EREXAN Stabil

Doplněk stravy pro muže, pro zvýšení hladiny testosteronu a péči o libido, plodnost a erekci

EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

970 

90 tobolek

Nejoblíbenější

2x EREXAN Stabil

EREXAN Stabil 1+1 ZDARMA

2x EREXAN Stabil

1740 

Ušetříte: 200 

180 tobolek

3x EREXAN Stabil

3x EREXAN Stabil

3x EREXAN Stabil

2570 

Ušetříte: 340 

270 tobolek v balení

4x EREXAN Stabil

4x EREXAN Stabil

4x EREXAN Stabil

3360 

Ušetříte: 520 

360 tobolek v balení

Vysoká hladina testosteronu

Podpora erekce a plodnoti

Mužnost a energie

Silné a zdravé svalstvo

Diskrétní doručení

floating-leaf
floating-leaf

Hodnocení 4.9

EREXAN Stabil – silná podpora testosteronu, libida a plodnosti

Oslabená sexuální energie, neplodnost, ztráta chuti na sex, deprese, nízký podíl svalové hmoty, nízké sebevědomí a nízká fyzická výkonnost, jsou typickými příznaky snížené hladiny testosteronu u mužů. Tyto symptomy se zpravidla začínají vyskytovat u chlapů po čtyřicítce, ale dnes už nejsou výjimkou ani u mnohem mladších ročníků. Statistiky ukazují, že průměrná hladina testosteronu v mužské populaci každým rokem rapidně klesá, bez ohledu na věkovou kategorii.

Přípravek EREXAN Stabil obsahuje směs koncentrovaných bylinných extraktů ve vysoké kvalitě, která spolu s dalšími minerály a vitamíny dokáže doručit výjimečné výsledky. Přípravek je určen především pro muže, kteří v otázce hladiny svého testosteronu nemění dělat žádné kompromisy. Jedno balení obsahuje 90 tvrdých kapslí, napumpovaných směsí silných účinných látek. Pro ještě lepší výsledky můžete kombinovat s dalšími přípravky (EREXAN Standard, EREXAN Super SHOT, EREXAN Prostate a další).

Výseldky, které můžete očekávat

Výjimečně komplexní doplněk stravy EREXAN Stabil jsme vyvinuli speciálně pro dlouhodobé zvýšení a stabilizaci hladiny testosteronu mužů. Právě díky správné hladině volného testosteronu v těle můžete i vy pocítit přirozenou mužskou výbušnost, vysoké libido, silnou erekci a perfektní kvalitu semene.

Začněte si užívat tyto a další benefity

 • Vysoká hladina testosteronu
 • Přirozená mužská výbušnost a vitalita
 • Zdravá a silná svalová hmota
 • Vysoké libido a sexuální energie
 • Zvýšení objemu a kvality ejakulátu
 • Vysoká rozkoš a vášnivý sex
 • Silná a stabilní erekce

EREXAN Stabil je vyvinut speciálně pro muže, kteří chtějí mít vysokou hladinu testosteronu a nehodlají dělat kompromisy v otázka své mužnosti, síly a sexuality. Je vhodný v každém věku, povinen po čtyřicítce.

Dávkování
a složení
EREXAN Stabil

 • Užijte 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer.
 • Zapijte dostatečným množstvím vody nebo jiného nápoje.
 • Vychutnejte si všechny benefity Erexanu Stabil.

Nikdy nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (2 tobolky denně). Přípravek nepoužívejte jako náhradu vyvážené a pestré stravy.

EREXAN Stabil na testosteron potenci a testosteron - ilustrace
1
extrakt

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní (tribulus terrestris) je bylina, která podporuje tvorbu testosteronu a nárůst sexuální aktivity u mužů. Pozitivně ovlivňuje fyzickou i psychickou výkonnost, sexuální žádostivost a zlepšuje erekci. V přípravku EREXAN Stabi naleznete vysoce koncentrovaný extrakt z této rostliny.

2
extrakt

MACA

Maca, také známá jako řeřicha peruánská, je díky svým blahodárným účinkům na různé oblasti lidského zdraví jednou z nejoblíbenějších superpotravin. Je to silné afrodiziakum, zajišťuje produkci energie a má také vynikající výsledky při řešení problémů s prostatou, impotencí a slabou erekcí. Proto je v přípravku EREXAN Stabil hojně zastoupena.

3
extrakt

Ženšen

Ženšen je legendární léčivá rostlina pocházející z Asie, která se používá při nejrůznějších zdravotních komplikacích. V oblasti sexuálního života se používá jako účinné afrodiziakum, které zvyšuje libido. Zároveň pozitivně ovlivňuje sexuální vitalitu a kondici.

4
extrakt

Schizandra

Schizandra sinensis, známá také jako schizandra čínská, je skvělým adaptogenem a antioxidantem. Vysoce kvalitní extrakt z této rostliny, který je obsažen v přípravku EREXAN Stabil má původ v Asii. Oblíbená je zejména díky svým pozitivním účinkům při problémech se slabou erekcí. Kromě toho zpomaluje stárnutí, zlepšuje imunitu a zajišťuje zdravé prokrvení pohlavních orgánů.

5
minerál

Zinek

Zinek je minerál, který hraje důležitou roli při tvorbě mužského pohlavního hormonu testosteronu, díky čemuž přispívá k plodnosti. Zároveň zlepšuje zdraví prostaty a má skvělé antioxidační účinky. Bez zinku by EREXAN Stabil nebyl dokonalým prostředkem na podporu mužské energie a sexuality.

6
minerál

Meď

Měď je stopový minerál, který se podílí na mnoha procesech v lidském organizmu. Mimo jiné podporuje energii a vitalitu a zvyšuje průchodnost periferních cév, díky čemuž zlepšuje schopnost dosáhnout erekce. V EREXANU Stabil je použita měď ve vysoké farmaceutické kvalitě.

7
Vitamín

B3

Niacin pomáhá potlačit pocit psychické únavy a zlepšuje funkci nervového systému. Podílí se na tvorbě energie v buňkách a hraje důležitou roli pro správnou funkci srdeční a svalové činnosti. Vaše tělo bude díky němu fungovat jako švýcarské hodinky.

8
Vitamín

B6

Vitamin B6 ovlivňuje celkovou psychickou pohodu, protože se významně podílí na tvorbě serotoninu. Tento neurotransmiter se odborníky označuje také jako hormon štěstí. Vitamin B6 je proto nepostradatelný pro bujnou a spokojenou mužnost. Zlepšuje tvorbu červených krvinek, funkci imunitního systému a přispívá k normální funkci metabolismu.

9
Vitamín

B2

Vitamin B2 je pro tělo důležitým zdrojem energie. Podílí se na prokrvení orgánů a tkání, přispívá k udržení zdraví červených krvinek a správné látkové výměně železa. V tabletách EREXAN Stabil je zastoupen v ideálním množství pro váš prospěch.

10
Vitamín

B12

Účinnost vitamínu B12 spočívá zejména ve snížení pocitu únavy a psychického vyčerpání. Důležitou roli navíc hraje při tvorbě červených krvinek a je skvělým vitamínovým doplňkem zejména pro muže po čtyřicítce, kdy se jeho potřeba začíná zvyšovat.

11
Vitamín

E

Jako vitamín E se označuje soubor přírodních chemických látek, které chrání naše buňky před působením volných radikálů, čímž zpomalují proces předčasného stárnutí buněk. Je důležitý pro prostatu. Zlepšuje průchodnost cév a prokrvení orgánů, což se pozitivně projeví na schopnosti dosáhnout erekce.

Podíl složení EREXANU Stabil

Složka Denní dávka (2 kapsle) obsahuje
Kotvičník zemní 300 mg
Žerucha meyenova 220 mg
Ženšen 160 mg
Schizandra sinensis 60 mg
Vitamín E (DL-alpha Tocopheryl) 40 mg (333,30% RHP*)
Zinek (Zinc guconate) 30 mg (214,3% RHP*)
Vitamín B3 (Niacin) 16 mg
Vitamín B6 (Pyridoxin) 8 mg (571,40% RHP*)
Vitamín B2 (Riboflavin) 3 mg (214,30% RHP*)
Meď (Copper gluconate) 2 mg (200,00% RHP*)
Vitamín B12 (Cyanocobalamin) 0,6 mg (240,00% RHP*)
Další složky: Celulóza (kapsle), protispékavá látka – stearan hořečnatý.
RHP * = referenční hodnota příjmu. Hmotnost balení netto: 48,3g

Jaké výhody nabízí Erexan Stabil
ve srovnání s konkurenčním produktem?

EREXAN Stabil

Cena od 970 
EREXAN Stabil
 • Výrobek schválen úřady
 • Zvyšuje a stabilizuje testosteron
 • Vysoká sexuální vitalita
 • Mužská výbušnost a energie
 • Vysoká chuť na sex a zvýšení rozkoše
 • Zlepšení plodnosti a kvality semene
 • Zafunguje do dvou-tří týdnů
 • Radostný a bujný život chlapa

Podobné tabletky

Cena od 1800 Kč
Podobné tabletky
 • Výrobek schválen úřady
 • Udržuje hladinu testosteronu
 • Podporuje sexualitu
 • Nižší vliv na výbušnost a energii
 • Pouze zvýšení chuti na sex
 • Nezlepšuje plodnost a kvalitu semene
 • Je třeba užívat jej dlouhé měsíce
 • Zklamání a frustrace

Reference
spokojených zákazníků

Martin 38let

Produkt: EREXAN Stabil

Tyto pilulky jsou fajn. Užívám je pravidelně a stav se mi postupně zlepšuje. Věřím, že pozitivní trend bude pokračovat.

Emil 24 let

Produkt: EREXAN Stabil

Rád si užívám s mnoha holkama najednou a často jezdím i na swingers. Někdy se mi už stalo, že jsem na hromadné akci zlyhal- tréma udělá své, ale dokážete si představit pak tu ostudu, když stojíte nahý uprostřed deseti osob, které to dělají hlava nehlava a vy se musíte jen dívat, protože vám nestojí … trapná situace. Od nedávna si dávám před akcí vždy Erexan jako pojistku proti takovým faux paux a vše je zatím v pořádku.

 • Od kdy to používám, mám klid
 • Oceňuji bezproblémové doručení a komunikaci
 • Poměrně veliké tablety

Krelino 42let

Produkt: EREXAN Stabil

Produkt kupuji již podruhé, zatím spokojenost.

Časté dotazy,
které by Vás mohly zajímat

Mohu Erexan Stabil použít jako afrodiziakum?

Ano, Erexan Stabil je dokonalé afrodisiakum. Nebojte se experimentovat. Můžete tím pouze získat.

Mohu Erexan Stabil kombinovat s jinými produkty Erexan?

Ano, taková kombinace je doporučená, pokud chcete dosáhnout maximální výsledky. Dlouhodobé užívání Erexanu Stabil spolu s příležitostným použitím Erexanu Kontrol nebo standardního modrého Erexanu je ideální pro dosažení neopakovatelných erotických zážitků.

Mohu užívat Erexan Stabil, pokud trpím srdečně-cévním onemocněním?

Erexan Stabil byl vyvinut pro maximální účinnost a zároveň nízkou agresivitu na kardiovaskulární systém. Osoby trpící srdečně-cévním onemocněním nemají zakázané užívat ho,  užívání jakýchkoliv doplňků stravy by však vždy měli konzultovat se svým lékařem.

Jak je to se snahou zplodit dítě a užíváním Erexanu Stabil?

Erexan Stabil obsahuje mnoho látek, které podporují plodnost a reprodukční funkci mužů. Při dlouhodobém užívání výživového doplňku můžete pozorovat zlepšení kvality semene, zvýšení jeho objemu a hustoty. To vše zajistí vyšší šanci zplodit vitálního potomka.

Je možné Erexan Stabil kombinovat s alkoholem?

Kombinace Erexanu Stabil s alkoholem by neměla způsobovat žádné problémy. Pokud si ale chcete užívat opravdu kvalitní sex, doporučujeme vyhnout se nadměrné konzumaci alkoholu.

Jak se má Erexan Stabil užívat?

Erexan Stabil užívejte dvakrát denně po jedné kapsli. Ideální je užívat ho ráno a večer. Nikdy nepřekračujte stanovenou denní dávku.

Co když zapomenu Erexan Stabil užít?

V případě, že zapomenete Erexan Stabil užít, nesnažte se dávku doběhnout užitím více tobolek najednou. Namísto toho pokračujte v normálním dávkování přípravku. Pro maximální účinnost a Vaši spokojenost doporučujeme přípravek užívat v souladu se stanoveným dávkováním.

Vedlejší účinky a Erexan Stabil?

Dosud nebyly zjištěny žádné nežádoucí účinky při užívání produktu Erexan Stabil.

Jak rychle Erexan Stabil účinkuje?

Erexan Stabil je vyvinut tak, aby poskytoval dlouhodobé benefity, a proto je třeba užívat ho déle. První účinky můžete pozorovat již do 14 dní od začátku užívání. Pokud požadujete okamžitý efekt, můžete zkusit modrý Erexan nebo Erexan Kontrol. Tyto výrobky jsou totiž určeny k okamžitému použití.

Doručíte mi zboží opravdu diskrétní?

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět, že jste si objednali Erexan. Na balících nepublikujeme žádnou reklamu a ani na základě adresy odesílatele není možné jednoznačně zjistit konkrétní obsah balíčku. Produkty jsou baleny v neprůhledných ochranných obalech.

Mám nárok na vrácení peněz?

Ano, v případě, že nebudete spokojen, máte právo na odstoupení od smlouvy. V takovém případě Vám do 14 dnů vrátíme Vaše peníze. Peníze se vracejí za každé neotevřené balení. Na zboží se vztahuje 24 měsíční záruka nebo záruka do doby vypršení data spotřeby. Více se dočtete v obchodních podmínkách.

Vyberte si z nabídky
doporučených produktů Erexan

EREXAN Standard

EREXAN Standard

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš

Máte někdy pocit, že nejste dost tvrdý? Dopřejte si dokonale tvrdou a dlouhotrvající erekci. Erexan je kvalitní výživový doplněk pro muže, úspěšně používán na podporu erekce. Je určen k okamžitému použití. Stačí užít 1 – 2 kapsle několik minut před pohlavním stykem.
Cena od 720 
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci

Patříte mezi muže, kteří jsou se vším rychle hotovi? S doplňkem stravy Erexan Kontrol bude váš výkon tvrdší ale hlavně delší. Erexan Kontrol si oblíbili muži kterých už nebaví rychlé zakončení. Zapomeňte na předčasnou ejakulaci a dopřejte si dlouhé milování které vaše partnerka ocení.
Cena od 820 

V těchto médiích
se vyjádřili o produktech EREXAN

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo