.

Oddálení ejakulace - přístup partnerky - erexan.eu

Věděli jste, že…

  • průměrný objem ejakulátu je 2-6ml a vyskytuje se v něm až 50 miliónů spermií?
  • průměrný počet ejakulací během života je více jak 7000?
  • průměrné množství ejakulátu během života muže je 17 litrů?

Jaká jsou možná řešení?

Slyšeli jste už o posilování pánevního dna? Že to je ženská záležitost pro dosažení ženské ejakulace? Věřte, že pomáhá i mužům. V roce 2012 byla realizována studie, která prokázala souvislosti mezi předčasnou ejakulací a cvičením svalů pánevního dna. Dohromady až 40 mužů, kteří měli výrazný problém s předčasnou ejakulací, absolvovalo 12 týdenní kurz cvičení pánevního dna. Zjistilo se, že čas odezvy na ejakulaci dokázali zvýšit z průměrné hodnoty 31,7 sekund na 146,2 sekundy.

Takzvané Kegelovy cviky byly vyvinuty k odstranění problémů se svaly pánevního dna u žen po porodu. Využití však stále více nacházejí iu mužů. Princip cviků spočívá v stahování pánevních svalů během několika sekund a jejich následném uvolňování. Tyto cviky přispívají u mužů k lepšímu průtoku krve v penisu a také zlepšují ovládání se, což má za následek oddálení ejakulace a vyšší výdrž při sexu.

Pomůže vám i Erexan

Oddálení ejakulace je možné i za pomoci výživových doplňků. Právě ty výrazným způsobem přispívají nejen k řešení problémů s předčasnou ejakulací, ale například i při problémech se slabou erekcí.

Jedním z takových přípravků jsou i tabletky na kontrolu ejakulace EREXAN Kontrol. Výjimečnost Erexanu tkví v tom, že v sobě kombinuje přesné poměry aminokyselin a extraktů vyráběných patentovanou metodou zmrazení, které v těle jedince spolupracují a vytvářejí synergii. Tímto doplňkem jednoznačně zabezpečíte oddálení ejakulace a dokonalý zážitek z milování nejen sobě, ale i své partnerce.

Shrnutí:

  • Předčasná ejakulace a oddálení ejakulace jsou problémy, které trápí mnoho mužů.
  • Příčin vzniku je více, stres a nezdravý životní styl k jejich vzniku přispívají.
  • Kromě Kegelových cviků pomůže i výživový doplněk Erexan.

 

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence