Garance spokojenosti s Erexanem

floating-leaf
floating-leaf

Vaše spokojenost je garantována

Garantujeme vám spokojenost s přípravkem Erexan nebo vrácení peněz. V případě, že byste s účinky Erexanu nebyli z jakýchkoliv důvodů spokojen, pošlete nám objednané zboží zpět. My vám následně vrátíme peníze. Máte 15 dní čas na jeho vyzkoušení. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze. Peníze vracíme za každé neotevřené balení. Více o tom, jak zboží vrátit, se dočtete v doručovacích podmínkách.

Spokojenost však zaručují vynikající recenze na Erexan, které pramení přímo od lidí který ho vyzkoušeli. Nemusíte se proto bát, že budete nespokojeni.

Při dodání přípravku vám zaručujeme také rychlost a diskrétnost. Jak si můžete přečíst i v dodacích podmínkách, zboží, které si objednáte u nás v e-shopu erexan.sk expedujeme obvykle ještě týž den, který jste vytvořili objednávku. Nejpozději je to však do 48 hodin od zadání objednávky během pracovních dnů. Bereme přitom na vědomí, že si možná nepřejete, aby kdokoli věděl o tom, že jste si objednali přípravek na zlepšení potence. Z tohoto důvodu jsou všechny balíčky odesílány s maximálním ohledem na diskrétnost. Přípravek balíme do speciálních obalů, bez uvedení názvu e-shopu a bez jakékoliv reklamy. Pokud pocházíte z okolí Bratislavy, je možné, abyste si objednané zboží vyzvedli osobně v našem centrálním skladu. Osobní převzetí je možné pouze na základě předchozí telefonické nebo elektronické objednávky. Když bude zboží připraveno k převzetí, budeme vás o tom informovat. Využít lze i prodej Erexanu v lékárnách.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence