Problém s erekcí

floating-leaf
floating-leaf

Jak vyřešit nepříjemný problém s erekcí?

Skoro každý se již setkal s tímto nepříliš příjemným problémem. Ať už se jednalo o dosažení nebo udržení erekce, ve většině případů však tento problém pomine a není nutná žádná léčba ani jiná opatření. Avšak pokud u vás problém s erekcí přetrvává déle, je potřeba zasáhnout a hledat řešení.

Problém s erekcí by mohl poškodit nejen vaše sebevědomí ale pochopitelně i váš vztah s partnerem. Zapomeňte na řeči, že je to jen ve vaší hlavě. Ano, je to jedna z možností, dnes však ta méně pravděpodobná. Bohužel, dnes jsou častějšími příčinami ty fyzické. Jak to zjistíte? Muž má většinou 3 až 5 erekcí za noc. Pokud někdy míváte erekci ráno, víte, že příčina není fyzická.

Jaké mohou být příčiny?

Hormony, nervy, cévy ale i mozek. To vše ovlivňuje funkci správné erekce. Například taková nízká hladina testosteronu může způsobit nejen problém s erekcí ale také snížení sexuálního apetitu. Tyto problémy samozřejmě přibývají spolu s věkem, a proto jsou fyzické příčiny častější u starších mužů a naopak u těch mladších jsou to přece jen spíše ty emocionální.

Velmi častými jsou různá onemocnění jako cukrovka, špatný krevní oběh nebo vysoký krevní tlak. Onemocnění srdce nebo štítné žlázy umí nadělat také pěknou neplechu. Poškození nervů po operaci prostaty nebo poranění míchy také není neobvyklou příčinou. Následky, však mohou mít původ iv jiných onemocněních. Často však není v onemocnění samotném ale například v lécích, které na onemocnění užíváte. Jsou jimi léky na krevní tlak, srdeční léky, léky na spaní nebo k léčbě peptického vředu.

Mezi psychické příčiny patří stres, strach, úzkost, hněv nebo deprese. V takovém případě ještě zhoršené o antidepresiva, které vaší erekci vůbec neprospívají. Původem může být i obyčejná komunikace s partnerem. Když máte pocit selhání nebo opakované pochybnosti, nečekejte od svého nářadíčka extra výkon, přeci jen ho odepisujete dříve, než k něčemu vůbec dojde.

Jak napravit problém s erekcí?

Skôr ako skontaktujete svojho lekára, môžete vykonať zopár domácich opatrení. Pred tým ako začnime od tých najpríjemnejších 

Teraz k tým zložitejším a asi nie najpríjemnejším radám. Ak ste sa doteraz so svojím partnerom nerozprávali o sexe a Vašom vzťahu otvorene, začnite. Ak s tým máte problém nebojte sa navštíviť kľudne aj poradňu. Ak sa totiž nedokážete o sexe otvorene porozprávať, má to vplyv na sexuálnu intimitu Vás oboch. Tým pre väčšinu najťažším bojom bude však obmedzenie fajčenia, alkoholu a prípadne ďalších drog. Tie sú častým a silným zdrojom spôsobujúcim problém s erekciou.

Než kontaktujete svého lékaře, můžete provést pár domácích opatření. Před tím než začněme od těch nejpříjemnějších a nejjednodušších opatření. Tou první je najít si čas na relax a dopřát si dostatek odpočinku. Pro tvrdou erekci je důležitý správný krevní oběh, cvičení a konzumace zdravé stravy udělají také své. Držte se těchto ověřených rad na zlepšení erekce.

Nyní k těm složitějším a asi ne nejpříjemnějším radám. Pokud jste se dosud se svým partnerem nemluvili o sexu a vašem vztahu otevřeně, začněte. Pokud s tím máte problém, nebojte se navštívit klidně i poradnu. Pokud si totiž nedokážete o sexu otevřeně promluvit, má to vliv na sexuální intimitu vás obou. Tím pro většinu nejtěžším bojem bude však omezení kouření, alkohol a případně další drogy. Ty jsou častým a silným zdrojem způsobujícím problém s erekcí.

Léčba erektilní dysfunkce

Na nasazení správné léčby je třeba znát nejdříve příčinu problému. Existuje ne jedna možnost. Zde jsou některé z nich:

Injekce na erekci

Tato léčba je na našem trhu známá již od roku 1995. Účinnou látkou je hormon, který patří do skupiny prostaglandinů. Ty se přirozeně tvoří v lidském organismu, a tedy nejde o žádnou cizorodou látku. Díky tomu prakticky nehrozí žádné nežádoucí účinky. Tento hormon rozšiřuje cévy a zlepšuje přívod krve do topořivých těles penisu. Mluvíme tedy o vasodilatačním účinku.

injekce na erekci

Podávání preparátu můžeme přirovnat k tomu, když si člověk s cukrovkou podává inzulín s tím rozdílem, že lék na zlepšení erekce se v tomto případě vpichuje přímo do penisu. Jeho podávání je tedy docela jednoduché a má 95% účinnost. Celý postup této aplikace Vás naučí vyškolený lékař a naučí vás jak si injekci podat sám před stykem.

Účinek nastoupí do 15 minut a trvá průměrně 60 až 90 minut. Dobrou zprávou je, že účinek trvá i po vyvrcholení. Přípravek kromě okamžitého účinku i posiluje erektilní tkáň penisu. Tím zajišťuje spontánní erekci a po sérií injekcí se může zlepšit přirozená schopnost dosáhnout erekce a vy už injekce potřebovat nebudete.

Léčba erekce rázovou vlnou

Rázová vlna je účinná a bezpečná metoda jak léčit problém s erekcí. Díky této léčbě si už hezké chvíle s partnerkou nemusíte předem plánovat. Získáte totiž opět kvalitní intimní život. Tato vlna nízké intenzity vyvolává novotvorbu cév a zlepšuje krevní zásobení penisu, což Vám zajistí možnost znovu dosáhnout kvalitní erekci. Rázová vlna se podobně jako injekce v předešlém případě aplikuje přímo do penisu. Je třeba absolvovat několik sezení, dokud se dostaví první účinky.

Existuje staršia fokálna alebo ložisková liečba, ktorá však nepôsobí po celej dĺžke penisu. Je potrebné absolvovať aspoň 12 sedení počas 9 týždňov. Úspešnosť sa pohybuje medzi 50 až 80%. Druhou možnosťou je lineárna liečba, ktorá pôsobí po celej dĺžke penisu a stačí absolvovať 4 sedenia a to za jeden mesiac. Tu sa úspešnosť pohybuje okolo 90%.

Existuje starší fokální nebo ložisková léčba, která však nepůsobí po celé délce penisu. Je třeba absolvovat alespoň 12 sezení během 9 týdnů. Úspěšnost se pohybuje mezi 50 až 80%. Druhou možností je lineární léčba, která působí po celé délce penisu a stačí absolvovat 4 sezení a to za jeden měsíc. Zde se úspěšnost pohybuje okolo 90%.

Výhody rázových vln

  • Bezbolestná a neinvazivní léčba
  • Nejsou známé vedlejší účinky
  • Odstraní erektilní dysfunkci na několik měsíců
  • Léčba trvá pouze jeden měsíc
  • Úspěšnost léčby 90%

Léky na erekci

Jak však řešit problém s erekcí bez nutnosti zákroků a injekcí? Řešením není nic jiného než notoricky známé léky na zlepšení erekce. Mezi ně patří například sildefil (viagra), vardenafil (levitra) a tadalafil (cialis). Tyto léky jsou zvané jako inhibitory fosfodiesterázy-5 (PDE5). Účinkují po 15 – 45 minutách. Dejte si ale pozor. Tyto léky mohou mít i vedlejší účinky. Od bolesti svalů až po infarkt. Pokud jste měli závažné srdeční onemocnění, srdeční selhání, velmi vysoký nebo nízký krevní tlak, buďte obzvláště opatrní při užívání PDE5 inhibitorů.

Před užíváním těchto léků na erekci je potřeba důkladné vyšetření pacienta odborným lékařem. Toto vyšetření je nutné, aby se mohl nastavit správný způsob léčby a předejít tak nežádoucím komplikacím.

Víme že málo který z nás chlapů má chuť chodit se svým penisem po doktorech. Proto je fajn, v prom kroku vyzkoušet pilulky na erekci, které nejsou vázány na lékařský předpis.

Takovým přípravkem který může zlepšit erekci je i Erexan. Obsahuje známou účinnou látku podporující vylučování testosteronu – Tribulus terestris a další koncentrované aminokyseliny. Díky silnému složení, Erexan příznivě ovlivňuje při problémech s erekcí.

Jak vidíte, je množství způsobů jak můžete vyřešit váš problém s erekcí. Řešení za pomoci injekcí může být bolestivé a ne každý snese pohled na jehlu vnikající hluboko do útrob svého penisu. Léčba rázovými vlnami je zase trochu zdlouhavější metoda, ale oproti jehle rozhodně méně bolestivá. Může být však finančně náročnější. Léky na předpis budou vyžadovat podrobnější vyšetření vašeho nářadíčka, což může být pro mnohé nepřípustné. Na druhou stranu však můžete využít volně prodejné tabletky na erekci, které nevyžadují žádné předchozí vyšetření. Těžko říci, který ze jmenovaných způsobů je výhodnější. Myslíme si, že je to velmi individuální a každý si musí najít ten svůj způsob, který mu nejvíce vyhovuje. Doporučujeme však při testování postupovat systematicky od těch nejjednodušších metod na zlepšení erekce, až po ty radikálnější. Je totiž velmi pravděpodobné, že vůbec nebudete potřebovat injekce ba dokonce ani žádné rázové vlny, ale postačí vám i volně prodejné tabletky na erekci. Můžete tak ušetřit hromadu času, stresu a bolesti.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence