Tyto sexuální pozice zaručí vaší partnerce orgasmus

Vyzkoušejte tyto pozice, aby sex byl potěšením i pro ni!

Pro většinu mužů není žádný problém dosáhnout orgasmu. Pro ženy je to mnohem těžší a mnohé nezažily tento pocit ještě nikdy. Jak tedy zajistit, aby během sexu zažila potěšení i vaše partnerka? Poradíme vám 5 zajímavých poloh, které vás přivedou do šťastného konce oba.

Než se dozvíte zázračné polohy, měli byste zaostřit pozornost na několik faktů:

  • Poznejte jeden druhého. Zjistěte, co se vám a vaší partnerce během sexu nebo předehry líbí.
  • Nejezte před sexem těžká jídla, upřednostněte raději něco lehčího. Přece jen, sex je lepší a kvalitnější, pokud vám nedojde dech.
  • Sex je o vzájemném soužití obou partnerů. Ne o tom, že neustále otáčíte partnerku, která má pak spíše pocit, jako by byla ve fitness centru.

1. Klasika trochu jinak

Ano, myslíme misionáře. Tato oblíbená klasická poloha vás může oba přivést k orgasmu. Stačí ji jen trochu pozměnit. Dejte partnerce pod zadeček polštář. Tato malá změna docílí lepšího sexuálního soužití a zaručí vám žádaný vrchol.

Stačilo zvednout zadek trochu výš a sex byl úplně o něčem jiném.

2. Jak z filmu

V nejednom filmu, kdy se schylovalo k vášnivé scéně, se děj odehrával v kuchyni. Právě kuchyňská linka, stůl nebo podobně vysoké nábytky mohou být důvodem nejbližšího orgasmu vaší partnerky. Takže, při dalším společném vaření oslavte zvládnuté kulinářské umění sexem právě v kuchyni. Uvidíte, že vařit ve dvojici se stane vaší oblíbenou činností.


Náš tip: Přečtěte si i 10 ověřených tipů na zlepšení sexu.


3. Postavte se

Ozvláštněte své sexuální radovánky o polohu ve stoje. Stačí, když se k vám partnerka otočí zády a o něco se opře, například o zeď. Stačí, aby trochu vystrčila zadeček a mírně se předklonila. Vrchol se brzy dostaví u obou partnerů.

4. Pomůže stolička nebo křeslo

Pokud máte chuť se mírně převtělit do role nikoho jiného, ​​zahrajte se se svou partnerkou na šéfa a asistentku. Usedněte do pohodlného Manažerská křesla nebo na židli a nechte svou „asistentku“ pevně vás sevřít stehny. Orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Sexuální pozice pro ženský orgasmus

5. Ukažte svoji sílu

Poslední poloha, která pomůže přivést vaši partnerku k orgasmu, je z kategorie těch obtížnějších. Zvládnou ji jen chlapi se silnými rukama. Postavte si partnerku blízko stěny, abyste se dívali jeden druhému do očí a použijte větu „vyskoč si na mě“. Už je jen na vás a vašich silných rukou, jak rychle dosáhnete vyvrcholení.

Pokud si tedy chce užít sex, který se ukončí orgasmem vás oba, otestujte některou ze zmíněných poloh a zjistěte sami, co je pro vás to „pravé ořechové“. Nezapomínejte ale na to, že občas malá změna v poloze, která vám oběma vyhovuje, může zaručit velké změny v požitku, který ze sexu budete mít.

Takže, jak můžete dovést ženu k orgasmu?

  • Experimentujte. Vyzkoušejte 5 nejlepších poloh k dosažení ženského orgasmu.
  • I malé změny v polohách dokáží zaručit výborný výsledek.
  • Poznávejte se. Sex je o vzájemném soužití obou partnerů.

Autor článku: Lívia

Lívia

Urológii a sexuológii sa venujem už niekoľko rokov. Pre to som sa rozhodla prispieť k dobrej veci a podporiť tento blog mojimi – dúfam informačne hodnotnými článkami. Verím že moje články ...

Zobrazit více

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčků