Které je nejúčinnější afrodiziakum pro muže a pro ženy?

floating-leaf
floating-leaf

Znáte opravdu účinná afrodiziaka?

Znáte slovo afrodiziakum? Afrodiziakum je jakýsi stimulant našich smyslů. Způsobuje silnější vnímání různých sexuálních podnětů. Afrodiziaka používali již ve starověkém Řecku na povzbuzení sexuálního libida u mužů i u žen. Pokud si myslíte, že váš sexuální život, apetit a libido by se mohli o něco zlepšit, dopřejte si se svou partnerkou afrodiziaka a poznejte jejich účinky.

Afrodiziaka z naší kuchyně

Někdy ani netušíme, jaké poklady se skrývají přímo v naší domácnosti, v našich kuchyních. Stačí, když se dobře poohlédneme a najdeme chutné pokrmy, které stimulují naše sexuální libido.

Mnoho afrodiziak se skrývá i v našich kuchyních. Najdete je mezi ovocem, zeleninou i bylinkami.

Zelenina

  • Petrželová nať. Tato zelená součást každé nedělní polévky způsobuje zvýšenou citlivost v oblasti ženské i mužské pánve.
  • Chilli. Pokud potřebujete zahřát své tělo, sáhněte po pálivých papričkách. Kapsaicin, který tyto pálivé pochoutky obsahují, mírně zvýší teplotu všech vašich vnitřních orgánů, a tím je zásobují větším množstvím krve.
  • Česnek. Možná se vám bude zdát zvláštní, že právě česnek je afrodiziakum, ale je to opravdu tak. Jeho pronikavá vůně působí jako uvolňující a zvyšuje sexuální výkonnost.

 

Afrodiziakum česnek chilli - Erexan.eu

Ovoce

Bylinky

  • Kopřiva. Speciální kopřivový čaj pročišťuje organismus a odplavuje škodlivé látky. Má pozitivní vliv zejména na zdraví mužské prostaty, která je pro zdravý sexuální apetit velmi důležitá. Je to opravdu zdravá alternativa léků na prostatu. Podporuje také zvýšení teploty a prokrvení mužských i ženských pohlavních orgánů, které se tak stávají citlivějšími na vnější stimuly a podněty.
  • Anýz. Rostlina, jejíž semena mají velmi dobré stimulační účinky. Čaj z anýzu navíc pomáhá k lepšímu vylučování hormonů.
  • Ženšen. Vždy byl považován za všeléčivou bylinu. Zároveň je to bylinka, která velmi dobře podporuje erekci, přičemž působí i jako afrodiziakum.

Afrodiziakum ženšen - Erexan.eu

Přírodní afrodiziakum v jediné tabletce

Nechce se vám připravovat žádné pokrmy, do kterých byste afrodiziaka nenápadně přimíchali? Pak vyzkoušejte veškerou vášnivou sílu ukrytou do jediné tabletky.

Poznejte produkt doporučený muži mužům

Erexan je výživový doplněk založený na přírodní bázi. Na rozdíl od klasických léků na erekci předepisovaných lékaři, které mají množství nepříjemných vedlejších účinků jako bolest hlavy, zarudnutí obličeje či rozmazané vidění, je složen z čistě přírodních látek, které podporují řešení problémů se slabou erekcí nebo krátkou výdrží. Skutečně nejúčinnější afrodiziakum pro muže 🙂

Ženské tajemství

Feminox je účinným prostředkem proti příznakům menopauzy a období klimakteria. Svým unikátním složením z kvalitních přírodních složek a extraktů z bylin zajišťuje vyrovnání hladiny ženských hormonů a stimuluje rovnováhu celého hormonálního systému. Je to přípravek, který dokáže vyřešit snížení ženského libida po menopauze, a proto ho doporučujeme jako účinné afrodiziakum pro ženy.

Jak tedy můžete zlepšit svůj sexuální život?

  • Udržujte si stále dobrou náladu.
  • Zařaďte do svého jídelníčku přírodní afrodiziaka v podobě zeleniny, ovoce a bylinek.
  • Vyzkoušejte ověřené výživové doplňky Erexan pro může a Feminox pro ženy a objevte jejich účinky na vlastním těle.

 

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence