Garance spokojenosti s Erexanem

Vaše spokojenost je garantována

Garantujeme vám spokojenost s přípravkem Erexan nebo vrácení peněz. V případě, že byste s účinky Erexanu nebyli z jakýchkoliv důvodů spokojen, pošlete nám objednané zboží zpět. My vám následně vrátíme peníze. Máte 15 dní čas na jeho vyzkoušení. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze. Peníze vracíme za každé neotevřené balení. Více o tom, jak zboží vrátit, se dočtete v doručovacích podmínkách.

Spokojenost však zaručují vynikající recenze na Erexan, které pramení přímo od lidí který ho vyzkoušeli. Nemusíte se proto bát, že budete nespokojeni.

Při dodání přípravku vám zaručujeme také rychlost a diskrétnost. Jak si můžete přečíst i v dodacích podmínkách, zboží, které si objednáte u nás v e-shopu erexan.sk expedujeme obvykle ještě týž den, který jste vytvořili objednávku. Nejpozději je to však do 48 hodin od zadání objednávky během pracovních dnů. Bereme přitom na vědomí, že si možná nepřejete, aby kdokoli věděl o tom, že jste si objednali přípravek na zlepšení potence. Z tohoto důvodu jsou všechny balíčky odesílány s maximálním ohledem na diskrétnost. Přípravek balíme do speciálních obalů, bez uvedení názvu e-shopu a bez jakékoliv reklamy. Pokud pocházíte z okolí Bratislavy, je možné, abyste si objednané zboží vyzvedli osobně v našem centrálním skladu. Osobní převzetí je možné pouze na základě předchozí telefonické nebo elektronické objednávky. Když bude zboží připraveno k převzetí, budeme vás o tom informovat. Využít lze i prodej Erexanu v lékárnách.

Autor článku: Miroslav Timko

Miroslav Timko

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčků