Erexan Blog

10 ověřených tipů pro zlepšení sexu

floating-leaf
floating-leaf

Zlepšení sexu nemusí být těžké, stačí jenom trocha fantazie

Znáte to? Někdy to bylo super, „ložní lichotky“ s partnerem byly úžasné, každý si to naplno užil. Ale časem se to začalo měnit, požitek z vášnivého milování už nebyl takový, jako třeba. Sex jste již neměli tak často, jak na začátku …. Pokud patříte k těm, kteří hledají jak se dostat s partnerem v sexu o level výše, přesně pro vás je tento článek kde najdete 10 ověřených a účinných rád na zlepšení sexu.

Pojďme se na ně společně podívat …

1. Mluvte

V první řadě je třeba s partnerem mluvit. Nedáte najevo své touhy, jen těžko vám jejich partnerka splní. Ležíte v posteli, možná právě máte chuť vy a možná i vaše polovička. No pokud se nikdo z vás neozve, neřekne své touhy, k ničemu nedojde a brzy na to zapomenete. Řekněte své polovičce: „Nejraději bych tě teď protáhl!“. Jasně z vás musí cítit, že vás přitahuje a máte na to chuť.

Ženy mají často v hlavě divné myšlenky: „Co když pro něj nejsem dost dobrá a nepřitahuje ho!“ nebo „Přibrala jsem, určitě mě teď nebude chtít!“. Dejte jí vědět, že je jediná, po které toužíte, pochvalte její postavu, zadek, krásu, čímž jí z hlavy vyhodíte všechny tyto pochybnosti, ona se tak více uvolní a vy to následně při milování i poznáte.

zlepseni sexu jednoduše

 

2. PŘIPRAVTE SE

Přijít z práce zpocený, unavený, maximálně vyčerpaný a v nervech, protože vás šéf zase naštval, takto svou polovičku nevzrušíte, spíše do vztahu přitáhnete hádky. Dejte si sprchu, oblíbenou vůni, chvíli si pospěte, prostudujte si oblíbený veselý film, dejte si vínko, zrelaxujte, starosti a všechny zbytečné stížnosti nechte „za dveřmi“ a uvidíte, jak se posílí vášeň a chuť milovat se. Důležitá je také hygiena. Zpocení chlapi po náročném pracovním dni (samozřejmě i ženy) dnes již nikoho nepřitahují. Už jen tato maličkost může zdvojnásobit frekvenci milování.

Muž se připravuje na sex

3. NEZAPOMÍNEJTE NA LÁSKU

Ženy před sexem potřebují cítit lásku, důvěru a bezpečnost. Říkejte jí: „Miluji tě!“. Musíte jí ukázat, jak vám na ní záleží. Objímejte ji, stískajte, ať se ve vašem náručí cítí „nesmrtelná“. Pokud se žena uvolní, bude se cítit v bezpečí, bude mít mnohem větší chuť milovat se. Muži málokdy musí cítit lásku, aby měli chuť na sex. U žen je to opačně. Dejte jí lásku a budete mít sex.

Na lásku nezapomínejte i po sexu. Pokud si spolu „užijete“ a pak ji pošlete umýt nádobí, bude se cítit zneužita a příště si na to dá větší pozor. Vy se pak budete ptát sami sebe, proč se s vámi nechce milovat.

předehra sexu

 

4. ZLEPŠENÍ SEXU ZARUČÍ TAKY HEZKÁ PŘEDEHRA

K předehře nepatří pouze „sladké“ slova. Před každým sexem se vášnivě mazlete alespoň 20 minut a pokud už budete mít velkou chuť předejít k „dalšímu kroku“, počkejte ještě chvíli. Žena se nevzruší tak rychle, jak to je u mužů. Začne-li mít co jen malý pocit, že na ni tlačíte, chcete hned sex, bude si dávat větší pozor, stáhne se a bude pro ni těžší pořádně si to „užít“. Milujte se a čekejte až do doby, dokud nebudete mít jistotu, že to chce i ona. Pokud ji pořádně připravíte a naladíte, v posteli to bude mnohem vášnivěji.

předehra sexu

5. SEXY SA OBLEČTE

Líbí se vám na ženě sexy oblečení, podprsenka a kalhotky? Proč by to nemělo být a naopak? Dejte si sexy boxerky a sledujte trend. Většina žen sleduje sexy mužů, jejich oblečení, styl … A co tak vojenská uniforma? Proč ne! Pokud přijedete za ženou už skoro nazí a budete od ní hned bez předehry a nálady něco chtít, většina z nich řekne NE. Postupně ji nalaďte a ukažte jí i humor, zahrajte se.

sexi muž

 

6. PLÁNUJTE

Tak, jak se plánuje svatba, by se měl plánovat i sex. Řekněte jí ráno, v práci nebo při obědě: „Večer si to rozdáme, dnes si strašně sexy a mám na tebe chuť!“. Použijte i humor, ženu to dokáže uvolnit, rozveselit. Takto partnerku připravíte, naladíte ji a ona může vědět, co čekat. Některým ženám totiž vadí, když si před tím nedali sprchu, nebyly připraveny apod. Pokud jí ale jasně řeknete, že dně večer „TO“ chcete, ona se připraví, bude to očekávat, čím se psychicky více uvolní a spolu si to lépe „užijete“.

žena s mužem mají sex

7. VYPNĚTE SMYSLY

Zhasněte světlo, zavažte si navzájem na oči šátek, uvolněte se. Zapomeňte na denní starosti, zda jste zamkli dům, vypnuli žehličku, vypnuli světla na autě …. Uvolněte se! Pokud „vypnete“ ostatní smysly, dominovat budou ty, které v posteli nejvíce potřebujete, čímž se kvalita sexu výrazně zlepší.

Na uvolnění vám postačí jemná hudba, svíčky, vana, dobrá večeře, případně si pro tím, než vlezete do postele, kontrolujte všechny potřebné věci, aby vám při „tom“ neběhali po rozumu.

sexuální hra

8. PRAVIDELNOST

Pokud chodíte do fitness centra, znáte to. Cvičíte pravidelně asi rok, ale najednou nastane zranění, dovolená a vám je po měsíci těžko vrátit se do toho. V sexu to funguje podobně. Pokud z toho uděláte zvyk, bude vše „klapat“ pravidelně a vy se s partnerkou budete stále sbližovat. Ale pokud to uděláte jednou za měsíc, zjistíte, že vztah funguje i bez toho a nebude vás to tak lákat. Žena nato skoro zapomene, vy zůstanete zoufalí a budete si říkat: „Co dělám špatně? Našla si jiného?“.

Dělejte to pravidelně a nebudete mít takové problémy.

sex na židli

9. PŘIZPŮSOBTE SA

Pokud vidíte, že se vaše partnerka po práci necítí nejlépe, nemá na nic náladu, pošlete ji lehnout si. Vy zatím umyjte nádobí, proveďte všechny její povinnosti, ona vám za to poděkuje, odlehlá jí všechny starosti, bude se cítit milovaná a pokud jí poté řeknete, jaká je sexy, v posteli vás za to pěkně odmění. Buďte trpěliví a laskaví. Přizpůsobte se práci a koníčkům partnerky, netlačte na ni tehdy, pokud na to není „pravý“ čas.

submisivní muž

10. VŠE JE DOVOLENÉ

Co tak zahrát se na lékaře, policisty nebo vojáka? Při sexu se můžete hrát i na to, co nejste. Zahrajte se, pátrejte, udělejte prostě něco jinak, ať to není jen klasický sex. Čím více zajímavých, humorných a nových věcí do toho přinesete, tím více se vaše partnerka bude těšit na nejbližší milování s vámi.

Kupte si nějakou společenskou hru pro partnery nebo kostku s polohami. Při sexu je dovoleno vše. Čím více se odvážete, tím lépe.

anální sex

A to je celá věda 😉

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence