EREXAN Femina®

Vysoce účinný doplněk stravy pro hormonální rovnováhu, pohodu a smyslnou rozkoš žen

EREXAN Femina

1x EREXAN Femina

EREXAN Femina

490 

60 tobolek

Nejoblíbenější

EREXAN Femina 2x

2x EREXAN Femina

EREXAN Femina 2x

890 

Ušetříte: 90 

120 tobolek

EREXAN Femina 3x

3x EREXAN Femina

EREXAN Femina 3x

1190 

Ušetříte: 280 

180 tobolek

EREXAN Femina 4x

4x EREXAN Femina

EREXAN Femina 4x

1490 

Ušetříte: 470 

240 tobolek

Pohodová menstruace

Hladký průběh menopauzy

Vysoká rozkoš a sexualita

Dlouhodobá péče

Volně prodejný doplněk stravy

Hodnocení 4.9

EREXAN Femina®– zatočte s ženskými problémy a buďte šelmou!

Jsme přesvědčeni, že pohoda obou partnerů je základem zdravého a naplňujícího vztahu. Ženy jsou přirozeně pečující bytosti, avšak někdy zapomínají na své vlastní blaho. Femina® bojuje s projevy hormonální nerovnováhy a současně odemyká třináctou komnatu ženské sexuality.

Cítíte někdy podráždění, nervozitu nebo špatnou náladu? Cítíte únavu a odpor k sexu, i když Vašeho partnera opravdu milujete? Máte problém s nadýmáním a bolestivou menstruací? Je pro Vás milování spíše suché trápení než rozkoš? Zjistili jste, že menopauza klepe na dveře? Zkuste Feminu® a umožněte, aby se Vaše skutečná vnitřní šelma probudila!

Harmonie na dosah ruky

Femina® se účinně postará o Vaše pohodlí podobně jako se Vy staráte o potřeby Vašich blízkých. Navenek něžně a laskavě, ale uvnitř s obrovskou silou a houževnatostí. Femina® je koncentrovaná a obsahuje perfektně zkombinovanou směs přírodních aktivních látek, pro dokonalý účinek, jaký si zasloužíte.

Femina® zatočí s problematickou menstruací a premenstruačním syndromem. Účinně zmírní příznaky menopauzy či vaginální suchosti. Nejlepší však je, že probudí Vaši sexualitu. Díky Femině® můžete objevit takovou rozkoš, o jaké jste dosud jen nesměle snili.

Feminu® jsme vyvinuli pro ženy, kterým není lhostejné jejich intimní a hormonální zdraví, ale v otázkách sexuality odmítají dělat jakékoli kompromisy.

EREXAN Femina® se postará o Vaši bezproblémovou menstruaci a v pohodě Vás provede menopauzou. Jako bonus odemkne intimní rozkoš, která se vám bude zaručeně líbit.

EREXAN Femina® – dávkování a složení

 • Užívejte 2 tobolku 1x denně
 • Zapijte dostatečným množstvím vody
 • Užívejte si spokojený život
 • EREXAN Femina® užívejte dlouhodobě

Máte v rukou mimořádně silný produkt. Proto nikdy nepřekračujte maximální denní dávku – 2 tobolky.

EREXAN Femina - viagra pro ženy na predmenstruační syndrom, suchou pochvu, menopauzu
1
Extrakt

Maca peruánská

Extrakt z hlízy Macy peruánské ve farmaceutické kvalitě, v desetinásobné koncentraci obsahuje mnohem více účinných látek než běžné extrakty. Obsahuje fytochemikálie, které mohou přirozeně podporovat rovnováhu hormonů v těle, což oceníte při menstruaci a během menopauzy. Má také vliv na náladu a úroveň energie. Podporuje libido a sexuální funkci. V každé kapsli EREXANu Femina® naleznete pečlivě vyvážený podíl účinných látek z této mocné hlízovité rostliny.

2
Extrakt

Sibiřský ženšen

Výtažek ve farmaceutické kvalitě se standardizovaným podílem účinných látek – eleuterosidů. Sibiřský ženšen je adaptogenní rostlina. Může zlepšit úroveň energie a vitality, podporuje odolnost vůči stresu, reguluje hormonální rovnováhu, zlepšuje funkce nervového systému a navíc podporuje také imunitu organismu. Pro ženy v menopauze může mít jeho pravidelné užívání vysoký význam. S přípravkem EREXAN Femina® máte zaručen přísun těchto látek v prvotřídní kvalitě.

3
Extrakt

Damiana

Standardizovaný extrakt z listů Damiany ve farmaceutické kvalitě s pětinásobnou koncentrací účinných látek, oproti běžné drti z listů této rostliny. Extraktu z damiány se tradičně připisuje schopnosti zlepšovat libido a sexuální funkce u žen. Kromě toho dokáže podpořit dobrý stav močových cest, jako jsou ledviny, močový měchýř a močová trubice. EREXAN Femina® je obohacen o účinné látky z této vzácné byliny.

4
Extrakt

Dioscorea villosa

Vysoce kvalitní extrakt z kořene Dioscorea Villosa se 16% standardizovaným obsahem diosgeninu. Ten má blahodárný vliv na pohodu a rovnováhu ženských hormonů. Může zmírnit problémy s nepravidelným menstruačním cyklem a premenstruačním syndromem. Přispívá ke zlepšení krásy pleti a pevnosti kostí. Každá kapsle přípravku EREXAN Femina® obsahuje přesné množství diosgeninu, které zajistí vaši spokojenost.

5
Extrakt

Kotvičník zemní

Výtažek z rostliny Tribulus Terrestris ve farmaceutické kvalitě se 40% obsahem účinných saponinů. Užívání kotvičníku zemního může ženám pomoci zmírnit potíže jako jsou změny nálady, bolestivá prsa, nadýmání a podrážděnost před menstruací. Může také zlepšit celkový emocionální stav během menstruačního cyklu. Podporuje hladký průběh ovulace, a tím i plodnost u žen. S doplňkem stravy EREXAN Femina® získáte spolehlivý zdroj saponinů z této mocné byliny.

6
Vitamín

Niacin

Nenahraditelný niacin (vitamín B3) ve formě nikotinamidu. Niacin mobilizuje energii. Pomáhá přeměňovat přijímanou potravu na energii, kterou potřebujeme pro různé tělesné funkce. Přispívá k normální funkci krevních cév a podporuje funkci mozku. Podporuje hezký vzhled pleti a pomáhá předcházet vzniku akné. S přípravkem EREXAN Femina® doplníte 100 % doporučené denní dávky niacinu.

7
Minerál

Zinek

Zinek v biologicky dostupné formě citrátu zinečnatého, který se mnohem lépe vstřebává a účinkuje. Zinek podporuje normální funkci reprodukčního systému a plodnost u žen. Přispívá k tvorbě energie a ke zdraví kůže, vlasů nehtů a kostí. Kromě toho přispívá také ke správné funkci imunitního systému. S přípravkem EREXAN Femina® máte vždy jistotu, že jste přijala kompletní doporučenou denní dávku zinku.

8
Vitamín

B6

Vysoce kvalitní vitamin B6 v chemické formě pyridoxin hydrochloridu. Je nezbytný pro správný metabolismus sacharidů, tuků a bílkovin. Pokud se chcete cítit dobře, bez správné hladiny tohoto vitamínu v krvi to nepůjde. Přispívá totiž ke správné funkci mozku, zmírňuje stres a únavu. Zlepšuje vstřebávání hořčíku. V preparátu EREXAN Femina® se nachází 100% doporučené denní dávky vitamínu B6.

9
Vitamín

Riboflavin

Riboflavin, známý také jako vitamín B2, je nepostradatelný pro udržení normální funkce hormonálního systému, protože hraje nezastupitelnou roli v metabolismu estrogenu a progesteronu, dvou důležitých ženských hormonů. EREXAN Femina® obsahuje až 100 % doporučené denní dávky riboflavinu, pro vaši dokonalou hormonální pohodu.

10
Vitamín

D3

Vitamín D3 v chemické formě Cholekalciferol a jeho správná hladina v těle mají široký význam. Kromě vlivu na náladu a imunitu může ovlivňovat také hormonální rovnováhu u žen a pomáhat udržovat pravidelný menstruační cyklus. Některé studie naznačují, že nedostatek vitamínu D3 může být spojen se zvýšeným rizikem nepravidelné menstruace, i když tato teze vyžaduje další hlubší zkoumání. S přípravkem EREXAN Femina® získáte 100 % doporučené denní dávky vitamínu D3.

11
Vitamín

B12

Vitamín B12 je také označován jako kobalamin. Tělo je závislé na jeho přísunu z vnějšího prostředí. Jeho nedostatek způsobuje problémy se syntézou některých hormonů a funkcí nervového systému. Vitamín B12 je nepostradatelný při přeměně aminokyselin na neurotransmiter serotonin, který se také nazývá hormon štěstí. S přípravkem EREXAN Femina® získáte kompletní doporučenou denní dávku vitamínu B12 pro udržení nadšení a spokojenosti po celý den.

Podíl účinných látek

Složení Obsah v2 cps RHP
Maca (extrakt z kořene 10:1) 500 mg
Sibiřský ženšen (extrakt 1% eleuterosidů) 200 mg
Damiana (extrakt z listu 5:1) 200 mg
Smldinec chlupatý (extrakt z kořene 16 % diosgeninu) 100 mg
Kotvičník zemní (extrakt 40 % saponinů) 100 mg
Niacin (nikotinamid) 16 mg 100%
Zinek (citrát zinečnatý) 10 mg 100%
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg 100%
Riboflavin 1,4 mg 100%
Vitamín D3 (cholekalciferol) 5 µg 100%
Vitamín B12 (kyanokobalamin) 2,5 µg 100%

*RHP= referenční hodnota přijmu
Zobrazit etiketu

Objektivní srovnání
EREXANu Femina® s podobným produktem

Na trhu najdete velké množství přípravků slibujících pomoc při problémech s menopauzou nebo premenstruačním syndromem. Většina z nich však nestojí za zvážení. Místo pohody vás může čekat zklamání. Připravili jsme pro vás rychlé srovnání přípravku EREXAN Femina® s jedním produktem podobného zaměření, abyste nenaletěli.

EREXAN Femina

Cena od 490 
EREXAN Femina
 • Přijatelná cena
 • Vysoce koncentrované extrakty
 • Farmaceutická kvalita extraktů
 • Standardizovaný obsah účinných látek
 • Obsahuje minerály a vitamíny v biologicky dostupné formě
 • Maximální objem účinných látek v denní dávce
 • Spokojenost s účinky a pohoda

Podobný produkt

Cena od 600 Kč
Podobný produkt
 • Vysoká cena
 • Obyčejné rostlinné extrakty
 • Potravinářská kvalita extraktů
 • Obsah účinných látek se může lišit
 • Minerály a vitamíny ve formě, která se hůře vstřebává
 • Menší objem účinných látek v denní dávce
 • Možné zklamání z účinků a vyhozené

Co o produktu
EREXAN Femina® napsali lidé?

Annye 24 let

Produkt: EREXAN Femina

V průběhu užívání se příznaky PMS dost zmenší, někdy až odstraní. Nevýhoda je, že když to přestanete užívat, tak se příznaky vrátí. Inu zázračný lék to není, ale pomoc asi dobrá.

 • Na PMS účinkuje úžasně
 • Snáze jsem dosáhla orgasmu
 • Třeba užívat dlouhodobě, jinak když přestanete tak znovu začnou příznaky

Mišik 23 let

Produkt: EREXAN Femina

Nemám problém s hormony, ale Feminu mi koupil můj muž když si kupoval nějaké jiné pilulky od vás. Byla jsem k tomu docela skeptická, ale beru to teď už asi měsíc a potvrzuji že milování si užijeme o dost více oba. Mám častěji chuť a jsem i vlhčí.

Soňa 46 let

Produkt: EREXAN Femina

Koupila jsem si EREXAN Femina ke zmírnění menopauzálních příznaků a jsem klidná. Návaly nemám a nervozita je menší. Balíčky od vás chodí rychle a diskrétně takže iv tomto směru je to fajn.

Jarmila 48 let

Produkt: EREXAN Femina

Jsem spokojená s pilulkami, zabrali na suchou pochvu. Můžu jen doporučit.

Simona 19 let

Produkt: EREXAN Femina

Odjakživa mám problém s brutálními menstruačními bolestmi. Někdy to je takové, že nesnesitelné, až mi slzy tečou. Jak jsem začala užívat vaše pilulky, o hodně se to polepšilo. Bolesti mám sice stále ale mnohem menší a dokážu normálně fungovat v životě.

 • Pomáhá mi
 • nevím
floating-leaf
floating-leaf

To nejlepší pro vás
Odpovědný přístup a vysoká kvalita

kvalita

To nejlepší, co se dá vyrobit

Při vývoji doplňku stravy EREXAN Femina® jsme se zaměřili na to, abychom vám přinesli nejlepší produkt, který lze vyrobit pomocí nejmodernějších technologií. Každá lahvička tohoto nápoje je doslova napumpována maximem účinných látek.  

vegan

Vhodné pro vegetariány a vegany

Abychom vyšli vstříc lidem se speciálními stravovacími potřebami, jako jsou vegetariáni a vegani, nepoužili jsme při výrobě žádné živočišné ingredience. Dokonce i kapsle je vyrobena z celulózy, namísto obvyklé vepřové želatiny. 

testováno

Jsme pod stálou kontrolou

Všechny naše výrobky jsou pod dohledem Ministerstva zemědělství a přísně laboratorně testovány na nepřítomnost chemických a biologických kontaminantů. Můžete si být jisti, že děláte to nejlepší pro své zdraví.

diskrétnost

Chráníme vaše soukromí

Uvědomujeme si, že možná nechcete, aby se cizí lidé dozvěděli o povaze výrobků, které si u nás objednáváte. Z tohoto důvodu respektujeme vaše soukromí a neoznačujeme zásilky žádnou reklamou, která by jakýmkoli způsobem naznačovala obsah balíčku.

Nejčastější dotazy,
které by vás mohly zajímat

Jaké jsou možné vedlejší účinky přípravku EREXAN Femina®?

Obecně je EREXAN Femina® považován za doplněk stravy, který není nebezpečný, nicméně mohou se vyskytnout individuální reakce způsobené alergií na některé jeho složky, jako je přecitlivělost zažívacího traktu. V případě výskytu nežádoucích účinků je vhodné užívání přípravku přerušit a situaci konzultovat se svým lékařem.

 

Jak dlouho trvá, než se začnou projevovat účinky přípravku EREXAN Femina®?

Výsledky se mohou lišit. Někteří lidé mohou pocítit účinky rychleji, zatímco jiní mohou potřebovat delší dobu, aby dosáhli pozitivních výsledků. Obecně však účinky můžete začít pociťovat během 2 týdnů. Užívejte dlouhodobě.

Je EREXAN Femina® vhodný pro dlouhodobé užívání?

Ano, dlouhodobé užívání výživového doplňku EREXAN Femina® se doporučuje. Užívejte jej alespoň 2 měsíce bez přerušování.

Může se přípravek EREXAN Femina® vzájemně ovlivňovat s nějakými léky?

Pokud užíváte léky, u kterých máte podezření, že by se mohly vzájemně ovlivňovat s účinnými látkami obsaženými v tomto doplňku stravy, poraďte se o dalším postupu se svým lékařem.

Je EREXAN Femina® volně prodejný bez lékařského předpisu?

EREXAN Femina® je registrován jako doplněk stravy, je tedy volně prodejný a dostupný všem bez lékařského předpisu.

Je EREXAN Femina® vhodný pro muže?

EREXAN Femina® je určen speciálně pro ženy na podporu funkce hormonálního systému. Pro muže existují jiné doplňky stravy vhodné pro jejich specifické potřeby. Doporučujeme prozkoumat doplňky stravy EREXAN Standard, Stabil, Kontrol nebo EREXAN Super SHOT, které byly navrženy pro intimní pohodu, erekci, plodnost a rozkoš mužů.

 

Podporuje EREXAN Femina® rozkoš při milování?

EREXAN Femina® byl vyvinut speciálně pro podporu normální funkce hormonálního systému a má také afrodiziakální účinky, které mohou podpořit rozkoš při milování.

Podporuje EREXAN Femina® plodnost?

ERAXAM Femina® obsahuje některé látky, které přispívají ke správné funkci reprodukčního systému a plodnosti.

Existují nějaká omezení při užívání přípravku EREXAN Femina®?

Přípravek EREXAN Femina® by neměly užívat děti, těhotné ženy, kojící matky a osoby se známou alergií na některou ze složek přípravku.

Od jakého věku je vhodné tento doplněk stravy užívat?

EREXAN Femina® je možné užívat v každém věku, ale nedoporučujeme jeho užívání dětem. Za minimální hranici považujeme věk 16 let, kdy by mělo být tělo ženy již pohlavně zralé.

Je přípravek EREXAN Femina® regulovaným přípravkem?

EREXAN Femina® je doplněk stravy a je regulován orgánem pro ochranu veřejného zdraví.

Je EREXAN Femina® vhodný pro vegetariány/vegany?

Ano EREXAN Femina® neobsahuje žádné živočišné složky a přísady.

floating-leaf
floating-leaf

Vyberte si z dalších
prémiových produktů EREXAN

EREXAN Kontrol 30 kapslí

EREXAN Kontrol
30 kapslí

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci

Patříte mezi muže, kteří jsou se vším rychle hotovi? S výživovým doplňkem EREXAN Kontrol bude Váš výkon tvrdší a delší. Erexan Kontrol si oblíbili muži, jejichž nebaví rychlé zakončení. Zapomeňte na předčasnou ejakulaci a dopřejte si dlouhé milování, které ocení i Vaše partnerka.

Cena od 820 
EREXAN Stabil 90 kapslí

EREXAN Stabil
90 kapslí

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence

Máte pocit, že to často prostě nestojí za nic? S tabletkami na erekci Erexan Stabil to bude stát skvěle a hlavně dlouho. Erexan Stabil je výživový doplněk na dlouhodobou podporu libida, plodnosti a erekce, speciálně vhodný pro muže ve vyšším věku a pro ty, kteří plánují otcovství.

Cena od 970 

V těchto médiích
se vyjádřili o produktech EREXAN

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo