Podpora libida jídlem

floating-leaf
floating-leaf

Toto jsou jídla, které podpoří erekci, nastartují libido a zvýší požitek ze sexu

I vám se zdá, že v poslední době máte jaksi méně chuti na sex? Že už se nemilujete s partnerkou tak často jako kdysi? Poradíme vám jednoduché řešení, jak si znovu navrátit chuť na sex, nastartovat své libido a zlepšit erekci. Stačí změnit to, co jíte.

Jak můžete zlepšit libido?

Touhu a chuť na sex u člověka označujeme pojmem libido. Sigmund Freud tvrdil, že libido je sexuální energie vznikající v podvědomí na základě naší psychologie, biologie a sociálních vazeb. Zvýšení nebo zlepšení libida má za důsledek dosažení orgasmu.

Kdyby lidé neměli libido a chuť na sex, ztratili by možnost rozmnožovat se.

Své libido můžete zlepšit za pomoci afrodiziak. Slovo afrodiziakum má původ u bohyně Afrodity, tedy bohyně lásky a plodnosti. Afrodiziaka jsou látky, které mají vliv na pocity, které vyvolává v našem mozku a citlivých orgánech. Většina afrodiziak zvyšuje smyslové zážitky, zvýrazňuje čich, chuť, zrak, hmat a sluch, a to zvyšuje sexuální apetit, výkonnost a vede k lepšímu sexuálnímu uspokojení. Jaké potraviny řadíme mezi afrodiziaka?


Náš tip: Přečtěte si i článek, proč muži ztrácejí chuť na sex.


1. Špenát a listová zelenina

Špenát a zelená listová zelenina pomáhají rozšířit cévy, a tím zvyšují průtok krve v pohlavních orgánech.

2. Avokádo

Avokádo je bohaté na vitaminy, minerály a prospěšné omega 3-mastné kyseliny, které vám zlepšují náladu.

3. Chilli papričky

Chilli papričky dokáží díky obsahu kapsaicinu okořenit i váš sexuální život. Při jeho konzumaci se v těle vylučují hormony štěstí – endorfiny, které pomáhají i vašemu libidu.

4. Červené víno

Červené víno obsahuje antioxidanty, které příznivě ovlivňují zdraví a udržují v rovnováze ženské a mužské pohlavní hormony. Nezapomínejte však na základny pravidlo, že víno sice pomáhá, ale třeba ho pít s mírou.

Víno zlepšuje libido - Erexan.eu

 

5. Čokoláda

Čokoláda v nás vyvolává podobné pocity jako čerstvá zamilovanost a začátky vztahu. Dejte si proto pár kousků čokolády s partnerkou a ciťte se stejně jako během prvních měsíců po seznámení.

6. Med

Med má kromě pozitivních antioxidačních účinků i pozitivní účinky na naši mysl. Přece i prvním týdnem po svatbě se už odjakživa říká „líbánky“.

7. Mořské plody

Mořské plody jsou plné zinku, podporují tvorbu testosteronu, který je nezbytný pro ženské i mužské libido. Kromě toho u mužů zvyšují počet a pohyblivost spermií.

Stačí malé změny

Stačí malé změny ve vašem jídelníčku, případně zařadit výše zmíněné budiče sexuální touhy mezi běžné potraviny, které jíte. Vždyť například chilli papričky výborně dochutí množství jídel. Nebo si svůj čaj začněte sladit medem namísto cukru. Už tyto malé změny se projeví na vašem sexuálním životě. Afrodiziaka v jakémkoliv množství mají na náš sexuální život pozitivní účinky. Samozřejmě nezapomínejte na fakt, že všechno je třeba dělat a jíst s mírou.

Chcete okamžité výsledky?

Jako ve všem v našem životě, i v otázkách libida existují určité zkratky. Ty umožní dosáhnout zamýšlený výsledek s okamžitým efektem. Takovou zkratkou mohou být porírodné výživové doplňky speciálně vyvinuté pro rychlé zlepšení libida a mnoha jiných parametrů v oblasti sexuálního života. Seznamte se s výjimečnými výživovými doplňky značky Erexan, které mají potenciál udělat z vás takového erotického boha, o jak se vaší partnerce lze jen sní.

Shrnutí:

  • Zlepšit své libido můžete za pomoci některých potravin.
  • Zařaďte do svého jídelníčku zelenou listovou zeleninu, avokádo, chilli papričky, čokoládu, med, mořské plody a pijte červené víno.
  • Už malé změny ve stravování povzbudí vaši sexuální touhu.

 

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence