Masáž prostaty jako sexuální praktika

floating-leaf
floating-leaf

Masáž prostaty vám může přinést nečekané sexuální zážitky

I když vůči sexuální technice masáže prostaty existují předsudky, přece jde o techniku, která dokáže muži přinést mimořádně vzrušení. Důležité však je, aby se prováděla správně.

Proč masáž prostaty?

Prostata je mužská žláza, která se nachází uvnitř mužské pánve. Je uložena pod močovým měchýřem a prochází přes ni močová trubice, kde ústí chámovody. Právě díky vývodu ze semenných váčků dokážou muži masáží prostaty dosáhnout sexuálního intenzivního zážitku, či dokonce orgasmu. Důležitá je však technika masáže prostaty. Zvládnete ji sami nebo do ní můžete zasvětit své sexuální partnery.

Technika je důležitá

Na to, abyste z masáže měli opravdový požitek, dejte si záležet na technice. Prostatu můžete stimulovat jednak vnější masáží, ale i vnitřní přes konečník. Vhodné je začít právě vnější masáží. Začněte masáží hráze, tedy místem mezi varlaty a análním otvorem.

Masáž prostaty může být vnější nebo vnitřní.

Vnitřní masáž prostaty je však mnohem intenzivnější. Pro začátečníky je vhodná pozice na čtyřech nebo vkleče. Natočte se do jedné strany a jeden nebo dva prsty vložte opatrně do análního otvoru, který jste předtím natřeli lubrikačním gelem. Potom posouvejte prst hlouběji a najděte prostatu v podobě kulatého výčnělku, který se nachází jen několik centimetrů od otvoru. Pak ji jemně mačkejte a měňte rytmus a intenzitu stlačování.

K uvolnění může pomoci hlazení penisu, hýždí nebo varlat. Nejlepší pomůckou je prst, ale existují i ​​různé erotické pomůcky, například anální kolík nebo speciální dráždič prostaty, které zážitek ještě znásobí.

Technika je důležitá nejen kvůli samotnému zážitku, ale i proto, abyste nezranili. Při špatné technice se totiž mohou poškodit nervové zakončení, nastat otrava krve, přivodit si hemoroidy a v nejhorším případě si můžete po těle rozšířit rakovinotvorné buňky.

Masáž prostaty sex - Erexan.eu

 

Nezapomínejte na hygienu

Před masáží prostaty se nejprve vyprázdněte. Důkladně se omyjte a pokud plánujete masáž bez pomůcek, použijte latexové rukavice. Při masáži doporučujeme použít lubrikační gel, který chrání kůži, a zároveň pomáhá při pronikání k prostatě. Bez něj byste si mohli ublížit. Na hygienu nezapomeňte ani po masáži.

Masáž prostaty má i další výhody

Masáž prostaty s sebou přináší i další benefity. V první řadě pomáhá překonat problémy s erekcí. Masáží se stimuluje tok semene a zrychluje se krevní oběh, což pomáhá překonat impotenci. Zároveň také zlepšuje ejakulaci. V případě, že trpíte otokem prostaty, její masáž patří k nejúčinnějším způsobem, jak se otoku zbavit.

Experimentujte s Erexanem

Pokud se vám líbí sexuální experimenty, vyzkoušejte také tabletky na erekci Erexan. Je to výživový doplněk, který dokáže znásobit váš sexuální zážitek. S Erexanem dosáhnete mnohem vyššíh sexuálního výkonu, než na jaký jste byli dosud zvyklí. Napomáhá totiž ke vzniku energie a ovlivňuje využívání kyslíku a podporuje stimulaci testosteronu. To vše působí na zkvalitňování erekce a prohlubování prožitku ze sexuálního styku. Jeho užíváním se také zlepšuje produkce a kvalita spermií. Tabletky přitom nemusíte užívat pravidelně, stačí když několik minut před sexuálním stykem užijete 1 až 2 tablety.

Shrnutí:

  • Masáž prostaty patří k sexuálním praktikám, pomocí kterých dokážete zvýšit intenzitu zážitků.
  • Při masáži prostaty je důležitá správná technika.
  • Zintenzivnit sexuální zážitky vám pomohou i pilulky na erekci Erexan.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence