Porucha erekce aneb když vaše erekce není v pořádku

floating-leaf
floating-leaf

Porucha erekce je problém, dá sa však řešit

Porucha erekce je pro mnohé muže velkým strašákem. Příčin vzniku poruch erekce může být několik. Všem poruchám však zpravidla předcházejí i určité příznaky. Pokud na sobě některý z nich zaznamenáte, mějte na paměti, že může jít o vážnější problém s prostatou, který bude potřeba řešit, pokud se nechcete vzdát svého sexuálního života.

Která skupina mužů je nejvíc v ohrožení?

Přestože porucha erekce se nejčastěji týká mužů po padesátce, i když máte kolem třicítky, můžete patřit do ohrožené skupiny mužů, kteří mají začínající problémy s erekcí nebo by se tyto problémy mohly dostavit v krátké budoucnosti.

Na rozšíření problémů poruch erekce zcela stačí, jestliže nadměrně požíváte alkoholické nápoje, kouříte či užíváte některé návykové léky, například antidepresiva.

Dalším důležitým ukazatelem je váš životní styl a životospráva. V ohrožení jste, pokud máte nedostatek pohybu, nepravidelně se stravujete, a když už něco sníte, není to nic zdravého, protože využíváte restaurace fast-foodového typu. V takovém jídle nemáte potřebné množství vitamínů a minerálů.

Poruchy erekce postihují i muže, které životem doprovázejí i jiná onemocnění. Nejvýznamnější vliv na erekci má zejména cukrovka, zvýšený krevní tlak, ale i obezita či dlouhodobý stres.

Porucha erekce fast food - Erexan.eu

Projevy poruch erekce

Prvním a asi nejvýraznějším projevem, že s vaším penisem něco není v pořádku, je, že vám penis neslouží tehdy, když to potřebujete. Pokud se u vás erekce dostaví, ale netrvá dostatečně dlouho, jde o slabou erekci, ale i tehdy máte problém, který je potřeba řešit.

O poruchu erekce nebo erektilní dysfunkci jde tehdy, kdy neschopnost uskutečnit uspokojivý sexuální styk trvá více než půl roku.

Možností je hned několik

Se zlepšením a zesílením erekce vám může pomoct několik změn ve vašem životě. Důležité je začít u vaší psychiky a připravit si trpělivost a pevnou vůli.

#1 Změna životního stylu

Zřejmě to slyšíte ze všech stran, ale je to opravdu tak. I při poruchách erekce vám může pomoci, pokud upravíte svůj jídelníček a zařadíte do něj zdravější potraviny, které jsou bohaté na vitamíny, minerály a hlavně zinek. Velký vliv mají i pohybové aktivity. Díky pravidelnému pohybu zmírníte obezitu, znormalizujete svůj krevní tlak a zásobíte své tělo kyslíkem. Kromě toho je sport výborný i při odbourávání stresu. Pozitivní dopad na vaši erekci a výdrž má i omezení alkoholických nápojů a kouření.

 

Porucha erekce jogging - Erexan.eu

 

#2 Přírodní produkty ve formě tabletek

Určitě jste už viděli množství reklam na produkty, které zaručují zlepšení erekce ihned, jak si jej koupíte. Jak však vybrat ten, který opravdu bude fungovat, aby se vám zlepšil váš sexuální život? V první řadě si konkrétní produkt prověřte a spolehněte se na zkušenosti a recenze reálných mužů.

Právě v recenzích najdete reálné situace, ve kterých přírodní pilulky opravdu podpořily a zlepšily erekci. Muži s poruchami erekce preferují zejména přírodní produkty, ke kterým patří i tabletky na erekci Erexan. Díky němu se dostaví zlepšení erekce už do jedné hodiny od užití. Erexan vám zajistí oddálení ejakulace, zamezí předčasnému výstřiku semene a vaše erekce bude trvat déle. To vám může pomoci například i při zkoumání nových sexuálních možností s vaší partnerkou. Slyšeli jste už například o ženské ejakulaci?

#3 Operace

Jediným lékařským řešením poruchy erekce je chirurgický zákrok. Tato léčba je obvykle navržena jako poslední, pokud selžou všechny výše uvedené formy. Buď se provádí chirurgický zákrok směřující ke zlepšení fungování konkrétních cév, případně se přímo do penisu implantují speciální penilní protézy.

Jaké jsou tedy možnosti, když na sobě zpozorujete poruchu erekce?

  • Porucha erekce se dá zlepšit jednoduchými změnami životního stylu.
  • Užívejte přírodní tabletky na problémy s erekcí Erexan.
  • Posledním krokem je vyhledání chirurgické pomoci od odborníka.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence