Cviky na podporu erekce pro dokonalý sex

Díky těmto cvikům na podporu erekce můžete být tvrdý jako kámen

Zjistili jste, že vaše erekce už nemá takovou intenzitu a výdrž jako kdysi? Pokud jste si jistý, že vaše potíže nezpůsobuje nadměrný stres, případě jiné psychické potíže a chcete slabou erekci řešit nejprve bez použití pilulek, možná vám pomohou speciální cviky, určené na podporu erekce, takzvané Kegelovy cviky. Jde totiž o cviky na podporu erekce.

Kegelovy cviky nejsou žádnou novinkou a pravděpodobně jste už o nich slyšeli. Objevitelem těchto cvičení je doktor Arnold Kegel který s nimi začal experimentovat již v první polovině dvacátého století. Brzy se zjistilo, že tyto posilující cvičení mají neobyčejně příznivý vliv na kvalitu mužské erekce. Muži který si vypěstovali zvyk na jejich pravidelné procvičování zjistili, že se jejich erekce v poměrně krátkém čase výrazně zlepšila a zpozorovali i mírné zvětšení penisu během erekce. Tento zajímavý vedlejší efekt Kegelových cviků jistě ocení každý muž 🙂


TYP: Chcete silnou erekci bez cvičení? Vyzkoušejte Erexan


Jak cviky na podporu erekce probíhají?

Výhodou je, že Kegelovy cviky na podporu erekce můžete provádět kdekoli, například během cesty autobusem nebo při čekání v supermarketu. Cvičení probíhá tak, že muž vědomě stahuje své pubococcygenální svalstvo (zkráceně PC svalstvo) v pravidelných zhruba dvoj sekundových intervalech. Pro optimální výsledky, je užitečné cvičení opakovat dvakrát denně po dobu pěti minut.

Co je to PC svalstvo?

Jde o malé svalové partie, které se přímo napojují na kořen penisu. Jak zjistíte že tyto svaly máte i vy? Vyzkoušejte někdy při močení zastavit proud moči – na tuto činnost jste právě využili PC svaly. Pokud proud moči nedokážete úplně zastavit, vaše PC svalstvo je již pravděpodobně výrazně atrofované (zmenšené, oslabené) a budete potřebovat delší čas na to, abyste mu prinavrátili původní sílu. Netřeba však zoufat, určitě se vám to při poctivém cvičení podaří.


V čem všem vám Kegelovy cviky na podporu erekce pomohou?

  • Výrazně ovlivňují tvrdost a výdrž erekce – budete mít díky nim tvrdou erekci
  • Zvýší průtok krve v penisu
  • Kegelovy cviky můžete zintenzivnit prožitky při sexu, můžete tak dosáhnout větší míru uspokojení
  • Cviky můžete zvětšit tloušťku vašeho penisu během erekce
  • Kegelovy cviky zmírňují problémy s častým močením a příznivě ovlivňují zdraví prostaty

Co když vám cvičení nepomůže?

Je málo případů kdy by Kegelovy cviky nepomohly alespoň částečně zlepšit tvrdost a výdrž erekce. Pokud se po pravidelném cvičení nedostaví žádné výsledky, ve cvičení nepolevujte a zkuste upravit vaši stravu tak, aby odpovídala zásadám racionálního stravování. V případě že ani tak nedokážete zlepšit vaši erekci, poraďte se s lékařem nebo sáhněte po volně prodejných tabletkách na podporu erekce, které určitě pomohou.

Autor článku: Erexan

Erexan

Píšeme pro vás zajímavé články, abyste se dozvěděli více informací o starostech a radostech se sexualitou mužů.

Zobraziť viac

1 bod2 body3 body4 body5 bodů(Ohodnoť to jako první)
Loading...

Vyberte si jeden z balíčkov