Užíváte betablokátory? Mohou za vaše problémy s erekcí

floating-leaf
floating-leaf

Betablokátory mohou narušit potenci

Příčin problémů s erekcí je mnoho. Věděli jste však, že erektilní dysfunkci mohou způsobit i některé léky? Patří mezi ně například psychofarmaka, antidepresiva, betablokátory, ale i léky na zvětšenou prostatu či volně dostupné léky proti bolesti. My si dnes posvítíme na betablokátory.

Co jsouto betablokátory?

Jako betablokátory označujeme skupinu léků, které jsou mimořádně účinné například při stavech po srdečním infarktu, ale slouží také na snižování krevního tlaku. Zpravidla jsou na předpis a svými účinky výrazně ovlivňují nejen krevní tlak, ale i erekci.

Betablokátory výrazně ovlivňují nejen krevní tlak, ale i erekci.

Co se s tím dá dělat?

Pokud užíváte betablokátory a všimli jste si, že s vaší potencí to není v pořádku, poraďte se se svým lékařem. Ten vám může doporučit změnu dávkování nebo poradí alternativní léčbu. Ne, nemusí vám předepsat hned Viagru – naopak, její užívání vám může způsobit další problémy.

Léky s účinnou látkou sildenafil, ke kterým patří i Viagra, mohou totiž způsobit mimořádně závažnou reakci související s nadměrným poklesem tlaku krve. To může vést dokonce k ohrožení života.

betablokatory

 

Nejdřív vám může doporučit užívání výživových doplňků na přírodní bázi, například s obsahem kotvičníku zemního. Právě kotvičník zemní je rostlina, která dokáže přirozeně stimulovat tvorbu mužských pohlavních hormonů.

Vyzkoušejte Erexan

Takovým výživovým doplňkem, který obsahuje extrakty z kotvičníku zemního, macy peruánské a další užitečné složky, jsou tabletky Erexan. Erexan vám zajistí opětovné zvýšení  libida, tvrdou erekci a prodloužení pohlavního styku.

Shrnutí:

  • Určité skupiny léků mohou způsobovat problémy s erekcí.
  • Erektilní dysfunkci má za následek i užívání betablokátorů.
  • Při problémech s erekcí užívejte výživové doplňky s obsahem kotvičníku zemního, jako jsou tabletky Erexan.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence