Souvisí spolu tloustnutí a ztráta erekce?

floating-leaf
floating-leaf

Vaše hmotnost a ztráta erekce spolu souvisí víc, než jste si mysleli.

Postřehli jste v poslední době, že to s vaší sexuální výkonností a erekcí není zrovna nejlepší a partnerka není spokojená s vaším výkonem? Jednou z věcí, která může způsobovat tento váš stav, je i nepřiměřená hmotnost. Pokud jste v nedávné době přibrali, tak je třeba zvýšit pozornost.

Tloustnutí

Nemusí jít hned o obezitu, ale nějaké to kilo navíc ničí chuť na sex, a tím i vaši erekci. Tím, že tloustnete, se zhoršuje funkce cév. To, že nemůžete dosáhnout erekce, má i psychický dopad a snižuje to vaše sebevědomí v této oblasti.

 

Tloustnutí ničí chuť na sex.


Náš tip: Přečtěte si, které znaky vám prozradí, že s vámi není spokojená v posteli


Vysoká hladina estrogenu

Při tloustnutí se mění testosteron na estrogen. Už i mírný úbytek hmotnosti vás může zbavit přebytečného estrogenu a to může mít příznivý dopad na váš sexuální život.

Pokud nevíte, zda jste stále v normě, vypočítejte si svůj index tělesné hmotnosti – BMI. Pokud je Váš BMI index kolem nebo nad 25, tak se už řadíte mezi obézní. Je vědecky dokázáno, že s BMI 30 trpí až polovina mužů erektilní dysfunkcí. Problémy s erekcí se zlepšily v případech, kdy muži ztratili 10 procent své tělesné hmotnosti.

Co můžete udělat, aby byla vaše partnerka spokojená? Pokud chcete mít dobrý sexuální život, je třeba se začít starat o svou váhu a kondičku.

Snižte svou hmotnost

Nejde jen o to, abyste byli atraktivnější, sexuálně přitažlivější a měli více sebevědomí. Udržením své váhy dokážete předcházet více obtížím. Čím více tuku na sobě nosíte, tím více se vás týkají i kardiovaskulární potíže. Vaše hmotnost totiž ovlivňuje i to, jaká bude vaše erekce. Pokud máte zdravé cévy, tak máte i dobrou a pevnou erekci. Jsou důležité pro proudění krve naším tělem a i penisem.

Nižší hmotnost = dobrá erekce

Proto věnujte zvýšenou pozornost vašemu jídelníčku. Na začátek můžete z jídelníčku vyloučit mastné jídla a sacharidy – pečivo, chléb, těstoviny a cukry. Už jen tato malá změna prospěje dobré věci. Chcete přece být aktivní ještě dlouhá léta.

Začněte se více hýbat

Kromě změn ve stravování, zvyšte i svou tělesnou aktivitu. Není hned nutné dohodnout si v posilovně osobního trenéra. Stačí, když začnete chodit více ven. Pohybovou aktivitou dostanete do těla více testosteronu. A tím, že budete mít lepší kondici, zlepší se radost ze života, snadněji se vám budou dělat různé činnosti a budete sebevědomější a aktivnější iv posteli.

cvišení proti ztráte erekce


Náš tip: Přečtěte si, čemu byste se měli vyhnout, pokud máte problémy s erekcí


Nenechte svou erekci vás porazit. Stačí, když:

  • snížite svoji hmotnost,
  • začnete se více hýbat.

S nižší váhou a lepší kondičkou se dostaví i lepší, pevnější a delší erekce. A s ní i spokojenější a šťastnější partnerka.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence