Masturbace, masáž a Erexan vás nikdy nezklamou

floating-leaf
floating-leaf

Masturbace od partnerky, masáž prostaty a Erexan je jedinečná trojkombinace

Kdo řekl, že v posteli máte vyzkoušet vždy jen jednu metodu či pomůcku? Asi někdo bez špetky zvědavosti. V následujících řádcích si potvrdíme jednoduchou matematiku, že tři vám přinesou vždy více než jeden.

Experimenty – koření života

Každý dospělý se zdravým sexuálním apetitem v sobě najde trochu (nebo více) odvahy a při správné příležitosti rád zkouší něco nového. Pokud patříte k těm, kteří mají rádi spíše domácí pohodlí, trojice zmíněných zlepšováků v různém pořadí se vám bude líbit.

Začněte masáží

Masáže obecně jsou skvělý způsob, jak se uvolnit a odblokovat stres a napětí. Vzájemná masáž partnerů je však přece jen jiný level, který přináší několik benefitů navíc. Za jednu z nejnapínavějších sexuálních praktik se považuje právě masáž prostaty. Ne každý si na ni troufne. Jak se však říká – odvážným štěstí přeje. Proto když ji uděláte dobře, nejsladší odměna vás nemine.

Poprvé doporučujeme začít vnější masáží a postupně přejít na stimulaci prostaty zevnitř přes konečník. Pokud s partnerkou rádi používáte sexuální hračky, zkusit je můžete i nyní. Nezapomínejte však na opatrnost a správnou techniku ​​dráždění. Masáž můžete vyzkoušet nejprve sám a pak, pokud si na to troufne, předat žezlo partnerce. Pokud ihned nedosáhnete vyvrcholení, možná jste alespoň objevili nový způsob předehry.

Masáž prostaty patří mezi nejvzrušující sexuální praktiky.

Pomocná ruka se neodmítá

Pravidelná masturbace se považuje za zdraví prospěšnou činnost. Netřeba se tedy za nic stydět. Právě naopak, v upřímném vztahu se partneři navzájem otevřeně svěří, co se jim líbí a co ne. Možná i vy máte při honění oblíbenou polohu či techniku. Svěřte se partnerce a navzájem si ukažte, jak je vám to či ono příjemné. Poproste ji, ať druhou rukou zkusí vnější masáž prostaty nebo stimulaci jiné části těla, která je vám příjemná. Nechte jí „volnou ruku“ a určitě vás i něčím překvapí. Ty vaše už asi budou vědět, kde mají zabloudit 🙂 K společnému orgasmu jste ještě nikdy nebyli blíž.

Masturbace od partnerky - Erexan.eu

Pojistěte to Erexanem

Jsou muži, kteří vyhledávají pomoc v podobě tabletek kvůli problémům s erekcí. Jsou však i tací, kteří jen chtějí zlepšit to, co jejich mužnost dokáže a prostě jen chtějí déle vydržet. Zejména při sexuálních experimentech chcete mít co nejvíce času a stihnout více kol. Přesně s tím pomůže Erexan. Už s jednou tabletkou dosáhnete lepšího prokrvení penisu, tvrdší erekce a své partnerce darujete silnější orgasmus.


Náš tip: Přečtěte si i článek Jak dosáhnout maximálního orgasmu? Použijte Erexan.


Objednejte si tedy Erexan na www.erexan.eu nebo si ho kupte v některé z českých lékáren a užijte si nové a nečekané sexuální experimenty.

Tak si to shrňme:

  • Pokud chcete zahnat nudu v posteli, zkuste kombinaci více metod a technik dráždění různých částí těla.
  • Masturbace od partnerky nikdy není špatný nápad. Klíčový je moment překvapení, který vlastní rukou nezažijete.
  • Objevte masáž prostaty jako cestu k novým sexuálním požitkům.
  • Vydržet více znamená užít si více. Vyzkoušejte Erexan.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence