EREXAN Prostate

Dokonalá pohoda prostaty a močových cest díky jednomu z nejúčinnějších přípravků, které si můžete dopřát

EREXAN Prostate

1x EREXAN Prostate

EREXAN Prostate

490 

60 tobolek

Nejoblíbenější

EREXAN Prostate 2x

2x EREXAN Prostate

EREXAN Prostate 2x

890 

Ušetříte: 90 

120 tobolek

EREXAN Prostate 3x

3x EREXAN Prostate

EREXAN Prostate 3x

1190 

Ušetříte: 280 

180 tobolek

EREXAN Prostate 4x

4x EREXAN Prostate

EREXAN Prostate 4x

1590 

Ušetříte: 370 

240 tobolek

Hodnocení 4.9

EREXAN Prostate– pro pohodu prostaty

Věděli jste, že s přibývajícím věkem začne téměř každého muže trápit prostata? Symptomy jsou zpočátku nevinné, ale pokud se nepodchytí, rychle se stupňují. Patří mezi ně naléhavé nucení na močení, bolest při močení nebo přerušovaný proud moči. Časem se tyto příznaky stanou tak závažnými, že vás mohou budit ze spánku nebo změnit rodinný výlet ve zběsilý hon za veřejnými WC. Řekněte rázně ne těmto příznakům mužského stárnutí.

EREXAN Prostate se postará o dokonalou pohodu vaší prostaty a močových cest. EREXAN Prostate je doplněk stravy, který je nabitý maximálním možným objemem koncentrovaných rostlinných extraktů, antioxidantů a dalších důležitých účinných látek. Ty pomáhají udržovat normální funkci prostaty, ledvin a močového měchýře. Místo obtěžujících příznaků si tak můžete užívat své koníčky a čas strávený s blízkými.

EREXAN Prostate je vhodný pouze pro muže, kterým není lhostejné jejich zdraví a nejsou ochotni v této oblasti činit žádné kompromisy.

Prostata v pohodě

Močové cesty v pohodě

Koncentrované složení

Dlouhodobá péče

Doplněk stravy

EREXAN Prostate se postará o dokonalou pohodu vaší prostaty a močových cest. Dopřejte si to nejlepší.

EREXAN Prostate – dávkování a složení

 • Užívejte 1 tobolku 1x denně
 • Zapijte dostatečným množstvím vody
 • Zapomeňte na problémy s prostatou

Máte v rukou mimořádně silný produkt. Proto nikdy nepřekračujte maximální denní dávku – 1 kapsli.

EREXAN prostate - pilulky na prostatu pro muže. Na močové cesty
1
Extrakt

Saw palmetto

V doplňku stravy EREXAN Prostate je použit koncentrovaný extrakt byliny Saw palmetto ve farmaceutické kvalitě. Síla extraktu je 4:1, což zaručuje až čtyřnásobnou koncentraci účinných látek ve srovnání s běžně používaným práškem této rostliny. Saw palmetto přispívá k udržení správné funkce prostaty, a proto tvoří hlavní složku tohoto cenného přípravku.

2
Extrakt

Kopřiva dvoudomá

Standardizovaný extrakt z kopřivy dvoudomé ve farmaceutické kvalitě, zaručuje standardizovaný 1% podíl hlavní účinné látky – kyseliny křemičité. Kromě toho obsahuje řadu dalších důležitých vitamínů a molekul. Kopřiva pomáhá udržovat zdravé ledviny a močový měchýř, přispívá ke správnému vylučování vody a napomáhá normální funkci prostaty.

3
Extrakt

Jinan dvojlaločný

Standardizovaný extrakt z Jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) s ideálním poměrem flavonoidů a laktonů 24/6. Ginkgo napomáhá krevnímu oběhu a má antioxidační účinky. Zabraňuje tak negativnímu vlivu volných radikálů na prostatu na základní buněčné úrovni.

4
Antioxidant

Lykopen

Lykopen je dalším mimořádně silným antioxidantem. V přípravku EREXAN Prostate se nachází ve formě extraktu z rajčat v takovém množství, které byste do sebe dostali pouze konzumací přibližně 4-8 kilogramů čerstvých rajčat. Lykopen chrání DNA před poškozením volnými radikály a spolu s ostatními účinnými látkami působí synergicky pro pohodu prostaty.

5
Minerál

Zinek

Zinek je nepostradatelný minerál pro funkci reprodukčního systému a v tomto doplňku stravy se nachází v biologicky dostupné formě citrátu zinečnatého. U mužů je nezbytný pro správnou tvorbu spermií. Zinek přispívá k plodnosti a správné reprodukční funkci a je důležitý pro tvorbu energie. Zinek také přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Podíl účinných látek

Složení Obsah v 1 cps RHP
Saw palmetto extrakt 320 mg
Kopřiva dvoudomá (extrakt 1% kyseliny křemičité) 200 mg
Jinan dvoulaločný (extrakt 24/6 flavony/laktony) 30 mg
Extrakt z rajčat (5% lykopenu) 25 mg
Zinek (citrát zinečnatý) 15 mg 150%

*RHP= referenční hodnota přijmu
Zobrazit etiketu

Objektivní srovnání
EREXANu Prostate s podobným produktem

Nenechte se zlákat běžnými přípravky slibujícími pomoc při problémech s prostatou. Většina z nich má slabé složení a používá levné účinné látky. Místo pohody vás může čekat zklamání. Připravili jsme pro vás rychlé srovnání přípravku EREXAN Prostate s jedním z podobných produktů, abyste se nenechali napálit.

EREXAN Prostate

Cena od 490 
EREXAN Prostate
 • Obsahuje vysoce koncentrované extrakty
 • Obsahuje užitečné antioxidanty
 • Neobsahuje zbytečné balastní látky
 • Užívá se jen 1 kapsle denně
 • Balení vystačí na 60 dní
 • Obsahuje biologicky dostupný zinek
 • Spokojenost s účinky a pohoda zaručena

Podobný produkt

Cena od 600 Kč
Podobný produkt
 • Obyčejné rostlinné extrakty a prášky
 • Neobsahuje žádné antioxidanty
 • Obsahuje barviva, pojiva a plnidla
 • Musí se užívat 2 kapsle denně
 • Balení vystačí pouze na 1 měsíc
 • Obsahuje zinek v nedostupné chemické formě
 • Možné zklamání z účinků a frustrace

Co o produktu
EREXAN Prostate napsali lidé?

Petr 42 let

Produkt: EREXAN Prostate

Užívám váš produkt pravidelně, protože mému otci byla diagnostikována rakovina prostaty, tak to beru jako prevenci. Produkt vypadá kvalitně a přijde vždy dobře zabalený. S kvalitou dopravy a balením jsem spokojen.

 • Spolehlivá doprava
 • Kvalitní produkt
 • Důvěryhodný prodejce
 • Nic mi zatím nevadí

Milan 59 let

Produkt: EREXAN Prostate

Oceňuji vysoký objem účinných látek a jejich kvalitou, která asi nemá obdoby v podobných prostředcích. No cena je asi daň za to…

 • Kvalita
 • Cena

Igor 63 let

Produkt: EREXAN Prostate

Kvalitní produkt, dobré dodání, přiměřená cena. Za mě bez připomínek.

Josef 55 let

Produkt: EREXAN Prostate

Jsem ve věku, kdy se prostata začíná hlásit. Začalo to zánětem močových cest a od té doby to jde dolů vodou, ale mám pocit, že Erexan Prostate pomáhá ten postup zbrzdit.

Jura 47 let

Produkt: EREXAN Prostate

Snadno se užívá, stačí ráno jedna pilulka a je klid. Pomáhá mi předcházet problémům a zánětům. Necítím žádné negativní vedlejší účinky. Mohu doporučit.

floating-leaf
floating-leaf

To nejlepší pro vás
Odpovědný přístup a vysoká kvalita

kvalita

To nejlepší, co se dá vyrobit

Při vývoji doplňku stravy EREXAN Prostate jsme se zaměřili na to, abychom vám přinesli nejlepší produkt, který lze vyrobit pomocí nejmodernějších technologií. Každá lahvička tohoto nápoje je doslova napumpována maximem účinných látek.  

vegan

Vhodné pro vegetariány a vegany

Abychom vyšli vstříc lidem se speciálními stravovacími potřebami, jako jsou vegetariáni a vegani, nepoužili jsme při výrobě žádné živočišné ingredience. Dokonce i kapsle je vyrobena z celulózy, namísto obvyklé vepřové želatiny. 

testováno

Jsme pod stálou kontrolou

Všechny naše výrobky jsou pod dohledem Ministerstva zemědělství a přísně laboratorně testovány na nepřítomnost chemických a biologických kontaminantů. Můžete si být jisti, že děláte to nejlepší pro své zdraví.

diskrétnost

Chráníme vaše soukromí

Uvědomujeme si, že možná nechcete, aby se cizí lidé dozvěděli o povaze výrobků, které si u nás objednáváte. Z tohoto důvodu respektujeme vaše soukromí a neoznačujeme zásilky žádnou reklamou, která by jakýmkoli způsobem naznačovala obsah balíčku.

Nejčastější dotazy,
které by vás mohly zajímat

Kdo by neměl EREXAN Super SHOT vůbec užívat?

EREXAN Super SHOT je obecně bezpečný doplněk stravy, nicméně vzhledem k vysokému obsahu účinných látek, které ovlivňují krevní oběh, doporučujeme, aby se lidé trpící kardiovaskulárními problémy o jeho užívání poradili se svým lékařem nebo lékárníkem.

Mohou EREXAN Super SHOT užívat i ženy?

Tento produkt je vyvinut speciálně pro muže, takže jeho používání ženám nedoporučujeme. Myslíme však i na dámy. Prozkoumejte náš další produkt – EREXAN Femina, který jsme vytvořili pro velkou rozkoš žen.

Jaké jsou vedlejší účinky EREXANU Super SHOT?

Obecně se jedná o bezpečný doplněk stravy. Vzhledem k jeho vyšší koncentraci se však u citlivých jedinců mohou ve vzácných případech vyskytnout mírné zažívací potíže, případně zarudnutí kůže a bušení srdce.

Je zapotřebí lékařský předpis k zakoupení EREXANU Super SHOT?

I přes vysokou koncentraci účinných látek jsme EREXAN Super SHOT zaregistrovali jako doplněk stravy. Z tohoto důvodu je pohodlně dostupný bez lékařského předpisu a jeho kvalita je pod dohledem orgánu pro ochranu veřejného zdraví.

Jaká je maximální denní dávka EREXANU Super SHOT?

Maximální denní dávka je jedno balení (tj. 25 ml) tekutého přípravku. Tuto denní dávku nikdy nepřekračujte.

Jak rychle pocítím první účinky přípravku EREXAN Super SHOT?

Účinky se dostavují skutečně rychle a to během 20-30 minut od použití přípravku. Pokud chcete účinek urychlit, používejte přípravek nalačno. Nedoporučujeme používat přípravek EREXAN Super SHOT bezprostředně po jídle. To může z fyziologických důvodů prodloužit nástup účinků.

Může se EREXAN Super SHOT kombinovat s alkoholem?

Obecně nedoporučujeme kombinovat přípravek s alkoholem. Mohlo by to mít negativní vliv na jeho účinnost.

Mohu Super SHOT kombinovat s léky?

V případě, že užíváte léky a domníváte se, že by se mohly s tímto přípravkem vzájemně ovlivňovat, doporučujeme, abyste se o vhodnosti užívání přípravku Super SHOT poradili se svým lékařem.

Existují nějaké kontraindikace nebo omezení při užívání tohoto přípravku?

Některé kontraindikace mohou zahrnovat alergie na některou ze složek přípravku, srdeční onemocnění nebo užívání určitých léků. V takovém případě doporučujeme konzultaci s lékařem nebo lékárníkem.

Může Super SHOT ovlivnit plodnost?

Ano EREXAN Super SHOT obsahuje látky, které napomáhají správné spermatogenezi, a proto může pozitivně ovlivnit i plodnost. Za tímto účelem bychom však doporučili zvážit použití přípravku EREXAN Stabil, který je přímo vyvinut na podporu plodnosti.

V jakém věku lze EREXAN Super SHOT užívat?

EREXAN Super SHOT lze užívat v každém věku. Není však vhodný pro chlapce mladší 18 let. Horní věková hranice není stanovena a závisí jen na vaší chuti zažít skutečnou rozkoš.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si z dalších
prémiových produktů EREXAN

EREXAN Kontrol 30 kapslí

EREXAN Kontrol
30 kapslí

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci

Patříte mezi muže, kteří jsou se vším rychle hotovi? S výživovým doplňkem EREXAN Kontrol bude Váš výkon tvrdší a delší. Erexan Kontrol si oblíbili muži, jejichž nebaví rychlé zakončení. Zapomeňte na předčasnou ejakulaci a dopřejte si dlouhé milování, které ocení i Vaše partnerka.

Cena od 820 
EREXAN Stabil 90 kapslí

EREXAN Stabil
90 kapslí

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence

Máte pocit, že to často prostě nestojí za nic? S tabletkami na erekci Erexan Stabil to bude stát skvěle a hlavně dlouho. Erexan Stabil je výživový doplněk na dlouhodobou podporu libida, plodnosti a erekce, speciálně vhodný pro muže ve vyšším věku a pro ty, kteří plánují otcovství.

Cena od 970 

V těchto médiích
se vyjádřili o produktech EREXAN

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo