Podpora erekce – důležité tipy

floating-leaf
floating-leaf

Účinná podpora erekce

Pro nás muže je důležité mít vždy, když potřebujeme, kvalitní erekci. Není divu, že milování je jednou z nejpříjemnějších věcí, které můžeme na tomto světě zažít. Pokud se naskytne příležitost, ale náš nástroj na ni není patřičně připravený, je to trapas. Pohodlně se usaďte a přečtěte si několik odzkoušených a rychlých rad na podporu erekce.

Jak postupovat při podpoře erekce

Pokud hledáte způsob na podporu erekce, je důležité si uvědomit, že způsob řešení těchto problémů se může lišit v závislosti na jejich intenzitě. V lepším případě máte problém s měkkou erekcí – tudíž dokážete dosáhnout určitého stupně erekce, ale ten je nedostatečný na kvalitní vykonání pohlavního styku. V horším případě poté trpíte úplnou erektilní dysfunkcí. Toto si bude vyžadovat speciální přístup.

Pro nás muže je důležité mít kvalitní erekci vždy, když to potřebujeme.

V případě, že jste ještě schopnost dosáhnout erekce úplně neztratili, ale máte pocit, že byste ji potřebovali podpořit, držte se těchto pěti jednoduchých pravidel, které najdete níže. Podrobněji jsme vám je rozepsali v článku na téma jak zlepšit erekci. Pokud je váš problém vážnější a nezvládnete erekce dosáhnout vůbec, následující kroky mžete v klidu přeskočit a přejít k části článku o okamžité podpoře erekce. Připravili jsme i krátké informační video, pokud se vám nechce číst celý článek. Toto video najdete hned pod tímto odstavcem.

 

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=AX4s6w_5OVs[/embedyt]

 

1) Snižte úroveň svého každodenního stresu

Možná to zní jako klišé, které se všude dokola opakuje. Upřímně, významnou část příčit poruch erekce opravdu způsobují právě psychické problémy, které si někdy ani neuvědomujeme a bublají v našem podvědomí. Pro další kroky na podporu erekce bude proto důležité se zamyslet, jestli právě stres anebo jiné psychické potíže nemají negativní vliv na váš sexuální život.

2) Jezte pouze kvalitní stravu bez obsahu cholesterolu

Cholesterol je součástí většiny jídel naší doby. Žijeme rychle a stravujeme se stejně rychle. Přitom cholesterol je hlavní příčinou ucpávání cév, což v konečném výsledku vede k slabé erekci.

3) Pijte kávu,  zvýší vám tlak a zároveň podpoří erekci

Káva obsahuje kofein a ten zvyšuje krevní tlak. Pokud zvýšíme krevní tlak, erekce bude silnější. Navíc káva podporuje přenos nervových vzruchů, čímž může podpořit i erekci. Ptáte se, jak je to možné? Erekce totiž vzniká v mozku. Když se z mozku nepřenese signál, že má erekce nastat, tak žádná nenastane. Kofein pomůže tyto mozkové signály přenést tam, kde mají jít – do penisu.

4) Udržujte svou hladinu testosteronu na vysoké úrovni

Testosteron je důležitý pro vznik a udržení erekce. Pokud ho máte málo, vaše erekce bude slabá. Více si o erekci a testosteronu můžete přečíst zde.

5) Snižte podíl svého tělesného tuku

Tuk zatěžuje váš kardiovaskulární systém a způsobuje problémy s erekcí. Abyste se jim vyhli, musíte zhubnout. Více o tom najdete v tomto článku.

Kromě toho doporučujeme vyzkoušet i cviky na erekci. Jde o takzvané Kegelovy cviky, které výrazně posilní vaše pohlavní zdraví.

Silná a okamžitá podpora erekce?

Pokud jste už téměř úplně ztratili schopnost dosáhnout a udržet si tvrdou erekci, je to špatné, ale ne neřešitelné. Abyste věděli, jak zlepšit erekci, popišme nejprv to, jak erekce vzniká a co je příčinou toho, že je slabá anebo vydrží jen krátkou dobu.

Erekce je vlastně zduření pohlavního údu při erotickém vzrušení. Možná budete překvapeni, ale erekce začíná v mozku. Jemné nervové impulzy vznikající v šedé kůře mozkové a prodloužené míše jsou vysílané přímo do cév v penise a zapříčiňují jejich rozšíření. Tím je umožněn přítok krve do houbovitých tělísek v penise, které se rychle začnou plnit krví a zvětšovat svůj objem. Houbovitá tělíska začnou vytvářet tlak na žíly, které mají za normálních okolností úkol odvádět krev z penisu. Žíly jsou teď pod vlivem houbovitých tělísek utěsněné a penis může dosáhnout své maximální tvrdosti a velikosti.

V případě, že jedna z těchto funkcí je z jakékoliv příčiny narušena, tak je erekce měkká, je těžké ji udržet anebo je jednoduše nemožné dosáhnout i jakkoli slabé erekce. Pokud dodržujete všechny zásady zdravého životního stylu, ale i přes to nemáte erekci, je potřebné řešit tento problém co nejdřív.

S největší pravděpodobností vám už nepomůžou lehké změny životosprávy. Potřebujete nasadit skutečnou léčbu v podobě tabletek na podporu erekce. Neodkládejte podporu vaší erekce na později. Neprospívá to ani vám, ani vašemu vztahu. Nechejte se vyšetřit odborným lékařem, který vám může předepsat léky, anebo na podporu erekce použijte volně prodejné tabletky. Vyzkoušejte Erexan, který je certifikovaný a dostupný i bez lékařského předpisu přes internet anebo v lékárně. Jeho kvalita a účinnost je podložené nejen zárukou, ale i dlouhodobou spokojeností velkého množství pacientů, kterým Erexan pomohl podpořit erekci.

V mnohých případech může být jako podpora erekce použita jednoduchá změna životosprávy. Pokud ale trpíte vážnější a intenzivnější poruchou erekce, bude vhodnější sáhnout po tabletkách, které vám pomůžou rychleji a spolehlivěji. Je vhodné nejdřív vyzkoušet volně prodejné tabletky na erekci, které v porovnání s jinými léky neničí zdraví a fungují spolehlivě. Pokud nezaberou, bude nutné navštívit lékaře a požádat ho o léky na předpis.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence