Erexan do zahraničí

Erexan si pohodlně objednáte do všech zemí EU

Erexan je jeden z nejoblíbenějších přípravků na podporu erekce. S jeho rostoucí oblíbeností roste i základna chlapů, kteří ho pravidelně využívají a chtějí si ho nechat poslat i do zahraničí. Je jasné že se zvyšujícím se počtem zákazníků, rostou i požadavky a nároky na kvalitu služeb, které jsou značkou Erexan těmto zákazníkům poskytovány. Od dnes byl pro to zaveden pohodlnější způsob objednávání zboží do zahraničí.

Objednávky do zahraničí vyřizuje pouze Slovenský distributor a to i pro české občany!

>>Objednejte erexan do zahraničí přes SK distributora>>

Ještě donedávna bylo objednávání Erexanu pro zahraniční Čechy značně nepohodlné. Bylo třeba kontaktovat zákaznickou podporu, počkat na vystavení zálohové faktury, tu uhradit a čekat, až bude platba připsána na účet příjemce. Pokud jste používali zahraniční banku, tento proces mohl trvat klidně pokud několik dní. Toto už je naštěstí minulost!

Od včera totiž můžete Erexan zakoupit pohodlně is doručením do zahraničí. Jednoduše vyplníte objednávku, ze seznamu zemí vyberete zemi Evropské Unie ve které se právě nacházíte a zboží hned pohodlně zaplatíte kartou. Zboží je odeslán nejpozději další pracovní den. Z diskrétního balíčku se vzácným obsahem se tedy budete moci těšit mnohem dříve a odpadá dlouhé čekání na vyřízení objednávky.

Autor článku: Miroslav Timko

Miroslav Timko

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčků