Připravované novinky od Erexanu

Odhalili jsme, co bude nové v roce 2018

Erexan se stává stále oblíbenějším pomocníkem pro všechny muže, kteří chtějí rozproudit svůj milostný život. Vážíme si věrnosti našich zákazníků a jsme rádi, že jim stále dokážeme poskytovat produkty v požadované kvalitě a za férovou cenu doplněné o kvalitní telefonické poradenství. Nadešel však čas na změnu.

Tabletky na erekci Erexan již několik let mužům pomáhají zdolat jejich intimní problémy, či pořádně okořenit jejich sexuální život. Proto nastala ta správná doba přinést něco navíc. Něco, co pomůže širšímu spektru mužuů a jejich náruživým partnerkám a něco, co dohromady utvoří ucelenou produktovou řadu schopnou efektivně vyřešit jakýkoliv problém v posteli. A co to tedy bude?

Erexan Kontrol

Tabletky speciálně vyvinuté na pomoc s předčasnou ejakulací. Problém s předčasnou ejakulací znají zejména mladší muži, často však obtěžuje život i zkušeným milovníkům. Všechno je to v hlavě. Erexan Kontrol obsahuje čistě přírodní rostlinné koncentráty, které zklidňují nervové dráhy ovlivňující mužskou výdrž a přispívají k normálnímu fungování pohlavních orgánů. Zažijte nekonečnou vášeň.

Kdy bude Erexan Kontrol k dispozici? V první polovině roku 2018. Kde ho bude možné zakoupit? Pohodlně a diskrétně přes internet ale i v lékárnách.

Erexan Kontrol

Erexan Stabil

Tabletky na erekci Erexan Stabil, příznivě ovlivňují celkovou sexuální výkonnost. Jelikož jsou určeny k dlouhodobému užívání, pomáhají i tam, kde už síly jednorázových tabletek nestačí. Erexan Stabil obsahuje mocné extrakty z rostlinných stimulantů, koncentrované aminokyseliny a odpovídající dávky důležitých minerálů. Erexan Stabil byl vyvinut pro to, aby přinesl radost a požitek i tam, kde to do teď nebylo možné. Zažijete nepoznané.

Kdy bude Erexan Stabil k dispozici? V první polovině roku 2018. Kde ho bude možné zakoupit? Diskrétně přes internet, nebo i v lékárnách po celém Česku.

Erexan Stabil 90CPS

Erexan Solid Slick

Lubrikační gel pro dokonalou erekci a perfektně kluzký zážitek. První lubrikační gel od Erexanu – Solid Slick s obsahem L-Argininu podporuje dokonalé prokrvení penisu a perfektní kluzkost při všech druzích pohlavního styku. Gel je bez jakékoliv parfumace a barviv. Díky tomu nezkreslí přirozenou vůni a chuť lidského těla. Je speciálně vyvinut tak, aby jeho PH negativně neovlivnilo přirozenou mikroflóru uvnitř pochvy. Díky tomu je šetrný k ženskému tělu a zároveň podporuje dokonalé prokrvení penisu. Gel Solid Slick je vynikající na každodenní používání.

Kdy bude Erexan Solid Slick k dispozici? Na konci prvního pololetí 2018. Kde ho bude možné zakoupit? Diskrétně přes internet, a v síti drogerií DM a Teta.

Autor článku: Miroslav Timko

Miroslav Timko

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčků