Tyto znaky vám prozradí, že vaše partnerka není spokojená v posteli

floating-leaf
floating-leaf

Pokud si všimnete těchto 7 znaků, pravděpodobně máte doma neuspokojenou partnerku.

Spokojenost v posteli je důležitou součástí vztahu. Stává se, že se vám sem tam nepostaví a nevíte na čem jste, co očekává a zda dostává to, co potřebuje? Pokud nechcete přijít o partnerku a nemáte odvahu zeptat se jí na to, existují znaky, které vám naznačí, zda je s vámi spokojená nebo ne.

Pokud jste v dlouhodobém vztahu, možná to pro vás nejsou nejpříjemnější zprávy. Toto se však může týkat i těch, kteří jsou zadaní jen pár měsíců. Vaši partnerku už totiž milování s vámi nemusí bavit.

Co je třeba sledovat?

1. Po sexu nezůstává v posteli

Neuspokojená partnerka hned po milování odchází, nechce se s vámi ještě chvíli tulit nebo mluvit, neprojevuje známky uspokojení. Slastný úsměv na její tváři už nevídáte. Možná odchází do koupelny, kde vaši „práci“ dokončí sama.

2. Nechce experimentovat

Pokud chcete vyzkoušet něco nového, odmítá to. Je možné, že jste v minulosti něco zkusili a selhali jste a vaše partnerka už nechce zažít další zklamání. Proto se tomu raději vyhýbá, už nic výjimečného neočekává, a tudíž se nemá na co těšit.


Náš tip: Přečtěte si článek o tom, které pozice zaručí vaší partnerce orgasmus.


3. Chce to hlavně rychle

Předehra není pro ni zajímavá. Nechce, abyste se navzájem dotýkaly. Chce, abyste si rychle udělali dobře a aby byl co nejdříve konec. Doslova to protrpí. Navíc nechce střídat polohy. O krásném milování už nemůže být ani řeč.

4. Bolí ji hlava

Často posloucháte tuto „výmluvu“? No nebude to jen tak. Sice ji hlava nemusí bolet, ale při představě sexu ji začne. Tímto se snaží vyhnout společným intimním chvílím a neví vám říci, že prostě jen nemá chuť nebo že má jiný problém.

Bolesti hlavy jsou jednou z nejčastějších ženských výmluv, proč nemít sex.

5. Vyhýbá se vaší společnosti

Zatímco dříve jste měli krásné a klidné společné večery, nyní si už ani nevzpomenete, kdy jste byli naposledy sami doma se sklenkou vína, svíčkami a dobrou hudbou. Stále je u vás plný dům, partnerka často někoho zve na návštěvu. Buď jsou u vás děti nebo pozve kolegyni, kamarádku a odcházejí pozdě. No stále je u vás rušno. Z času načas to může být milé, ale pokud se to děje příliš často, je to znakem toho, že nechce být s vámi sama, abyste náhodou nechtěli něco víc.

nespokojený partner nebo partnerka

6. Je příliš zaneprázdněná

Stále častěji se stává, že má večer různé aktivity. Jednou chodí cvičit, pak zase s kolegyněmi na kávičku. Najednou začala chodit i na služební cesty. Má plný diář a pokud si s ní chcete dohodnout romantickou večeři, ztěžka najde jeden volný večer. Ano, plánuje to tak, aby s vámi nemusela být, aby se vyhnula intimnostem, protože ji to už neláká.

7. Nakupuje erotické pomůcky

Našli jste ve skříni nebo v její zásuvce ukrytou nějakou erotickou pomůcku? Můžete mít pocit, že když používá vibrátor, zřejmě ji společný sex neuspokojuje. Pokud ho nevytáhla na společné postelové hry, je to tak. Vibrátoru nedokážete konkurovat, ale můžete se pokusit ho zapojit do společných sexuálních radovánek a tím jí dopřát uspokojení.


Náš tip: Podívejte se na video o tom, jak uspokojit ženu a oddálit ejakulaci.


Takže, na co si třeba dávat pozor? Zbystřete pozornost pokud:

  • Po sexu nezůstává v posteli.
  • Nechce experimentovat.
  • Chce to hlavně rychle.
  • Bolí ji hlava.
  • Vyhýbá se vaší společnosti.
  • Je příliš zaneprázdněná.
  • Nakupuje erotické pomůcky.

Nemyslete si, že všechny znaky přijdou najednou. Pouze pozorujte. Hlavní je, že to nenecháte tak a nezačnete to řešit „bokovkou“. Věnujte své partnerce více pozornosti a povídejte si. Čím pozornější budete, tím více bude chtít trávit čas s vámi. A to i v posteli.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence