Zkuste nové sexuální polohy a oživte svůj milostný život

floating-leaf
floating-leaf

Toto jsou sexuální polohy, které jste ještě určitě nezkoušeli

Milujete se často a rádi? Dopřejete si sex každý den nebo i několikrát, ale začali jste mít pocit, že je v poslední době sex stále o tomtéž? Že už není co vyzkoušet a objevovat? Jste na omylu. Vyzkoušejte některou – nebo všechny – z těchto poloh a uvidíte, že sex znovu přestane být nuda.

Jak v nočním klubu

Zahrajte si se svou partnerkou na návštěvu pánského klubu a nechte ji zatancovat vám v klíně. Vy se jednoduše posaďte na okraj postele nebo pohodlné křeslo a nechte vaši ženskou polovičku se vlnit v rytmu hudby. Nejlépe si tuto polohu vychutnáte, pokud se zapřete rukama a partnerka na vás sedí otočená zády.

Těsně před výskokem

Následující poloha je velmi podobná klasické poloze „na pejska“, ale partnerka v ní zaujme polohu žáby, jakoby se chystala vyskočit. Sice si nebudete vidět do očí, ale budete mít pevně v rukou její prsa, což nemusí být v žádném případě na škodu.

Na hodině jógy

Máte partnerku, která pravidelně navštěvuje hodiny jógy nebo cvičí každý den před tím, než odchází do práce? V tom případě ji nechte zúročit a odzkoušet naučené dovednosti i ve vaší ložnici. Při milování by měla udělat polohu můstku a vy budete mít mnohem lepší přístup k jejím něžným partiím.

Lotusový květ

Opět budeme vycházet z hodin jógy. Vy si sedněte na paty a partnerka vás bude během styku objímat nohama. Spolu vytvoříte krásný vzrušující lotusový květ, který vás oba přivede k orgasmu.

Při sexu se můžete velmi jednoduše inspirovat i pozicemi z jógy.

Otočený koník

To, když na vás partnerka sedí a má nad sexem kontrolu, asi znáte. Zkuste nejblíže pokrčit jednu nohu v koleni a otočit partnerku téměř zády a „zacválať“ si v tomto pootočení. Uvidíte, že poloha na koníčka dostane úplně jiný význam a zařadíte ji mnohem častěji do vašeho sexuálního večerního řádění.

nejlepší nové sexuáln´polohy - Erexan.eu

Jak na židli

Ačkoliv má tato poloha v názvu židli, žádnou potřebovat nebudete. Vy budete židle vaší partnerky. Opřete se o zeď, jako byste seděli na neviditelné židli a nechte partnerku, aby měla rytmus pod kontrolou ona. Tato poloha má zvláštní kouzlo v tom, že i přes absolutní blízkost a intimitu se nemůžete líbat. Dejte si za záda polštář, aby vás stěna nezačala drásat. Sex si tak více užijete.

Trakař

Ano, tato poloha připomíná tu dětskou hru, kterou jsme se hrávali, když jsme byli malí. No, pokud se svléknete, objevíte, že umí být velmi vzrušující. Jediná nevýhoda je, že vaše partnerka by měla být silná a ohebná, takže nejprve chvíli spolu potrénujte a po pár týdnech cvičení si můžete dopřát i tuto fyzicky namáhavou polohu ve vašem milostném vztahu.


Náš tip: Přečtete si i článek o tom, jaké sexuální pozice zaručí vaší partnerce orgasmus.


Na závěr

Toto bylo několik poloh, které oživí váš sexuální život:

  • tanečnice v klíně,
  • žabka těsně před výskokem,
  • můstek nebo lotusový květ z jógy,
  • koník, židle či trakař.

Některé jsou více a některé méně fyzicky náročně. Záleží jen na vás, kterou z poloh vyzkoušíte právě dnes večer.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence