Problémy s erekcí a jiní postele strašáci. Znáte je?

floating-leaf
floating-leaf

Víte, čeho se muži nejvíce obávají v posteli?

I přesto, že se tváříme jako hrdinové a hrajeme roli neskutečného Casanovy, často se nám stane, že opak je pravdou. Obavy z toho, zda v posteli proběhne vše v pořádku, jsou mnohdy silnější než samotný akt. Co nás může uklidnit, je fakt, že v tom nejsme sami. Každý má určitou zkušenost. Podívejte se s námi na pár situací, které v nás mužích, vzbuzují obavy.

Fyzické dispozice

I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Ano, ano, toto je to otřepané klišé. Ale na druhou stranu, pravdivé. Někdy se nevyplatí vůbec se nad tímto stresovat. Málokterá žena přece touží po třiceti centimetrech. Lukáš často vzpomíná na příběh svého kamaráda. „O Petrovi jsme vždy věděli, že patří mezi ty obdařenější. Ze začátku jsme mu to i záviděli, ale později jsme zjistili, že mu to způsobovalo mnohem větší problémy, než jsme čekali. Jedna jeho nadějná přítelkyně ukončila vztah s odůvodněním, že jeho penis je příliš velký a jednoduše to nedá.“ Takže obavy z velikosti jsou častokrát pouze zbytečným strašákem a my se s nimi musíme rychle poprat. O zvětšení penisu ani nemusíte uvažovat.

Obavy z velikosti jsou častokrát pouze zbytečným strašákem

Herečka v posteli

Ego každého muže roste s počtem vzdychnutí jeho partnerky. Co však tehdy, kdy žena svůj orgasmus předstírá? Ženy si častokrát myslí, že jejich hra je dokonalá a my ji neodhalíme. Předstíraný ženský orgasmus je jen obyčejné lež, a i když je myšlená dobře, umí opravdu zranit. Co je mnohem důležitější, je otevřená komunikace. Nikdo nedisponuje kouzelnou věštecké koulí a nedokáže odhadnout, co se děje v hlavě toho druhého. Proto je mnohem lepší obyčejný rozhovor jako ubohá přetvářka.

Předčasná ejakulace

Každý chlap se s tím už někdy setkal. Občas se stane, že navzdory ohromné ​​snaze vydržet a přivést milenku k tomu nejsladšímu orgasmu, prostě selžeme. Proud genetického materiálu nekontrolovatelně stříká všude kolem a v očích partnerky vidíme vyčítavou otázku: „to už si opravdu hotový?“ Pokud se to stává zřídka, jde o normální věc. V případě že vám ale předčasná ejakulace brání v normálním pohlavním životě, bylo by dobré tento problém řešit. Pokud se vás to týká, přečtěte si tento článek. Nemusíte se bát, existuje řada možností jak problém s ejakulací vyřešit. Máte na výběr od operace uzdičky penisu až po užívání léků. Je na vás co z toho si vyberete.

problém s erekcí erexan.eu

Když to nejde…

Slabá erekce, to se přece stane každému. Ale nikdo nechce, aby se mu to stalo. Ať už jsou to mladí muži nebo muži ve zralém věku, nikdo se s tím setkat nechce. Proč se problémy s erekcí objevují? Možných odpovědí je několik. Může jít o stres, vyčerpání, nebo pokles hladiny testosteronu.


Náš tip: Přečtěte si článek o tom, jak zvýšit testosteron.


U mužů jde opravdu častokrát o stres a vyčerpání. Problémy ve vztahu, vysoké pracovní nasazení, strach, nežádoucí účinky jiných léků nebo i úzkost se projevují právě v tu nejhorší chvíli. Samotná návštěva lékaře, odborníka představuje mnohdy ještě větší frustraci.

Existuje řešení?

Samozřejmě, existuje mnoho ověřených i neověřených návodů. Současný farmaceutický průmysl produkuje nespočet léků na erekci které poskytují řešení. Co je však pro nás nejdůležitější, je návrat k přírodě a klidu, protože to je pro nás muže nejpřirozeněji.

Jedním z nejdůležitějších faktorů je strava a zdravý životní styl. Zařazením zeleniny, ovoce a živočišných bílkovin do svého jídelníčku tělo pěkně „nakopnete“. Ve spojení s pravidelným cvičením máte našlápnuto na úspěch. Slyšeli jste už o rostlině s názvem maca? Označuje se také jako peruánský ženšen. Má léčivé účinky a dlouhodobě se používá jako afrodisiakum a zvyšuje také sexuální touhu.

Výtažky z této užitečné a zázračné rostlinky obsahují i ​​výživové doplňky Erexan, které jsou přímo určeny a vyvinuté na podporu erekce, libida a zlepšení příznaků předčasné ejakulace. Neváhejte ho vyzkoušet a budete příjemně překvapeni z toho, jak se promění váš intimní život k lepšímu.

Shrnutí:

  • Muži mají často neodůvodněné obavy v posteli.
  • Zkuste se vyhnout stresovým situacím.
  • S partnerkou mluvte otevřeně.
  • Zvyšujte hladinu testosteronu pravidelným cvičením a úpravou stravy.
  • Vyzkoušejte výživové doplňky s výtažkem z rostliny maca.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence