Jak zlepšit erekci? Několik zásadních rad

Důležité zásady a rady jak zlepšit erekci

Stalo se vám už někdy, že jste měli při milování problém dosáhnout dostatečně tvrdé erekce? Dávejte pozor. Může to značit mnohem vážnější potíže, které přijdou v budoucnosti. Zjistěte, jak velmi jednoduše zlepšit erekci díky několika jednoduchým zásadám. Je možné, že budete muset ve svém životě udělat pár změn. A možná ani ne. Čtěte dál a zjistíte víc, anebo se podívejte na video, které najdete níže…

Méně stresu

Zní to jako klišé? Možná, ale… Celkové psychické zdraví a pohoda mají na sexuální výkon zásadní vliv. Pokud jste ve stresu, dosáhnout erekce je těžší. Nezáleží na tom, zda jste pětadvacetiletý mladík anebo zkušený senior. V případě častého vystavování přehnanému stresu, se tak spolehlivě zbavíte schopnosti dosáhnutí a udržení erekce. Při odstraňování stresových faktorů si položte otázku, co je zdrojem vašeho stresu. Tento zdroj odstraňte nebo se mu zkuste aspoň časteji vyhýbat. Jen tehdy, kdy bude vaše mysl čistá, budou mít kroky tohoto návodu, jak zlepšit erekci, smysl a účinek.


TIP: Chcete vaši erekci zlepšit ješte dnes? Vyzkoušejte Erexan


Snažte se myslet pozitivně. Mužů, kteří se v průběhu svého života střetli s poruchami erekce, je mnoho. Nemusí jít o starší ročníky, klidně může jít i o mladé muže. Pokud se vám něco takového přihodilo, neberte to jaké své selhání. Je to normální věc, kterou snad dokáže pochopit každá milující partnerka. A kdyby náhodou ne, možná pod tlakem vzniklé situace procitnete a zjistíte, že po vašem boku nestojí skutečná žena, ale nezralá slepice… Navíc, dnes už známe řešení díky kterým zlepšíte svou erekci téměř okamžitě. Vezměme to ovšem popořádku a přejděme na další zásadu na udržení kvalitní erekce, kterou je hodnotná strava.

méně stresu zlepší erekci

Strava je základ kvalitní erekce

Možná to zní neuvěřitelně, ale i složení vašeho jídelníčku může ovlivnit sílu a kvalitu erekce. Pokud často konzumujete tučná jídla s vysokým obsahem nasycených mastných kyselin, udělejte s tím něco ještě dnes. Zařadtě do svého jídelníčku více zeleniny. Jezte chřest, který je považovaný za jedno z nejsilnějších přírodních afrodiziak. Nahraďte máslo Ramou anebo jiným margarínem a přestaňte pít slazené nápoje. Je jisté, že už po pár týdnech po změně životosprávy se vaše erekce výrazně lepší.

Strava na zlepšení erekce

Pijte víc kávy, může to pomoct se zlepšením erekce

Víme, že toto může znít poněkud trochu kontroverzně. Všeobecně se to s pitím kávy moc nedoporučeje přehánět. Káva totiž díky kofeinu zvyšuje krevní tlak a zároveň stimuluje nervový systém. A právě tu je ten skrytý vtip. Pokud máte vyšší krevní tlak, vaše erekce může být mnohem silnější a kvalitnější, což zní jako celkem logický argument. Zákony hydrauliky bychom si měli pamatovat ještě z dob základní školy. Erekce vzniká ihned díky impulzu vyslanéh do mozku, směrem k cévám penisu. Tomuto účelu může zase posloužit vlastnost kofeinu, která stimuluje funkce nervového systému. Většina lékařů vám poví, že při poruchách erekce byste měli pití kávy omezit. Ano, dává to smysl, ale jen v případě, že je vás kardiovaskulární systém ve špatné kondici. Pokud je vaše srdce v pořádku, není žádný jiný důvod, proč by vám měl kofein ublížit. Rozhodně se v tomto směru neomezujte. Je to celkem zajímavý a méně známý způsob, jak zlepšit erekci v podstatě ihned.

Káva zlepší erekci

Pro kvalitní erekci je potřeba testosteron

Testosteron je důležitý mužský pohlavní hormon ovlivňující spoustu chemických procesů v těle. Dal by se označit jako fluidum mužské podstaty. Bez testosteronu bychom nebyli muži, ale pouze podivná zženštělá stvoření. Toto si uvědomovali i egyptší faraoni a svým sluhům – eunuchům – nechávali chirurgicky odstranit varlata. Tím znemožnili produkci testosteronu, neboť se tvoří právě ve varlatech. Eunuchové se díky tomuto zákroku stali neškodnými. Zcela ztratili zájem o ženy i schopnost dosáhnout erekce. Faraon si potom nemusel bát o čest svých dcer a manželek.

Pokud jste v poslední době malátní a bez nálady anebo více utahaní, možná máte nedostatek testosteronu. Jak už víme, ten je v životě muže přímo nenahraditelný. Pokud ho má muž málo, je mrzutý a jeho erekce je slabá. V případě, že jste nabyli podezření, že vaše hladina testosteronu klesla, nejlepším řešením je navštívit lékaře. Ten vám udělá krevní testy a změří hladinu testosteronu, případně přejde k dalším vyšetřením. V každém případě sledujte své pocity, vitalitu a hladinu testosteronu udržujte vysoko i pomocí vhodné stravy. Můžete si tím zlepšit erekci i ve vyšším věku.

Testosteron na kvalitní erekci

Zhubněte

Především u mužů nad čtyřicet let bývá častou příčinou slabé erekce nadměrný podíl tělesného tuku. Zhubnutím můžete výrazně odlehčit vašemu kardiovaskulárnímu systému a on se vám za to odvděčí kvalitní erekcí. Pokud se vám to podaří, čeká vás další odměna! Po ztrátě tělesného tuku bude i váš penis vypadat mnohem větší. Podkožní tuk na podbřišku mu totiž může z jeho viditelné délky ubrat až 2-3 centimetry.

Obezita je špatná pro erekci

Cviky na erekci mohou pomoct

Slyšeli jste už někdy o cvicích na zlepšení erekce? Jde o takzvané Kegelovy cviky, které můžete dělat opravdu všude, dokonce i při řízení během cesty do práce. Cviky se dělají tak, že pacient střídavě stahuje a povoluje takzvané PC svalstvo nacházející se v oblasti penisu. Stačí trénovat 10-15 minut denně a již za pár týdnů může být vaše erekce opět dokonalá.

cviky na zlepšení erekce

Okamžité zlepšení erekce za pomocí léků

Pokud vám nepomůže výše uvedený seznam rad na zlepšení erekce anebo jen nemáte trpělivost na jejich realizaci, vyzkoušejte tabletky na erekci. Je to jednoduché, rychlé řešení a dnes už nepotřebujete ani lékařský předpis na to, abyste si mohli koupil velmi silné a účinné tabletky na zlepšení erekce. Jistě, na internetu seženete i Viagru bez předpisu. Nemyslíme však žádné falešné tabletky anebo falešné léky z pochybných zdrojů, které vás pouze připraví o peníze a situaci nevyřeší. Vy potřebujete něco skutečně účinného.

Za zkoušku rozhodně stojí Erexan. Je to silný přípravek bez předpisu a určitě vám pomůže. Jde o produkt, který je určený na okamžité použití a jeho účinky se dostaví do 60 minut. V jeho prospěch vypovídá i spousta spokojených klientů, kteří si ho nemůžou vynachválit. Jde o oficiální přípravek s certifikátem. Dalším bonusem je, že nemusíte chodit po doktorech, ale můžete si Erexan jednoduše objednat přes internet v co největší anonymitě. Pokud vám nevyhovuje objednávání před internet, Erexan je k dispozici i ve vaší lékárně.

léky na erekci

Jak vidíte, zlepšení erekce může vyžadovat větší množství úsilí v oblasti změn životosprávy. Je třeba se zamyslet nad kvalitou vašeho pracovního i soukromého života a odstranit stresové faktory. Také je důležité se soustředit na kvalitu přijímané potravy a stravovat se s rozumem. S tím jde ruku v ruce i ztráta nadbytečné tělesné hmotnosti. Obezita na kvalitě erekce rozhodně nepřidá. Svou roli můžou hrát i cviky na zlepšení erekce, které se určitě oplatí vyzkoušet. Pokud nemáte čas spekulovat a potřebujete okamžité výsledky, je vhodné zkusit volně prodejné léky na erekci. V tom případě zvažte vyzkoušení Erexanu. Pokud do svého života zařadíte pár z uvedených rad, můžete si být jistí, že se to blahodárně projeví na kvalitě vaší erekce.

Autor článku: Erexan

Erexan

Píšeme pro vás zajímavé články, abyste se dozvěděli více informací o starostech a radostech se sexualitou mužů.

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov