Jak zlepšit erekci? 5 zásadních rad

floating-leaf
floating-leaf

Těchto 5 zásadních rad vám pomůže zlepšit erekci

Stalo se vám už někdy, že jste měli při milování problém dosáhnout dostatečně tvrdou erekci? Dejte pozor! Může to předznamenávat mnohem vážnější potíže, které přijdou v budoucnu. Zjistěte jak zlepšit erekci velmi jednoduše díky pěti zásadám.

Méně stresu!

Celkové psychické zdraví a pohoda mají na sexuální výkonnost zásadní vliv. Pokud jste ve stresu, erekci dosáhnete těžší. Nezáleží při tom, zda jste pětadvacet letý mladík nebo zkušený senior. V případě, že se budete často vystavovat přílišného stresu, spolehlivě se tak zbavíte schopnosti dosáhnout a udržet si erekci! Položte si otázku, co je zdrojem vašeho stresu a tento zdroj odstraňte. Jen tak bude vaše mysl čistá a budete moci dosáhnout plnohodnotnou erekci.

Strava je základ

Možná to zní neuvěřitelně, ale i složení vašeho jídelníčku může ovlivnit sílu a kvalitu erekce. Pokud často konzumujete tučná jídla s vysokým obsahem nasycených mastných kyselin, udělejte s tím něco ještě dnes! Zařaďte do vašeho jídelníčku více zeleniny. Jezte chřest, která je považována za jedno z nejsilnějších přírodních afrodiziak. Nahraďte máslo margarínem a přestaňte pít slazené nápoje. Je jisté, že už po několika týdnech po změně životosprávy můžete zpozorovat zlepšení erekce.

Místo kávy čaj

Pokud jste vášnivým kávičkárom, přehodnoťte možnosti přechodu z tohoto chutného nápoje na obyčejný zelený neslazený čaj. Obsahuje obrovské množství antioxidantů, které mají schopnost pohlcovat volné radikály poškozující kardivoaskulárny systém. Pijte zelený čaj každý den a vaše erekce bude bezchybná. Čaj má navíc vynikající schopnost povzbudit organizmus díky obsahu látky tein, která je podobná jako kofein v kávě.

Bez testosteronu nebude ani erekce!

Cítíte se v poslední době malátný a bez nálady? Možná máte nedostatek testosteronu. Ten je pro život muže přímo nenahraditelný. Pokud ho máme málo, jsme mrzutý a i erekce je slabá. V případě, že jste nabyli podezření, že vaše hladina testosteronu poklesla, nejlepším řešením je navštívit lékaře. Sledujte vaše pocity, vitalitu a hladinu testosteronu udržujte vysokou i pomocí vhodné stravy. Můžete si tak zlepšit erekci i ve vysokém věku!

Zhubněte

Zejména u mužů nad čtyřicet let bývá častou příčinou slabé erekce nadměrný podíl tělesného tuku. Odlehčete vašemu kardovaskulárnemu systému a on se vám za to odvděčí kvalitní erekcí. Pokud se vám to podaří, čeká vás i další odměna! Po ubudnutí podkožního tuku zejména z oblasti podbřišku bude i váš penis působit mnohem mohutnější a delší.

Prášky na okamžité zlepšení erekce

Chcete-li aby byla vaše erekce dokonalá během několika málo chvil, vyzkoušejte léky na podporu erekce. Máte na výběr buď to prášky na receptu, nebe prášky které si můžete zakoupit bez receptu.

Vyzkoušejte Erexan který je bez předpisu a pomáhá zlepšit erekci okamžitě.

Máte zájem o kvalitnější sexuální život?

Neváhejte a vyberte si jeden z extra výhodných balíčků produktů Erexan ještě dnes.

EREXAN Standard

EREXAN Standard

15 tobolek

Doplněk stravy pro podporu erekce a dokonalou rozkoš
EREXAN Kontrol

EREXAN Kontrol

30 tobolek

Doplněk stravy na prodloužení pohlavního styku a na erekci
EREXAN Stabil

EREXAN Stabil

90 tobolek

Doplněk stravy na dlouhodobou podporu polodnosti a potence