Problém s erekcí? Tomuto se vyhněte! infografiky

problem s erekci - infografika

Čemu byste se měli vyhnout, pokud máte problémy s erekcí?

Problémy s erekcí přinášejí i zcela běžné věci, které jsou součástí každodenního života. Pokud se jim vyhnete a za selháním se neskrývají jiné zdravotní problémy, poruchy erekce lze úspěšně odstranit.

Kouření

Kouření je příčinou impotence a ovlivňuje i sílu erekce. Poškozuje cévy a může způsobit poškození tkáně penisu. Následkem toho je tkáň méně pružná a brání mu v natažení. Penisy kuřáků jsou navíc výrazně menší než penisy nekuřáků.

Káva

Dvě až tři šálky kávy denně mají příznivý vliv v boji s poruchami erekce. Kofein totiž v přiměřeném množství vede k uvolnění cév a jemného svalstva v penisu, což v něm zvyšuje průtok krve. Nadměrná konzumace nápojů obsahujících kofein, však naopak poruchy erekce způsobují.

Alkohol

Přiměřené množství alkoholu odstraňuje zábrany a v malém množství neškodí. Ve větším množství však zejména konzumace tvrdého alkoholu může problémy s erekcí způsobit. Pravidelné požívání alkoholu může vyvolat i další trvalé poškození zdraví.

Léky

Problémy s erekcí mohou být také vedlejším účinkem některých léků. Jsou to například tabletky na snížení krevního tlaku, léky na podporu vylučování moči, léky na spaní a antidepresiva. Problémy nastávají zejména při pravidelném užívání. Vhodné řešení najdete ve spolupráci s lékařem.

Drogy

Látky jako marihuana, amfetaminy, kokain a další drogy sice zbavují zábran, ale způsobují také výrazné poruchy erekce. Čím rychleji se jich zbavíte, tím lépe pro vás.

 

Autor článku: Miroslav Timko

Miroslav Timko

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov