Zvětšení penisu

Zvětšení penisu – jak zvětšit ptáka? Dá se to nebo jde jen mýtus?

Někdy máme pocit, že vše se točí kolem délky mužského pohlavního orgánu. Je častým předmětem vášnivých diskusí, ať už na fórech nebo i jiných různých diskusích. Velikost penisu již od nepaměti patří mezi nejvíce zajímavé míry u mužů. Přemýšlí nad ní mnoho žen, ale i mužů samotných. Je totiž pilířem mužského sebevědomí a muži, který si myslí, že jejich penis, nebo hovorově i „pták“, je malý, se z tohoto důvodu mnohokrát vyhýbají místům se společnými sprchami, sauně, ale i veřejným toaletám. Často to zachází ještě dál a tito muži se bojí i vztahů a sexuálního kontaktu ze ženou. Není divu, když je veřejně rozšířen názor, že délka penisu má souvislost s jeho sexuálním výkonem.

Délka a tloušťka penisu (ptáka)

Délkou penisu se nezabývají lidé pouze při svých debatách, ale zkoumají ji dokonce vědci. Jak je vlastně možné, že při mužském pohlavním orgánu se setkáváme s takovými rozdíly v délce penisu? Je to genetické, nebo je to o frekvenci používání svého „nářadíčko“? Ne, původ je v přírodním prostředí a klimatických podmínkách, v nichž žijeme a žili naši předkové. Je velmi známo, že černoši mají svou výbavičku v průměru větší než ostatní. Neurologové a biologové na základě různých výzkumů zjistili, že přizpůsobení se klimatu zapříčinilo tyto rozdíly. Tento fenomén přizpůsobení je zvaný Allenovo pravidlo a podle něj platí, že všichni teplokrevní živočichové žijící v chladnějších oblastech mají kratší všechny části, které více vyčnívají z těla, a tedy i pohlavní orgán. Je to z důvodu omezení plochy ztrácející teplo a naopak kvůli ochlazování u živočichů žijících v teplejších oblastech.

>> Prozkoumat nový Erexan na zvětšení penisu >>

Jak je to s průměrem velikosti penisu?

Lidské představy jsou v tomto směru různé a často zkreslené. Někdo si myslí, že je to 15 centimetrů a někdo 20 nebo více. Kinsetova zpráva z roku 1948 hovoří o průměrné délce penisu (ptáka) při erekci 15,25 cm. V roce 1996 němečtí vědci a brazilský urologové určili průměrnou délku 15,5 cm. Aktuální informace z Evropského kongresu Společnosti pro sexuální medicínu jsou však zajímavější. V této studií nejlépe dopadly Francouzi s délkou 16 cm. Po nich se umístili Italové a jejich 15cm. Následovaly Brazilci a délka 14,5 cm a za nimi Němci se svými 14,4 cm. Na opačném konci svítí Američané a jejich 12,9 cm, Indové s 10,1 cm a Korejci s pouze 9,6 cm. Slováci se této studie bohužel nezúčastnili. Světovým průměrem je 13 cm, a tak se Slováci nemají za co stydět, protože náš průměr je 15,2 cm. Můžeme se tedy zařadit někde mezi Němce a Italy. Naši sousedé z České republiky nemusí také zoufat. Jsou na tom dokonce trochu lépe a to s průměrem 15,8 cm.

Jak zvětšit penis

To, jak zvětšit penis, jsme načrtli ve článku o penise. Toto téma je skutečně dost aktuální. Muži na internetu hledají způsoby na zvětšení penisu a je jich tam mnoho. Avšak neměli byste věřit úplně všemu, co najdete. Ne všechno funguje a ne všechno, co najdete na internetu, je bezpečné. Jedním ze způsobů, které mají reálný výsledek jsou cvičení.

Zvětšení penisu natahováním

Prvním z nejčastějších cviků na zvětšení penisu je natahování, je to nejdůležitější cvik zvaný i Stretching. Tento cvik je nejstarší formou cviků, avšak stále velmi účinný a také je základem nových cviků. Postup je následující. Uchopte svůj penis (pták) za žaludem a opatrně ho začněte natahovat směrem dolů. Takto vydržte po dobu 30 sekund. Následně ho natáhněte směrem doprava a znovu držte 30 sekund. Stejný postup opakujte směrem nahoru a pak doleva. Tento postup opakujte znovu vždy v tomto pořadí. Natahování vás nesmí bolet a v žádném případě toto cvičení nezkoušejte během erekce.

Na natahování je možné využít i různé nástroje. Některé se používají pouze v noci, jiné zase můžete mít nasazené i cezdeň. Jejich používání vás ale pravděpodobně omezovat. Tyto přístroje

takříkajíc zaberou dost místa v kalhotách. Pokud ale jste ochotni pro zvětšení vašeho penisu strpět značné nepohodlí, neváhejte vyzkoušet i tento způsob.

Masáž Jelqing

Druhým nejběžnějším a nejjednodušším cvikům na zvětšení penisu je metoda Jelqing. Podstatou jelqing je takzvaný OK úchop ukazováčku a palce a v následném pohybu po penisu. Díky tomuto pohybu tlačíte do penisu krev a nutíte ho růst. Proč a jak to celé funguje? Dojivým pohybem tvoříte tlak na hladké svalstvo penisu. Stres vyvolaný dojivým tlakem, časem donutí penis k zvětšování a prodlužování. Je to podobné jako budování svalů při cvičení. Jelqing se provádí v poloviční erekci. Lehkou silou v OK úchopu přejíždějte po penisu od jeho základny k žaludu. Cvičení Vás samozřejmě nesmí bolet, kdyby se tak dělo zmírníte sílu úchopu.

Kegelové cviky na zvětšení penisu

Tyto cviky objevil v 40 letech dvacátého století doktor Arnold Kegel s cílem pomoci ženám zpevnit vagínu po porodu. Později se však zjistilo, že tyto cviky mají mnoho výhod i pro muže, i když sami o sobě vám přirození nezvětší. Ale zbaví vás předčasné ejakulace, erektilní dysfunkce a budete mít díky ním zdravější a tvrdší penis. Kegelovy cviky zlepší váš celkový sexuální život. Pomocí tohoto cviku cvičíte přímo svaly pánevního dna nazývány také jako PC sval (Pobococcygeus muscle). Jak zjistíte, o který sval se jedná? Nejlepší ukázkou je vyzkoušet si to, a to následovně. Když půjdete nejblíže močit, pokuste se zastavit proud moči. Sval, kterým jste to dokázali zapříčinit je pověstný PC sval. V čem spočívají tyto cviky? Jednoduše zatínajte a uvolňujte zmíněný PC sval. Během zatnutí se snažte co nejdéle vydržet. Zpočátku budete rádi pokud vydržíte jednu až dvě sekundy. Cvičení opakujte obden po 50 opakování a Vaše odměna se brzy projeví v posteli a bude stát za to.

Chirurgické zvětšení penisu

Vzpomeňme si i tuto možnost přesto, že se nejedná o přirozený postup zvětšování. Jsou čtyři nejčastější způsoby.

Liposukce – je nejběžnější metodou a je založena na běžné liposukci. U kořene penisu – tedy v oblasti podbřišku – se odsaje vrstva tuku a to způsobí optické zvětšení.

Lipofiling – tato metoda způsobuje nejen prodloužení, ale i zhrubnutí. Tuk se tentokrát odsaje z jiné části těla a vsadí se do podkožní vrstvy penisu. Tento efekt je však pouze krátkodobý, protože tuk se časem vstřebává.

Odpojení úponů – vazivové úpony u kořene se přeruší a penis se povytáhne až do délky dva centimetry navíc. Hrozí však potom poranění při pohlavním styku a proto tento úkon využívá jen zřídka.

Kyselina hyaluronová – do podkoží penisu se vstříkne látka používaná i na zvětšování prsou zvaná Crystal Body. Tato metoda způsobí zhrubnutí penisu, ale krátkodobě na maximálně jeden rok.

Tabletky na zvětšení

Zapomeňte na zbytečné operace. Taková možnost by měla být skutečně poslední pokud už nic jiného nezabírá. Nenechte se však zlákat na nákup pilulek na zvětšení penisu. Pokud od nich očekáváte rychlé a trvalé výsledky ve formě zdvojnásobení velikosti vašeho přirození, je téměř jisté že budete zklamáni. Pilulky na zvětšení penisu totiž nezpůsobí trvalé zvětšení a ani vám penis nezvětší o několik centimetrů, jak to někteří prodejci s radostí uvádějí. Ke zvětšení přijde jen krátkodobě a to během užívání těchto pilulek a to pouze během erekce. V klidovém režimu bude váš penis stále stejně velký. Pokud však chcete, aby byl váš penis během erekce skutečně maximálně velký a hrubý, měli byste vyzkoušet tabletky na podporu erekce, jejichž účinek je nárazový a způsobují skutečně silné napumpování penisu. Ty však také nepůsobí trvalý nárůst penisu, ale můžete si je vzít kdykoli a kdekoli. Vyzkoušejte Erexan, , který pomáhá uvolnit hladké svalstvo. Díky tomu bude penis maximálně napumpovaný krví a bude větší, delší a tvrdší.

Tabletky Erexan

 

 

Autor článku: Miroslav Timko

Miroslav Timko

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčků