Jak uspokojit ženu a jak oddálit ejakulaci VIDEO

floating-leaf
floating-leaf

Pokud chcete uspokojit ženu, musíte si nacvičit, jak oddálit ejakulaci

Říká se, že dobrý sex zaručuje šťastnější život. Kvalitu sexu neovlivňuje pouze jeho frekvence, ale také délka sexuálního aktu. Předčasná ejakulace nepřispívá k spokojenému sexuálnímu životu. Dostatečná výdrž je klíčová pro uspokojení vaší partnerky. Jak jistě víte, ženám trvá dosažení orgasmu o něco déle než nám mužům. Z toho důvodu je vhodné pracovat na tom, abyste v posteli vydrželi co nejdéle.

Pokud nemáte chuť číst celý článek, podívejte se na video:

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=m_sIvDyYSyM[/embedyt]

Zvyšte svou fyzickou výkonnost

Pokud chcete uspokojit ženu, musíte mít dostatečnou kondici. Je ideální, pokud vydržíte alespoň 15 minut intenzivního milování aniž byste se viditelně vyčerpal. Vždyť co může být z pohledu ženy horší jak chlap, který se při sexu hned unaví? Proto pracujte na vaší kondici.

Při cvičení se vytvářejí endorfiny, zlepšuje se činnost srdce a zvyšuje se celková tělesná výkonnost, která ovlivní i výkonnost v posteli. Muži, kteří pravidelně cvičí nebo mají zvýšenou fyzickou zátěž, jsou sexuálně aktivnější než ti, co sport sledují jen v televizi s ovladačem v ruce. Vyměňte proto jízdu do práce vyhřátého autem za řízků chůzi. Večerní setkání s kamarády v místním pohostinství zaměňte za setkání v místní posilovně. Tato změna se odrazí nejen na vašem fyzickém vzhledu, ale i na sexuální kondici.

Trénujte vaše sexuální dovednosti

Pokud již máte dostatečnou kondičku na to, abyste v posteli vydrželi makat alespoň 15 minut, soustřeďte se na vylepšení vaší výdrže. Předčasná nebo rychlá ejakulace není nic co by přispělo k dokonalému uspokojení vaší partnerky. Proto trénujte schopnost oddálit vaše vyvrcholení.

Jak na to? Pravidelně masturbujte a pokuste se vydržet co nejdéle. Nemusíte se při tom cítit trapně. Masturbace (lidově honění penisu) je zdraví prospěšné, a nenarostou vám po něm na dlaních chlupy, jak vás možná strašila vaše babička. Když pocítíte, že se blíží vyvrcholení, pevně stiskněte penis těsně pod žaludem. Zastavíte tak průtok krve do žaludu a ejakulace se oddálí. Postup trénujte až dokud nezískáte úplnou kontrolu nad vaším vyvrcholením. Tuto techniku ​​pak lze využít během sexu ve chvíli kdy už máte pocit že to přijde.

Masturbace těsně před sexem

Zkusit můžete také masturbaci těsně před sexem. Masturbujte nejvýše 60 minut před plánovaným milováním a dbejte na to, abyste během masturbace vyvrcholili. Díky tomu bude váš penis méně citlivý a během sexu s partnerkou přijde ejakulace o něco později. Partnerka tak získá více času na to, aby dosáhla orgasmu.

Masturbace  před sexem však má i svá úskalí a nevýhody. Určitě se někdy ocitnete v časové tísni a jednoduše nedostanete příležitost tuto techniku ​​uskutečnit. Je zde také riziko, že když masturbací vypumpují vaši sexuální energii, může přijít problém s dosažením dostatečně pevné erekce v momentě, kdy ji budete reálně potřebovat. Pamatujte na to, pokud se pro tuto techniku ​​rozhodnete.

Prodloužení výdrže pomocí tabletek

V případě že by předchozí rady nepřinesly očekávané výsledky, můžete využít řešení pomocí speciálních tabletek které pomáhají prodloužit výdrž a zvýšit celkovou sexuální výkonnost. Vybírejte si jen ověřené a certifikované tabletky.

prasky proti ejakulaci

S koncentrovanými tabletkami na erekci Erexan, ve kterých jsou zkombinovány rostlinné extrakty a mocné aminokyseliny, můžete zvýšit vaši sexuální výkonnost doslova na počkání. Stačí užít jednu až dvě tabletky několik minut před pohlavním stykem. Nezískáte tak pouze dostatečnou výdrž a napumpování penisu, ale budete i rychlejší připraven na další kolo. Nezapomínejte však, že tabletky aktivně působí na váš organismus a proto nikdy nepřekračujte stanovené dávkování.

Jak tedy uspokojit ženu a oddálit ejakulaci?

● V prvé řadě dbejte na to, abyste měli dostatečnou fyzickou výkonnost. toho dosáhnete cvičením a tréninkem. Pouze tak získáte kondici na uspokojení vaší partnerky.

● Procvičujte oddálení vaší ejakulace. Trénujte techniku ​​stlačení žaludu nebo zkuste masturbaci těsně před sexem. Pamatujte však i na nevýhody masturbace.

● Pokud tyto postupy nepomohou, použijte ověřené tabletky na zvýšení sexuální výkonnosti Erexan. Dbejte na jejich správné dávkování a užívejte si bezbřehou rozkoš!

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence