EREXAN Super SHOT

Nejsilnější drink na podporu erekce s extra rychlým a intenzivním nástupem účinku

EREXAN Super SHOT

1x EREXAN Super SHOT

EREXAN Super SHOT

170 

25 ml

EREXAN Super SHOT 2x

2x EREXAN Super SHOT

EREXAN Super SHOT 2x

320 

Ušetříte: 20 

50 ml

Nejoblíbenější

EREXAN Super SHOT 4x

4x EREXAN Super SHOT

EREXAN Super SHOT 4x

490 

Ušetříte: 190 

100 ml

EREXAN Super SHOT 8x

8x EREXAN Super SHOT

EREXAN Super SHOT 8x

990 

Ušetříte: 370 

200 ml

Hodnocení 4.9

Erexan Super SHOT– extrémní stimulant erekce

EREXAN Super SHOT je extrémně koncentrovaný doplněk stravy ve formě nápoje, pro dosažení nejtvrdší erekce a maximálního potěšení. Díky své tekuté konzistenci se vstřebává mnohem rychleji než běžné tablety na erekci. Vstřebávání netrvá ani 20 minut. Je ideální pro rychlé dosažení vysokého stupně ztopoření, díky čemuž je penis tvrdší a větší. Dopřejte sobě i své partnerce potěšení, jaké jste dosud nezažili.

Jedno balení obsahuje 25 ml tekutého přípravku s vysokou koncentrací účinných látek. Složení tvoří především stimulační aminokyseliny a rostlinné extrakty spolu s důležitými minerály.

Co lze od Super SHOTu očekávat?

 • Tvrdá a spolehlivá erekce
 • Efekt téměř ihned
 • Rozkoš která vás překvapí
 • Nejsilnější složení na trhu
 • Jednoduché užívání a miniaturní balení
 • Vhodné pro muže v každém věku

 

EREXAN Super SHOT je nejrychlejší a nejsilnější drink pro podporu erekce, jaký si můžete dopřát!

Tvrdá erekce

Zrychlený účinek

Extra silný efekt

Bezpečný a ověřený

Registrován jako doplněk stravy

Dávkování a složení
Super SHOTu

 • Vypijte celý obsah jednoho balení přípravku, 20 minut před milováním.
 • Pro extra rychlý účinek, neužívejte bezprostředně po jídle.
 • Vychutnejte si nadstandardní milostné zážitky.

EREXAN Super SHOT je mimořádně koncentrovaný doplněk stravy. Proto nikdy nepřekračujte maximální denní dávku – jeden shot (25 ml) denně.

EREXAN Super SHOT - na erekci
1
Aminokyselina

L-Arginin

L-Arginin ve vysoce kvalitní hydrochloridové formě, která je rozpustná ve vodě a rychle se vstřebává do organismu. Jedná se o základní molekulu, která přináší lepší erekci. Podílí se na produkci oxidu dusnatého v těle. Ten pomáhá uvolňovat hladké svaly a cévy vedoucí k penisu, které zajišťují prokrvení pohlavního údu. Kromě toho arginin zlepšuje produkci a kvalitu spermií, a tím ovlivňuje mužskou potenci. V přípravku Super SHOT najdete obrovskou dávku této důležité aminokyseliny.

2
Aminokyselina

L-Citrulin

Další důležitou složkou přípravku EREXAN Super SHOT je dokonale čistý L-Citrulin, který zajišťuje stabilní hladinu L-argininu v buňkách. Právě díky tomu penis vydrží ztopořený déle a je opticky širší a delší. L-Citrulin napomáhá tvorbě energie a ovlivňuje využívání kyslíku, čímž prohlubuje rozkoš z pohlavního styku. EREXAN Super SHOT je silným zdrojem této aminokyseliny, pro vaše maximální uspokojení.

3
Aminokyselina

L-Lysin

Na důkladném prokrvení penisu se podílí i aminokyselina L-Lysin ve farmaceutické kvalitě a dobře vstřebatelné hydrochloridové formě. Její nedostatek se projevuje slabou erekcí a nižší výdrží při sexu. Má pozitivní vliv na produkci hormonů ovlivňujících dobu potřebnou k regeneraci po sexuálním aktu. Proto jsou lidé s dobrou hladinou L-Lysinu schopni opakovaně podávat lepší sexuální výkony. Tato aminokyselina je hojně zastoupena ve složení tohoto nápoje EREXAN Super SHOT, aby byl zajištěn intenzivní účinek.

4
Extrakt

Kotvičník zemní

Extrakt z kotvičníku zemního se zvýšeným podílem saponinů (40 %) ve farmaceutické kvalitě je stimulant, který ovlivňuje hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu. Testosteron ovlivňuje jak fyzickou sílu a výkonnost, tak i sexuální touhu a schopnost erekce. Přípravek EREXAN Super SHOT je těmito důležitými saponiny maximálně nasycen.

5
Extrakt

Guarana

Extrakt z guarany funguje jako mentální stimulant. Obsahuje široké spektrum alkaloidů, které mají vliv na aktivitu nervového systému. Krátkodobě zvyšuje úroveň energie a bdělost. V přípravku EREXAN Super SHOT se nachází takové množství guarany, které vaše tělo připraví na dlouhé a dechberoucí milostné výkony.

6
Extrakt

Korejský ženšen

Korejský ženšen je vzácný kořen s povzbuzujícími účinky. Podporuje dobrou náladu a funkci nervového systému. Zvyšuje také výdrž při fyzické aktivitě. Vyvážený obsah vysoce kvalitního ženšenového extraktu v přípravku EREXAN Super SHOT vám umožní užívat si dlouhé a intenzivní potěšení.

7
Minerál

Zinek

Zinek je nenahraditelný minerál, který podporuje správnou funkci pohlavních orgánů. Hraje důležitou roli při tvorbě mužského hormonu – testosteronu, díky čemuž přispívá k plodnosti. Pomáhá také udržovat zdraví prostaty a má skvělé antioxidační účinky. Pokud užijete jednu lahvičku SHOT, můžete si být jisti, že jste svému tělu dodali kompletní denní dávku zinku

8
Minerál

Selen

Vysoce kvalitní minerál – selen je mimořádně silný antioxidant. Chrání buňky před volnými radikály, které poškozují DNA. Kromě toho napomáhá správné tvorbě spermií. Nápoj EREXAN Super SHOT obsahuje 100 % doporučené denní dávky selenu. Budete si tak moci vychutnat skutečně bujaré vyvrcholení s pořádnou dávkou ejakulátu, doprovázené intenzivní extází rozkoše, o které jste se dosud odvážili jen uvažovat.

Podíl účinných látek

Aktivní látky Obsah *RHP
L-arginin HCl 3000 mg
L-citrulin 700 mg
L-lysin HCl 400 mg
Kotvičník zemní ( extrakt 40% saponinů) 300 mg
Guarana (extrakt 10% kofeinu) 80 mg
Korejský ženšen (extrakt 80% ginsenosidů) 25 mg
Zinek (citrát zinečnatý) 10 mg 100%
Selen (L-seleno-methionin) 55 µg 100%

*RHP= referenční hodnota přijmu
Zobrazit etiketu

Objektivní srovnání
Super SHOTu s konkurenčním produktem

Rozhodněte se pro skutečnou kvalitu, abyste se vyhnuli zklamání. Na trhu najdete celou řadu nápojů na podporu erekce. Podívejte se na srovnání EREXAN Super SHOT s dosud nejlepšími z nich.

EREXAN Super SHOT

Cena od 170 
EREXAN Super SHOT
 • Volně prodejný, bez lékařského předpisu
 • Rychlý účinek
 • Podporuje spermatogenezi
 • Podporuje silné vzrušení a rozkoš
 • Obsahuje vysoce kvalitní účinné látky
 • Vysoký objem účinných látek
 • Silný efekt a radost z výsledků

Podobný produkt

Cena od 150 Kč
Podobný produkt
 • Volně prodejný, bez lékařského předpisu
 • Rychlý účinek
 • Nepodporuje spermatogenezi
 • Podpora rozkoše je slabší
 • Obsahuje obyčejné účinné látky
 • O 28 % nižší objem účinných látek
 • Možné zklamání a zkažený den

Co o produktu
EREXAN Super SHOT napsali lidé?

Sisa 43 let

Produkt: EREXAN Super SHOT

Koupila jsem mému příteli a věru nestěžoval si. I já jsem ochutnala 😀 velká legrace byla potom.

Nikolas 22 let

Produkt: EREXAN Super SHOT

Když nechcete troškařit tak si kupte tohle. Opravdu mocná záležitost.

Darius 51 let

Produkt: EREXAN Super SHOT

Dobrá věcička za slušnou cenu se zajímavými účinky. Za mě je to TOP.

Pavel 38 let

Produkt: EREXAN Super SHOT

Tento shot jsem zkusil nedávno a musím říct, že je o dost silnější než konkurence. Sice je chuťově i odost hnusnější, ale o to tady nejde, ovšem 😀

 • Funguje perfektně
 • Chuťově je nakyslý a ne příliš příjemný, ale to asi není velký problém…
floating-leaf
floating-leaf

To nejlepší pro vás
Odpovědný přístup a vysoká kvalita

kvalita

To nejlepší, co se dá vyrobit

Při vývoji doplňku stravy EREXAN Super SHOT jsme se zaměřili na to, abychom vám přinesli nejlepší produkt, který lze vyrobit pomocí nejmodernějších technologií. Každá lahvička tohoto nápoje je doslova napumpována maximem účinných látek.  

vegan

Vhodné pro vegetariány a vegany

Abychom vyšli vstříc lidem se speciálními stravovacími potřebami, jako jsou vegetariáni a vegani, nepoužili jsme při výrobě žádné živočišné ingredience. Dokonce i kapsle je vyrobena z celulózy, namísto obvyklé vepřové želatiny. 

testováno

Jsme pod stálou kontrolou

Všechny naše výrobky jsou pod dohledem ministerstva zemědělství a přísně laboratorně testovány na nepřítomnost chemických a biologických kontaminantů. Můžete si být jisti, že děláte to nejlepší pro své zdraví.

diskrétnost

Chráníme vaše soukromí

Uvědomujeme si, že možná nechcete, aby se cizí lidé dozvěděli o povaze výrobků, které si u nás objednáváte. Z tohoto důvodu respektujeme vaše soukromí a neoznačujeme zásilky žádnou reklamou, která by jakýmkoli způsobem naznačovala obsah balíčku.

Nejčastější dotazy,
které by vás mohly zajímat

Kdo by neměl EREXAN Super SHOT vůbec užívat?

EREXAN Super SHOT je obecně bezpečný doplněk stravy, nicméně vzhledem k vysokému obsahu účinných látek, které ovlivňují krevní oběh, doporučujeme, aby se lidé trpící kardiovaskulárními problémy o jeho užívání poradili se svým lékařem nebo lékárníkem.

Mohou EREXAN Super SHOT užívat i ženy?

Tento produkt je vyvinut speciálně pro muže, takže jeho používání ženám nedoporučujeme. Myslíme však i na dámy. Prozkoumejte náš další produkt – EREXAN Femina, který jsme vytvořili pro velkou rozkoš žen.

Jaké jsou vedlejší účinky EREXANU Super SHOT?

Obecně se jedná o bezpečný doplněk stravy. Vzhledem k jeho vyšší koncentraci se však u citlivých jedinců mohou ve vzácných případech vyskytnout mírné zažívací potíže, případně zarudnutí kůže a bušení srdce.

Je zapotřebí lékařský předpis k zakoupení EREXANU Super SHOT?

I přes vysokou koncentraci účinných látek jsme EREXAN Super SHOT zaregistrovali jako doplněk stravy. Z tohoto důvodu je pohodlně dostupný bez lékařského předpisu a jeho kvalita je pod dohledem orgánu pro ochranu veřejného zdraví.

Jaká je maximální denní dávka EREXANU Super SHOT?

Maximální denní dávka je jedno balení (tj. 25 ml) tekutého přípravku. Tuto denní dávku nikdy nepřekračujte.

Jak rychle pocítím první účinky přípravku EREXAN Super SHOT?

Účinky se dostavují skutečně rychle a to během 20-30 minut od použití přípravku. Pokud chcete účinek urychlit, používejte přípravek nalačno. Nedoporučujeme používat přípravek EREXAN Super SHOT bezprostředně po jídle. To může z fyziologických důvodů prodloužit nástup účinků.

Může se EREXAN Super SHOT kombinovat s alkoholem?

Obecně nedoporučujeme kombinovat přípravek s alkoholem. Mohlo by to mít negativní vliv na jeho účinnost.

Mohu Super SHOT kombinovat s léky?

V případě, že užíváte léky a domníváte se, že by se mohly s tímto přípravkem vzájemně ovlivňovat, doporučujeme, abyste se o vhodnosti užívání přípravku Super SHOT poradili se svým lékařem.

Existují nějaké kontraindikace nebo omezení při užívání tohoto přípravku?

Některé kontraindikace mohou zahrnovat alergie na některou ze složek přípravku, srdeční onemocnění nebo užívání určitých léků. V takovém případě doporučujeme konzultaci s lékařem nebo lékárníkem.

Může Super SHOT ovlivnit plodnost?

Ano EREXAN Super SHOT obsahuje látky, které napomáhají správné spermatogenezi, a proto může pozitivně ovlivnit i plodnost. Za tímto účelem bychom však doporučili zvážit použití přípravku EREXAN Stabil, který je přímo vyvinut na podporu plodnosti.

V jakém věku lze EREXAN Super SHOT užívat?

EREXAN Super SHOT lze užívat v každém věku. Není však vhodný pro chlapce mladší 18 let. Horní věková hranice není stanovena a závisí jen na vaší chuti zažít skutečnou rozkoš.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si z dalších
prémiových produktů EREXAN

EREXAN Kontrol 30 kapslí

EREXAN Kontrol
30 kapslí

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci

Patříte mezi muže, kteří jsou se vším rychle hotovi? S výživovým doplňkem EREXAN Kontrol bude Váš výkon tvrdší a delší. Erexan Kontrol si oblíbili muži, jejichž nebaví rychlé zakončení. Zapomeňte na předčasnou ejakulaci a dopřejte si dlouhé milování, které ocení i Vaše partnerka.

Cena od 820 
EREXAN Stabil 90 kapslí

EREXAN Stabil
90 kapslí

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence

Máte pocit, že to často prostě nestojí za nic? S tabletkami na erekci Erexan Stabil to bude stát skvěle a hlavně dlouho. Erexan Stabil je výživový doplněk na dlouhodobou podporu libida, plodnosti a erekce, speciálně vhodný pro muže ve vyšším věku a pro ty, kteří plánují otcovství.

Cena od 970 

V těchto médiích
se vyjádřili o produktech EREXAN

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo