Máte rádi sex? Tímto vyrazíte partnerce dech

Sex má být zábava. Pro oba.

Sex má být zábava. Pokud s tímto tvrzením souhlasíte následující článek je přesně pro vás. Vybrali jsme tři experimenty, které stojí za to vyzkoušet.

1. Zhoupněte se

Kdo z nás by se nerad vrátil do dětských časů? Připomeňte si to spolu tak, že partnerce přichystáte rovnou dvojité překvapení. Nejprve jí vykouzlíte úsměv na tváři tím, že doma zavěsíte houpačku. Druhým překvapením se stane to, co bude následovat. Nyní máte příležitost splnit si sen o milování ve vzduchu. Zároveň však v pohodlí domova. Houpačka nabízí mnoho možností, jak prožít zábavný a přitom intenzivní sexuální zážitek.

Splňte si doma sen o milovaní ve vzduchu.

Nejjednodušeji začnete, když si sednete a partnerka obkročmo na vás. Tím pádem bude udávat tempo. Vaším úkolem bude jen jemně se pohupovat a vychutnávat si pohled na její poprsí. Nezapomeňte přitom, že ženské bradavky jsou druhou nejcitlivější částí těla. Jejich dráždění vhodným způsobem tedy oceníte oba.

Sex houpačka - Erexan.eu

Jinou zajímavou sexuální polohou (pro pokročilejší) je ta lidově nazývaná „na pejska“. Partnerka se prohne přes houpačku a vy už víte, co máte dělat. Pro tento případ je dobré mít výškově nastavitelnou houpačku, abyste nemuseli nepohodlně krčit.


Náš tip: Při kupování houpačky myslete na to, že vás musí udržet oba. Modřiny nejsou zrovna v kurzu;-)


2. Dopřejte si společný orgasmus

Společný orgasmus je tématem mnoha diskusí. Jde o mýtus, náhodu nebo jen o otázku šikovnosti? V každém případě je to ojedinělý jev, který zažívají pouze některé dvojice. Buďte jednou z nich a zalapajte po dechu ve stejné chvíli.

Popřete tvrzení, že společný orgasmus je mýtus. Pro oba to bude zážitek, který si budete chtít zopakovat.

Jak ho dosáhnout? Způsobů je alespoň tolik, kolik je na toto téma článků na internetu. Především je třeba dokonale znát tělo toho druhého a vědět, co se komu líbí. K tomu poslouží vzrušující (a dostatečně dlouhá) předehra. Ani dlouholetí partneři by se nikdy neměly přestat poznávat. Vyšším levelem jsou pomůcky v podobě různých hraček. Fantazie vám napoví, která bude nejvhodnější. Dnes už seženete i takové, které uspokojí oba partnery v jednu chvíli. Zajděte si na nákup a vyberte spolu něco, co rádi vyzkoušíte.

Sex orgasmus - Erexan.eu

3. Zážitek, na který nezapomene

Co si budeme namlouvat? Vždy bychom to chtěli déle, lépe, intenzivněji. Ženy nejsou výjimkou. Navíc mají jednu velkou výhodu – klitoris zvládne neomezené množství orgasmů po sobě. Není proto nemožné dopřát jí dva či tři za sebou. Pokud chcete, aby si vaše polovička užila sex jako nikdy předtím, musíte tedy najít způsob, jak si prodloužit erekci a oddálit ejakulaci. S tímto vám účinně pomohou tabletky na erekci Erexan. Zlepší vám výdrž a tím obohatí každou společnou chvíli. Vždyť komu by se nelíbilo milovat se dvě hodiny nepřetržitě?


Náš tip: Přečtěte si i článek Jak dosáhnout maximálního orgasmu? Použijte Erexan


Čím tedy své partnerce vyrazíte dech?

  • čímkoliv novým, co naruší běžnou rutinu a stereotyp,
  • houpačkou, méně známými sexuálními polohami či hračkami pro dospělé,
  • opakovaným orgasmem, který dosáhnete například s pomocí Erexanu,
  • společným orgasmem.

Autor článku: Lívia

Lívia

Urológii a sexuológii sa venujem už niekoľko rokov. Pre to som sa rozhodla prispieť k dobrej veci a podporiť tento blog mojimi – dúfam informačne hodnotnými článkami. Verím že moje články ...

Zobrazit více

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčků