Problémy s plodností? Pomohou vám léky na spermie.

floating-leaf
floating-leaf

Výživové doplňky vám dopomohou i k zdravějším spermiím

Plodnost a problémy s ní spojené dnes nejsou jen záležitostí žen, ale i mužů. Pokud nemůžete počít potomka ani po jednom roce pravidelného sexuálního styku, pravděpodobně se tento problém týká i vás.

Základem jsou zdravé spermie

Klíčovou roli při rozmnožování hrají spermie. Jsou to mužské pohlavní buňky, které vznikají ve varlatech. Mezi semenotvorných kanálky se nacházejí buňky zodpovědné za produkci testosteronu a výživu tvořících se spermií, které se následně ukládají v nadvarlatech.

Spermie se vytvářejí neustále, u zdravého muže se denně vytvoří až několik set milionů spermií. Spermie se pak dále vyvíjejí, což trvá přibližně dva měsíce. Dalších 10 dní poté putují do chámovodu a jsou připraveny k ejakulaci. Pro správný vývin potřebují spermie teplotu, která je o několik stupňů nižší než teplota zbytku těla.

Problémy s plodností

Pokud je proces tvorby a vývoje spermií nějakým způsobem narušen, může dojít k neplodnosti. První známky klesající plodnosti u mužů objevují po třicítce. Od 35. roku jde již o výrazný pokles plodnosti. Problémy přitom mohou nastat v několika základních oblastech:

  • Nízký počet spermií. Počet spermií je jedním z nejdůležitějších ukazatelů mužské plodnosti. Za dostatečné množství se považuje, když se 1 ml semene nachází alespoň 15 milionů spermií. Nižší hodnoty mohou způsobovat problémy s početím.
  • Nedostatečná pohyblivost spermií. Spermie musí projít dlouhou a složitou cestu, než se dostanou k ženskému vajíčku, proto je jejich pohyblivost také klíčovým faktorem plodnosti. Jejich pohyblivost se označuje 4-stupňovou škálou od nejvíce pohyblivých až po úplně nepohyblivé spermie.

Problémy s plodností může zapříčinit nízký počet spermií nebo jejich nedostatečná pohyblivost.

Opatření na zvýšení plodnosti

Pokud se o potomka snažíte už déle než jeden rok, je načase navštívit lékaře. Pokud se snažíte kratší dobu, určitě nic nezkazíte, pokud se budete snažit zlepšit svůj zdravotní stav, což vám pomůže zvýšit i vaši plodnost.

  • Hýbejte se. Pohyb prospívá nejen spermiím, ale celkovému zdravotnímu stavu.
  • Zdravě se stravujte. Jezte hodně ovoce a zeleniny, omezte mastné a smažená jídla.
  • Zapomeňte na alkohol a kouření. Pokud si netroufáte na jejich úplné vyloučení, alespoň je výrazně omezte.
  • Užívejte výživové doplňky. Nejde doslova o léky na spermie, ale spíše o výživové doplňky a vitamíny, které slouží ke zlepšení tvorby spermií, zvýšení jejich pohyblivosti a zlepšení erekce.

Lieky na spermie tehotenstvo - Erexan.sk

Se spermiemi pomůže i Erexan

Erexan možná znáte jako účinné pilulky na erekci. Věděli jste však, že jeho užívání přispívá také ke stimulaci objemu semene a kvality spermií? Pro tento účel použijte produkt EREXAN Stabil, který podporuje spermatogenezi.

Takový účinek má Erexan díky svému složení, které kombinuje přírodní látky s účinnými aminokyselinami. Právě aminokyselina L-arginin zlepšuje produkci a kvalitu spermií, a ovlivňuje tak mužskou potenci. Proti nedostatečné tvorbě spermií bojuje prostřednictvím koncentrovaného extraktu rostliny maca. Důležitými složkami jsou také koncentrovaný tribulus terestris a aminokyselina L-ornytin, které stimulují vylučování mužského pohlavního hormonu testosteron.

Objednejte si tedy tabletky Erexan na stránce www.erexan.eu nebo si ho kupte v některé z lékáren po celém Česku. Pomůže vám nejen se spermiemi, ale také s vaší celkovou sexuální potencí.

Shrnutí:

  • Problémy s plodností se dnes nevyhýbají ani mužům.
  • Klíčovými ukazateli plodnosti jsou počet a pohyblivost spermií.
  • Podpořte svou plodnost užíváním výživových doplňků, jakým je Erexan.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence