Jak užívat a dávkovat Erexan?

Užívání a dávkování Erexanu je velmi jednoduché

Erexan je přípravek vyráběn z koncentrovaných přírodních látek, jde o soubor aminokyselin a rostlinných výtažků. Je vyráběn ve formě tablet, respektive kapslí. Erexan je nenáročný na užívání a dávkování. Hlavní výhodou při jeho užívání je, že nevyžaduje pravidelnost. Jeho účinek totiž nastupuje velmi rychle. Aminokyseliny a extrakty obsažené v Eraxane zajišťují zlepšení kvality spermií a mužské potence, uvolňují hladké svalstvo a cévy vedoucí do penisu. To zajišťuje dostatečné napumpování penisu krví, čehož důsledkem je jeho zvětšení a větší tvrdost erekce. Penis vydrží déle ztopořený a dochází ke zlepšení sexuálního výkonu a výdrže. Podporuje tvorbu mužského hormonu testosteronu, čímž dochází k delší výdrži a odstranění problémů s předčasnou ejakulací. Erexan zajišťuje trvání erekce až na dobu 36 hodin po jeho užití.

Erexan je přípravek vyráběn z koncentrovaných přírodních látek, jde o soubor aminokyselin a rostlinných výtažků. Je vyráběn ve formě tablet, respektive kapslí.

Jak tedy správně užívat Erexan?

Užívá se před předpokládanou dobou pohlavního styku. Doporučené dávkování je jedna až dvě tablety přibližně jednu hodinu před pohlavním stykem. Tabletky je třeba zapít trochou jakéhokoli nealkoholického nápoje. Vyhněte se zapíjení tablet alkoholem. Erexan je určen k okamžitému použití. K dosažení účinku není nutné užívat ho pravidelně.

Autor článku: Miroslav Timko

Miroslav Timko

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčků