EREXAN Stabil

Extra silný doplněk stravy pro dlouhodobou péči o libido, plodnost a erekci mužů

EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

970 

90 tobolek

Nejoblíbenější

2x EREXAN Stabil

EREXAN Stabil 1+1 ZDARMA

2x EREXAN Stabil

1740 

Ušetříte: 200 

180 tobolek

3x EREXAN Stabil

3x EREXAN Stabil

3x EREXAN Stabil

2570 

Ušetříte: 340 

270 tobolek v balení

4x EREXAN Stabil

4x EREXAN Stabil

4x EREXAN Stabil

3360 

Ušetříte: 520 

360 tobolek v balení

Zlepšení libida

Podpora plodnosti

Podpora erekce

Podpora testosteronu

Diskrétní doručení

Nejsilnější dlouhodobá péče o erekci, plodnost a libido mužů, jakou si můžete dopřát.

floating-leaf
floating-leaf

Hodnocení 4.9

EREXAN Stabil – silná podpora libida, plodnosti a erekce

Oslabená sexuální energie, snížení plodnosti, ztráta chuti na sex a nižší výkonnost jsou běžnými intimními problémy nejen u zralých, ale stále častěji i u mladších mužů.

Výjimečně komplexní doplněk stravy EREXAN Stabil se používá na stabilní dlouhodobou péči o plodnost, erekci a libido v každém věku. Podporuje tvorbu testosteronu a spermií. Je vhodný také pro seniory. Ideální pro muže, kteří plánují otcovství, nebo jen chtějí zvýšit hladinu svého testosteronu. Jedno balení obsahuje 90 tvrdých kapslí. Pro ještě silnější účinek, můžete kombinovat s jinými produkty EREXAN.

Výsledky, které můžete očekávat

 • Silná a dlouhá erekce
 • Zvýšení množství a kvality ejakulátu
 • Dokonalá rozkoš při milování
 • Perfektní hladina testosteronu
 • Podpora zdraví prostaty

Dávkování
a složení
EREXAN Stabil

 • Užijte 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer.
 • Zapijte dostatečným množstvím vody nebo jiného nápoje.
 • Vychutnejte si všechny benefity Erexanu Stabil.

Nikdy nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (2 tobolky denně). Přípravek nepoužívejte jako náhradu vyvážené a pestré stravy.

EREXAN Stabil na potenci a testosteron - ilustrace
1
extrakt

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní (tribulus terrestris) je bylina, která podporuje tvorbu testosteronu a nárůst sexuální aktivity u mužů. Pozitivně ovlivňuje fyzickou i psychickou výkonnost, sexuální žádostivost a zlepšuje erekci.

2
extrakt

MACA

Maca, také známá jako řeřicha peruánská, je díky svým blahodárným účinkům na různé oblasti lidského zdraví jednou z nejoblíbenějších superpotravin. Je to silné afrodiziakum, zajišťuje produkci energie a má také vynikající výsledky při řešení problémů s prostatou, impotencí a slabou erekcí.

3
extrakt

Ženšen

Ženšen je legendární léčivá rostlina pocházející z Asie, která se používá při nejrůznějších zdravotních komplikacích. V oblasti sexuálního života se používá jako účinné afrodiziakum, které zvyšuje libido. Zároveň pozitivně ovlivňuje sexuální vitalitu a kondici.

4
extrakt

Schizandra

Schizandra sinesis, známá také jako schizandra čínská, je skvělým adaptogenem a antioxidantem pocházejícím z asijského kontinentu. Oblíbená je zejména díky svým pozitivním účinkům při problémech se slabou erekcí. Kromě toho zpomaluje stárnutí, zlepšuje imunitu a zabezpečuje zdravé prokrvení pohlavních orgánů.

5
minerál

Zinek

Zinek je minerál, který hraje důležitou roli při tvorbě mužského pohlavního hormonu testosteronu, díky čemuž přispívá k plodnosti. Zároveň zlepšuje zdraví prostaty a má skvělé antioxidační účinky.

6
minerál

Meď

Měď je stopový minerál, který se podílí na mnoha procesech v lidském organismu. Mimo jiné podporuje energii a vitalitu a zvyšuje průchodnost periferních cév, díky čemuž zlepšuje schopnost dosáhnout erekci.

7
Vitamín

B3

Niacin pomáhá potlačit pocit psychické únavy a zlepšuje funkci nervového systému. Podílí se na tvorbě energie v buňkách a hraje důležitou roli pro správnou funkci srdeční a svalové činnosti.

8
Vitamín

B6

Vitamin B6 ovlivňuje celkovou psychickou pohodu, která je při intimním styku mimořádně důležitá. Zlepšuje tvorbu červených krvinek, funkci imunitního systému a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

9
Vitamín

B2

Vitamín B2 je pro tělo důležitým zdrojem energie. Podílí se na prokrvení orgánů a tkání, přispívá k udržení zdraví červených krvinek a správné látkové výměně železa.

10
Vitamín

B12

Účinnost vitaminu B12 spočívá zejména ve snížení pocitu únavy a psychického vyčerpání. Důležitou roli navíc hraje při tvorbě červených krvinek a je skvělým vitamínovým doplňkem zejména pro starší muže.

11
Vitamín

E

Jako vitamin E se označuje soubor přírodních chemických látek, které chrání naše buňky před působením volných radikálů, čímž zpomalují proces předčasného stárnutí buněk. Zlepšuje průchodnost cév a prokrvení orgánů, což se pozitivně projeví na schopnosti dosáhnout erekci.

Podíl složení EREXANU Stabil

Složka Denní dávka (2 kapsle) obsahuje
Kotvičník zemní 300 mg
Žerucha meyenova 220 mg
Ženšen 160 mg
Schizandra sinensis 60 mg
Vitamín E (DL-alpha Tocopheryl) 40 mg (333,30% RHP*)
Zinek (Zinc guconate) 30 mg (214,3% RHP*)
Vitamín B3 (Niacin) 16 mg
Vitamín B6 (Pyridoxin) 8 mg (571,40% RHP*)
Vitamín B2 (Riboflavin) 3 mg (214,30% RHP*)
Meď (Copper gluconate) 2 mg (200,00% RHP*)
Vitamín B12 (Cyanocobalamin) 0,6 mg (240,00% RHP*)
Další složky: Celulóza (kapsle), protispékavá látka – stearan hořečnatý. RHP * = referenční hodnota příjmu. Hmotnost balení netto: 48,3g

Jaké výhody nabízí Erexan Stabil
ve srovnání s konkurenčním produktem?

EREXAN Stabil

Cena od 970 
EREXAN Stabil
 • Výrobek schválen úřady
 • Více sexuální energie a vitality
 • Dlouhodobé zlepšení erekce
 • Dlouhodobé zvýšení libida a požitku z milování
 • Zlepšení plodnosti a kvality spermatu

Podobné tabletky

Cena od 1800 Kč
Podobné tabletky
 • Výrobek schválen úřady
 • Více sexuální energie a vitality
 • Dlouhodobé zlepšení erekce
 • Nezlepšuje libido a požitek z milování
 • Nezlepšuje plodnost a kvalitu spermatu

Reference
spokojených zákazníků

Martin 38let

Produkt: EREXAN Stabil

Tyto pilulky jsou fajn. Užívám je pravidelně a stav se mi postupně zlepšuje. Věřím, že pozitivní trend bude pokračovat.

Emil 24 let

Produkt: EREXAN Stabil

Rád si užívám s mnoha holkama najednou a často jezdím i na swingers. Někdy se mi už stalo, že jsem na hromadné akci zlyhal- tréma udělá své, ale dokážete si představit pak tu ostudu, když stojíte nahý uprostřed deseti osob, které to dělají hlava nehlava a vy se musíte jen dívat, protože vám nestojí … trapná situace. Od nedávna si dávám před akcí vždy Erexan jako pojistku proti takovým faux paux a vše je zatím v pořádku.

 • Od kdy to používám, mám klid
 • Oceňuji bezproblémové doručení a komunikaci
 • Poměrně veliké tablety

Krelino 42let

Produkt: EREXAN Stabil

Produkt kupuji již podruhé, zatím spokojenost.

Časté dotazy,
které by Vás mohly zajímat

Mohu Erexan Stabil použít jako afrodiziakum?

Ano, Erexan Stabil je dokonalé afrodisiakum. Nebojte se experimentovat. Můžete tím pouze získat.

Mohu Erexan Stabil kombinovat s jinými produkty Erexan?

Ano, taková kombinace je doporučená, pokud chcete dosáhnout maximální výsledky. Dlouhodobé užívání Erexanu Stabil spolu s příležitostným použitím Erexanu Kontrol nebo standardního modrého Erexanu je ideální pro dosažení neopakovatelných erotických zážitků.

Mohu užívat Erexan Stabil, pokud trpím srdečně-cévním onemocněním?

Erexan Stabil byl vyvinut pro maximální účinnost a zároveň nízkou agresivitu na kardiovaskulární systém. Osoby trpící srdečně-cévním onemocněním nemají zakázané užívat ho,  užívání jakýchkoliv doplňků stravy by však vždy měli konzultovat se svým lékařem.

Jak je to se snahou zplodit dítě a užíváním Erexanu Stabil?

Erexan Stabil obsahuje mnoho látek, které podporují plodnost a reprodukční funkci mužů. Při dlouhodobém užívání výživového doplňku můžete pozorovat zlepšení kvality semene, zvýšení jeho objemu a hustoty. To vše zajistí vyšší šanci zplodit vitálního potomka.

Je možné Erexan Stabil kombinovat s alkoholem?

Kombinace Erexanu Stabil s alkoholem by neměla způsobovat žádné problémy. Pokud si ale chcete užívat opravdu kvalitní sex, doporučujeme vyhnout se nadměrné konzumaci alkoholu.

Jak se má Erexan Stabil užívat?

Erexan Stabil užívejte dvakrát denně po jedné kapsli. Ideální je užívat ho ráno a večer. Nikdy nepřekračujte stanovenou denní dávku.

Co když zapomenu Erexan Stabil užít?

V případě, že zapomenete Erexan Stabil užít, nesnažte se dávku doběhnout užitím více tobolek najednou. Namísto toho pokračujte v normálním dávkování přípravku. Pro maximální účinnost a Vaši spokojenost doporučujeme přípravek užívat v souladu se stanoveným dávkováním.

Vedlejší účinky a Erexan Stabil?

Dosud nebyly zjištěny žádné nežádoucí účinky při užívání produktu Erexan Stabil.

Jak rychle Erexan Stabil účinkuje?

Erexan Stabil je vyvinut tak, aby poskytoval dlouhodobé benefity, a proto je třeba užívat ho déle. První účinky můžete pozorovat již do 14 dní od začátku užívání. Pokud požadujete okamžitý efekt, můžete zkusit modrý Erexan nebo Erexan Kontrol. Tyto výrobky jsou totiž určeny k okamžitému použití.

Doručíte mi zboží opravdu diskrétní?

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět, že jste si objednali Erexan. Na balících nepublikujeme žádnou reklamu a ani na základě adresy odesílatele není možné jednoznačně zjistit konkrétní obsah balíčku. Produkty jsou baleny v neprůhledných ochranných obalech.

Mám nárok na vrácení peněz?

Ano, v případě, že nebudete spokojen, máte právo na odstoupení od smlouvy. V takovém případě Vám do 14 dnů vrátíme Vaše peníze. Peníze se vracejí za každé neotevřené balení. Na zboží se vztahuje 24 měsíční záruka nebo záruka do doby vypršení data spotřeby. Více se dočtete v obchodních podmínkách.

Vyberte si z nabídky
doporučených produktů Erexan

EREXAN Standard

EREXAN Standard

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš

Máte někdy pocit, že nejste dost tvrdý? Dopřejte si dokonale tvrdou a dlouhotrvající erekci. Erexan je kvalitní výživový doplněk pro muže, úspěšně používán na podporu erekce. Je určen k okamžitému použití. Stačí užít 1 – 2 kapsle několik minut před pohlavním stykem.
Cena od 720 
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci

Patříte mezi muže, kteří jsou se vším rychle hotovi? S doplňkem stravy Erexan Kontrol bude váš výkon tvrdší ale hlavně delší. Erexan Kontrol si oblíbili muži kterých už nebaví rychlé zakončení. Zapomeňte na předčasnou ejakulaci a dopřejte si dlouhé milování které vaše partnerka ocení.
Cena od 820 

V těchto médiích
se vyjádřili o produktech EREXAN

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo