Jak Erexan zlepšuje erekci

Erexan - doplněk stravy nejen na zlepšení erekce

Účinnost Erexanu je založena na koncentrovaných přírodních extraktech a aminokyselinách. Jde o ověřený doplněk stravy, který mnoho mužů úspěšně používá při potížích se slabou erekcí (tzv. Erektilní dysfunkcí) či nedostatečnou výdrží.

Erexan není lék. Na rozdíl od klasických léků na erekci předepisovaných lékaři (včetně známé modré pilulky) proto nezpůsobuje žádné nepříjemné vedlejší účinky jako je bolest hlavy, zarudnutí obličeje či rozmazané vidění.

Pilulky na erekci Erexan představují unikátní recepturu kombinující účinné aminokyseliny s rostlinnými extrakty. Bezpečnost substance byla prokázána laboratorními testy, Erexan je registrován jako doplněk stravy díky čemuž je přípravek dostupný bez lékařského předpisu.

zlepseni erekce
list

Prémiový doplněk stravy na zlepšení erekce
Co Erexan obsahuje a jak funguje

Erexan obsahuje vyvážený soubor látek přírodního původu. Objemové poměry každé složky jsou přesně určeny a každá ze surovin má v produktu své nenahraditelné místo. Je mnoho příkladů, kdy barviva a chemické konzervanty snížily prospěšnost finálního výrobku. Erexan proto neobsahuje žádné zbytečné přídatné látky. Aminokyselina L- Arginín je základní molekulou v boji proti slabé erekci. Arginin navíc zlepšuje produkci a kvalitu spermií i mužskou potenci. Největší výhodou L-Argininu je to, že se podílí na tvorbě oxidu dusného v organismu. Oxid dusný pomáhá uvolnit hladké svalstvo a zejména cévy vedoucí do penisu. To umožňuje aby byl penis masivně napumpovaný krví. Čím více krve se do penisu dostane, tím je tvrdší a větší.

Další důležitá složka Erexanu je L - citrulin. Ten zajišťuje, aby byla hladina L- Argininu v buňkách stabilní. Zajišťuje se tím, že penis vydrží ztopořený dlouhou dobu a je během erekce větší a delší. L-Citrulin napomáhá vzniku energie a ovlivňuje využívání kyslíku, čímž se zážitek ze sexuálního styku ještě prohlubuje.

Na důkladném prokrvení penisu se podílí i aminokyselina L-Lysin. To se projevuje na kvalitnější erekci a intenzivnějším uspokojení z pohlavního styku. Osoby s dobrou hladinou L-Lysinu jsou schopny podávat opakovaně lepší sexuální výkony, protože se tato aminokyselina podílí na vzniku hormonů ovlivňujících čas potřebný na regeneraci po sexuálním aktu.

Koncentrovaný extrakt z rostliny Tribulus Terestris je stimulant, který ovlivňuje hladinu mužského pohlavního hormonu - testosteronu. Testosteron ovlivňuje fyzickou sílu a výkonnost, ale v první řadě sexuální žádostivost a schopnost mít erekci. Aby byla produkce testosteronu podpořena ještě víc, Erexan obsahuje i další důležitou aminokyselinu L- Ornytin která stimuluje jeho vylučování. Tím víme dosáhnout delší výdrž a odstranit potíže s předčasnou ejakulací.

Koncentrovaný extrakt rostliny MACA zajistí vznik energie pro orgasmus i pro celý milostný akt. MACA má také vynikající výsledky při řešení problémů s prostatou, s nedostatečnou tvorbou spermií, impotencí nebo slabou erekcí.

Zobrazit podrobné složení

zlepšení erekce odznaky
Výjimečnost Erexanu tkví v tom, že v sobě kombinuje přesné poměry aminokyselin a extraktů vyráběných patentovanou metodou zmrazení, které v těle pacienta spolupracují a vytvářejí synergii. Pouze tímto způsobem lze zajistit dokonalý zážitek z milování.

Jak se Erexan užívá?

Erexan je z hlediska užívání a dávkování velice nenáročný. Jeho hlavní výhodou je, že se nemusí užívat pravidelně. Jeho účinek nastupuje velmi rychle a trvá až 36 hodin po užití tablet. Doporučujeme vám použít jednu až dvě tablety 60 minut před pohlavním stykem, což boatě dostačuje pro dosažení silné erekce, dlouhé výdrže a intenzivního zážitku z milování.

Chcete-li dosáhnout dokonale tvrdou erekci a pocítit zcela nové zážitky z milování, opravdu netřeba udělat nic víc. Reference od chlapů kteří Erexan již vyzkoušeli mluví za vše. Erexan se řadí mezi nejlepší prášky na podporu erekce jaké můžete získat za tak výhodnou cenu. Pokud hledáte skutečnou sílu a nespokojíte se s průměrnými výsledky, sáhněte po Erexanu!

erekce

Tohle by vás o Erexanu mohlo dále zajímat

Erexan a vedlejší účinky

Erexan je doplněk stravy a je složen ze surovin vysoké farmaceutické kvality. Je vyráběn ve standardu GMP. Nebyly zjištěny žádné negativní vedlejší účinky na lidské zdraví. Při užívání Erexanu však můžete pocítit mírné zvýšení fyzické síly či zvýšení celkové vitality.

Jak ochráníte moje soukromí?

Přesto, že poruchami potence rpí více než 40% mužské populace a tedy nejde o žádné tabu, jsme si vědomi toho, že můžete chtít, aby se nikdo nedozvěděl, že Erexan užíváte. Abychom chránili vaše soukromí, Erexan zasíláme v speciálních měkkých obalech bez jakékoli reklamy. Nikdo proto nemůže zjistit, o je obsahem balíčku.

Může se Erexan brát dlouhodobě?

Ano, protože Erexan nemá žádné škodlivé vedlejší účinky, můžete jej užívat dlouhodobě. Je však důležité, abyste zbytečně nepřekračovaly maximální denní dávku, která byla stanovena nejvíce na 2 tablety za den..

Je Erexan pro každého?

Ne! Přesto, že jsme při vývoji kladli velký důraz na to, aby byl Erexan vhodný pro co nejširší spektrum uživatelů, existují skupinky pacientů, kteří erexan užívat nesmí. Jde o osoby trpící kardiovaskulárními chorobami a muži mladší 18 let. Erexan je pochopitelně nevhodný i pro ženy.

Důležité informace o výrobě Erexanu

Abychom mohli garantovat nejvyšší kvalitu dodávaných produktů, výroba probíhá v certifikovaných prostorách splňujících přísné normy HACCP.

Na vývoji a zlepšování receptury se podílejí odborníci se širokými zkušenostmi z oboru sexuologie a urologie. Díky tomu produkujeme výrobky, které narozdíl od jiných pilulek na podporu erekce ezpůsobují nepříjemné vedlejší příznaky, jako bolest hlavy či závratě.

Koupí přípravku Erexan nezískáte pouze špičkový produkt na zlepšení sexuální výkonosti, ale zároveň i naši 100% garanci spokojenosti. Za přípravky, které každodenně odesíláme našim klientům, stojí tým odborníků a specialistů, dohlížející na kvalitu jejich produkce. Pokud byste z jakéhokoli důvodu nebyly s výrobkem spokojeni, neváhejte nás kontaktovat a řekněte nám, co můžeme udělat pro naplnění vašich očekávání.

výroba erexanu