Proč muži ztrácejí chuť na sex?

floating-leaf
floating-leaf

Chuť na sex u mužů klesá

I vy jste si mysleli, že muž má chtít sex vždy a všude, a máte pocit, že jste asi jediný, komu se v poslední době nějak „nechce“? Nezoufejte, nejste v tom sám. Ztráta chuti na sex je v této době rozšířená. Prozradíme vám několik důvodů, proč už nefunguje jako předtím.

Každodenní stres

Ano, je to tak – stres v práci opravdu může ovlivnit i vaši chuť na milování. Dokonce stres je příčina číslo 1, která ovlivňuje naše chutě, včetně chuti na sex. Během stresových situací je naše tělo napjaté a v hlavě máme množství myšlenek, z nichž ani jedna se netýká sexu.

Stres vyčerpává tělo ve stejné míře jako fyzická zátěž, proto se po dni stráveném v kanceláří cítíte vyčerpaný jako po celém dni na stavbě.

Kam zmizel testosteron?

Mužům po čtyřicítce klesá hladina testosteronu mnohem rychleji než dříve. Může za to tzv. andropauza či jinak řečeno mužský přechod. Jelikož je testosteron základním stavebním prvkem našich sexuálních tužeb, jeho nedostatek může způsobit i snížení frekvence, či dokonce úplné odmítání sexu.

Strata chuti na sex - Erexan.eu

Může za to jídlo

SStalo se vaším zvykem, že si něco rychle koupíte a sníte během polední přestávky? Častokrát zavítáte do nejbližšího fast foodu a objednáte si jídlo, které obsahuje mnoho tuku, cukru či konzervačních látek? I tento způsob stravování může mít za následek, že ztratíte chuť na sex. V tomto případě je řešení velmi jednoduché. Stačí změnit jídelníček a přidat na svůj talíř více zeleniny a ovoce. Nebojte se, nemusíte se stát vegetariánem. Vyměňte jen smažená jídla například za grilované či připravené na páře.

Po změně jídelníčku pocítíte brzy i změnu ve své chuti na sex.

Nemáte tělo playboye

Své tělo a věkem přibývající kilogramy sledují i ​​muži. Ve středním věku si určitě i vy častěji všímáte rostoucí břicho či ochablý zadek. Začnete mít pocit, že se své manželce či přítelkyni už nelíbíte. Ve většině případů je to jen domněnka, ale pro váš lepší pocit začněte více sportovat. Sportem se zvýší i hladina důležitého testosteronu a zlepší se i vaše libido. Vyrýsované svaly budou pouze příjemným bonusem.


Náš tip: Ve vztahu s manželkou nebo přítelkyní můžete zlepšit mnoho věcí. Přečtěte si naše tipy na zlepšení sexu.


U mužů ve středním věku je ztráta sexuální touhy častá, a často spojena i s problémy s erekcí. A pokud však uděláte pár změn ve svém životě, nemusí být dlouhodobá či trvalá. Stačí, když:

  • se začnete vyhýbat stresu,
  • doplníte testosteron,
  • vyměníte tučná jídla za zdravější,
  • začnete sportovat.

Pokud to chcete hned

Samozřejmě, žijeme v době, kdy se na nic nečeká, a tedy ani na pořádnou chuť na sex. Známe řešení i pro nedočkavé. Objednejte si přírodní výživový doplněk Erexan a nemusíte na nic čekat. Jeho účinky se dostaví okamžitě.

Staňte se fanouškem naší stránky i na facebooku a zjistěte nejnovější informace, články a slevy mezi prvními. Pokud jste neustále zahleděný do svých emailů, nechte si zasílat novinky přímo do své schránky.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence